Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. Witam bylam dzis na wizycie przedadopcyjnej w spawie husky jednak wspolnie stwierdzilismy ze to nie dobry pomysl , ludzie mieli przez 7 lat niufa niestety z dnia nadzien padl na skret jelit :( kupuja szczeniaka niufka ale chca rowniez adoptowac jakiegos meeega potrzebujacego nowego domku psiaka (suke, wysterylizowana) .. Ja po dluuugiej rozmowie z ludzmi jestem na tak ... moze macie jakies psisko dla tych ludzi ?? oni nie upieraja sie nad niufem moze tez byc suczka kundelek ze schroniska ... jesli maciecos do zaproponowania prosze o kontakt powiem wiecej na temat domku 603272806
  2. Rece opadaja , boze moze mozna mu sciagnac ten kaganiec do puki nie znajdzie jakiegos lokum??? czy mozecie sie dowiedziec jak on z innymi psami???
  3. [quote name='jolek68']prześlij mi na [email][email protected][/email] to wrzucę :) a czemu Baruś kuleje...powinno być chyba już dobrze :)[/QUOTE] Jolek myslisz ze po tak powaznej operacji po 3 tygodniach po schiagnieciu opatrunku bedzie wszystko ok?? potrzeba na to czasu.... czekam na foteczki:)
  4. JA nadal czekam na foty hasiorow i malamutow ze schroniska , niestety ze wzgledu na brak czasu nie moge osobiscie tego zrobic.. Mysle jednak ze poczatek naszej wspolpracy zaowocowal kilkoma dobrymi adopcjami tak wiec mysle ze warto obfocic psiaki:)) Freya zabrana ze schroniska jakis czas temu na DT do wroclawia miala zapalenie skory i gromkowca zlocistego po leczeniu wrocila na slask do nowego domku:))))) pozdrawiam Patrycja
  5. Mysle ze mozemy:)) od 2 godzin sa pelnoprawnymi wlascicielami bariego poprosilam ich o odezwanie sie na watku , zapewne dodadza fotke w pozycji "na prezesa":)))
  6. Tak panstwo powiedzieli ze juz barusia nie oddadza i zeby przyjechac z umowa adocyjna":D
  7. Ludzie wiedza ze druga lapa jest chora jednak zoperowana jest ta gorsza lapka i calkowicie dobrze bari sobie juz na dzien dzisiejszy radzi a lapka nadal sie goi i zapewnie jest obolala... Dorka bari 7 razy byl szyty ;/;/;/ Ci ludzie maja tego weta co ja bo mieszkaja pare km odemnie... Bari tyle lat zyl z tymi lapkami teraz gdy ma ta druga noge dobra tamta sama mu sie prostuje .. Ludzie wiedza ze bari nie nadaje sie na dlugie spacery nie moze ciagnac i powinien miec smycz automatyczna lub dluga line zeby nie ciagnol na spacerze zbytnio:) widza rowniez ze bari bedzie musial byc w domku nie na dworze... Moze kiedys zdecydujemy sie na 2 operacje teraz bari musi dojsc do siebie teraz jest wychudzony wymeczony ciaglymi zabiegami:)
  8. Mysle ze nie musze nic wyjasniac bo nie ma takiej potrzeby .. Marta wie jak bylo ja rozumiem ze to sa nerwy i chcetnie pomoge znalesc staszkowi dom u odpowiednich ludzi :) Puki co to moglam sie dowiedziec o miejsce dla staszka w hoteliku... teraz troszke o barim : bari zaaklimatyzowal sie swietnie , znalazl sobie miejsce w ganku i tam sie wyleguje , wybrzydza w jedzeniu najbardziej mu odpowiada chleb z psztetem:D Dzis bari caly dzien jest na dworze z tym panstwem robia porzadki wiosenne.. tyle narazie jutro ich odwiedze:))
  9. Moze krew od ozdrowienca pomoze??? Jak cos to mam ozdrowienca ...
  10. Bari ma DT z mozliwoscia na dom staly:D od dzis jest u fajnych ludzi ktorzy chcieli pomoc jakiejs biedzie warunek to psiak musi nie byc dominantem i dobrze znosic podroze Bari to spelnia w 100% .. Duzo poczytali o rasie rowniez ze mna dlugo rozmawiali o Wymaganiach bariego zwiazanych z jego lapkami czego potrzebuje itd.. puki co wiem ze sa zauroczeni Barusiem dajmy im pare dni az sie pozznaja lepiej... Nie posiadam sie z radosci ze bari nie trafi do schronu i ze domek jest pare kilometrow odemnie:D<jupi>
  11. zdjecie barusia juz bez kolnierza:)) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/273/a3c7db1a9cf9108bmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. Jeden DT zrezygnowal z opieki nad barim , ja go moglam wziasc na chwile na te najtrudniejsze dni ale teraz nie moge sie nim zaopiekowac :( jest psiakiem naprawde kochanym, w domu nie szkudzi jest grzeczniutki nie jest szczekliwy , lubi pieszczoty(szczegolnie glaskanie po brzuszku).. mam nadzieje ze szybko znadzie dom staly lub choc tymczasowy... serce mi sie kraje jak bede miala go zawiesc do schronu:((((
  13. NiJASie bari nie moze byc w zime na dworzu ze wzgledu na jego lapy a nie dlatego ze woli :P Z ogloszeniami sie wstrzymalismy do czasu zagojenia rany poniewaz byly powazne komplikacje ... jednak teraz najwyzszy czas rozpoczac oglaszanie naszej slicznosci... ja zwlekam z oddaniem bariego do schronu z nadzieja ze ktos go wezmie na DT.. jednak ja nie moge sie nim zajac .. juz mama chce mnie z domu wyrzucic za ciagle jezdzenie do weta itd:) tak wiec bari trafi jutro albo w poniedzialek do schroniska , boje sie tego z wielu wzgledow mimo ze ja pracuje w tym schronisku!!:(
  14. w schronisku bedzie na dworze, biorac pod uwage ze pogoda jest ladna a na mrozy sioe nie zapowiada, moglby byc na dworzu:)) W sobote sciagamy szwy i opatrunek , tak wiec Bari poszedl by do dt praktycznie zdrowy.. Mamy u weta ok 200 zl dlugu:(((nie stac nas na hotelik dla niego;//
  15. hihih.. Bylam wczoraj z barim u weta rana sie goi dobrze, jednak jeszcze trzeba czasu nacalkowite zagojenie sie rany:)) tak wiec pewnie do piatku bari u mnie bedzie , a jesli nieznajdziemy mu DT to niestety alebari trafi do schroniska w ktorym pracuje:D wiem zeto nie najlepszy pomysl ale jedyne wyjscie ....
  16. wlasnie wrocil do domku:))) jest obolaly i glodny ale ogolnie wszystko ok:D
  17. Noestety leon jeszcze nie wrocil do domu obawiam sie najgorszego:(( takze jolek stracilas chyba ulubienca;/
  18. Jolek to przyjedz do mnie w odwiedziny poznasz bariego i zobaczysz jak sie bedzie prosil tymi swoimi slepiamy, i podniesie do gory ta swoja lapke chora i blaga o wszystko:) nie jestem w stanie mu niczego odmowic, bo jest taki kochany:)
  19. ja malo tlusciutka>???<hahaha> Bari dzis zrobil zsiebie lorda i zarzadla karmienia z reki i napajania szczykawka:o on mnie normalnie wykorzystuje:)
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/274/0b1cca09a9dbcbf9med.jpg[/IMG][/URL] oto sunia:) WLASNIE DZWONIL PAN KTORY JA POTRACIL , ZE JESLI WLASCICIEL SIE NIE ZGLOSI TO JA WEZMIE :) WYSTERYLIZUJE NA WKLASNY KOSZT. Pan mial kiedys psa husky jednak szukaja go juz rok bez skutku a nasza lucy jest bardzo podobna do ich hasiora:):) znaja sie w rasie kiedys pan jezdzil ze swoim na zawody w uciagu :))) mysle ze bedzie to sobry domek :)
  21. Tydzien temu trafila do nas sunia husky , wyskoczyla przed samochod na szczescie nic sie jejnie stalo: Imie LUCY wiek ok 2 lat / obecnie w cieczce charakter : bardzo madra suczka , nie zabardzo umie chodzic normalnie na smyczy ogolnie mam wrazenie ze to ona ze mna wychodzi na spacer a nieja z nia:D:D warunek adopcji sterylizacja!!! SZUKAMY WLASCIECIELA lub nowego domku dla suczki.
  22. Co za psiur od 21 caly czas bari cos mruczy pod nosem prawy bok lewy bok i tak caly czas a ja nie usne jak sie tak wierci ..zapewne dlatego tak dokazuje bo od rana nie dostal nic na uspokojenie.. Rana goi sie superowo az jestem zdziwiona:D:D
  23. Witam jakos wspolnie przezylismy ta noc choc bari by mnie do zawalu doproadzil ( prawie spadl z lozka):) Teraz zaczyna cos kombinowac wsensie jak tu sie wygiac zeby znow wygrysc szwy:) Zaraz zmieniamy opatrunek i szykujemy sie do pracy:))
×
×
  • Create New...