Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. [quote name='Goska76']przedstawię jeszcze DŻAMPERA [IMG]http://lh4.ggpht.com/_D2GlyfCRe9A/S35qdEuVnwI/AAAAAAAAWPY/l68mf4Qmn5I/DSC09347.JPG[/IMG] Dżamper, pies w sile wieku, duży - ok. 65cm. Niekastrowany. Pies przekochany! Z umiłowaniem patrzy na człowieka. Wystarczy spojrzeć na miśka i widać po nim jego wieko serducho. Do psów niestety nie znam jego stosunku - jest na łańcuchu... Na spacerach nie sprawia problemów - choć trzeba trochę siły do niego! polecamy!!!![/QUOTE] [COLOR=red][B][U]Dzamper pojechal dzis do nowego domku:loveu::multi::multi::multi::multi::multi:[/U][/B][/COLOR]:loveu:
  2. [COLOR=red]Dzis dwa koteczki zostaly wyadoptowane do jednego domku:):):):)[/COLOR]
  3. Jeszcze raz Baardzo dziekuje za przybycie :*** Greto dzieki:*
  4. Jolek on to musial miec od okresu wzrostu czyli od szczeniaka:(:(:(
  5. Nie nie pytalam niestety wet musi otworzyc kolano zeby sie dowiedziec co mozna zrobic po przeswietleniu wiemy ze ma rzepki nazewnatrz ( co zadko sie zdarza)... a co potem to sie okaze i zapewne koszty okaza sie po..
  6. ooo GOsia dziekuje Ci :*:* Tedi nie ma tatoo dzis sparawdzalam z nadzieja ze moze jednak :/ SOnia to moja ulubienica dzis masie lepiej po sobotniej akcjii wet podal leki poniewaz lapka spuchla:) :D a Blizniaki wygladaja groznie ale w srodku to takie przytulanki jak by mogly to by wskoczyly na kolana:D( niestety gabaryty im na to nie pozwalaja..
  7. A wiec tak bari juz po przeswietleniu i konsulatacji z naszym wetem.. Sa duze zmiany w kolanach ale do zrobienia w sobote odbedzie sie pierwsza operacja, Biodra bariego rowniez ulegly zmianie jednak gdy lapkie beda ok to nie bedzie mu to przeszkadzalo konieczne beda leki zeby dysplazja nie postepowala.. Oprocz tego barus sie przeziebil ma kaszel katar i wymiotowal -to chyba zapalenie ktratni dostal leki mam nadzieje ze do soboty bedzie zdrow jak ryba:) koszty : przeswietlenie 50 zl leki na zapalenie ok 30 zl
  8. Tia naprawilam :) jeszcze jestem w pracy ale prosto po skonczenoiu jedziemy na przeswietlenie i moze uda sie do weta jechac na ustalenie terminu operacji:D
  9. ah wybaczmy zestresowanym ludziom , na szczescie ja tewog nie psialalam tylko skopiowalam:)
  10. Bylam dzis w schronisku widzialam tego malucha ale rowniez widizalam pare innych nowych hasiorow rudego tam gdzie byla ami i obok tam gdzie byl spider i z tylu tych boskow jest jeszcze jeden rudy hasior...:) a bylam szukac psa : Moze byl w schronisku ??? [B][SIZE=3]WABI SIĘ ŁOBUZ [/SIZE][/B][B][SIZE=3]ZAGINOŁ PIES RASY ;JAGDTERIER BARWA; CZRNY PODPALAWA ; PIES POSIADA ; DEMOGRAFICZNY NUMER REJSTRACYJNY M196 MIAŁ ZAŁOŻONE CZARNE SZELKI[/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=red]NA ZNALAZCE CZEKA NAGRODA PIENIĘŻNA !!!! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]pies zaginol w pazdzierniku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]NUM TEL 721-697-966[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][B]lub[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]603272806 lub gg 6996452[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Blagamy o kontakt czekaja dzieci i rodzina ktora nadal teskni za lobuzkiem!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180965-Poszukiwany-jadterier-od-pazdziernika-09-r-szukamu-podpalanego-teriera-pies-ma-tato?p=14215603#post14215603[/URL]
  11. [SIZE=3][COLOR=red][B] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAGINOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3]pies. WABI SIĘ ŁOBUZ [/SIZE][/B][B][SIZE=3]ZAGINOŁ PIES RASY ;JAGDTERIER BARWA; CZRNY PODPALAWA ; PIES POSIADA ; DEMOGRAFICZNY NUMER REJSTRACYJNY M196 MIAŁ ZAŁOŻONE CZARNE SZELKI[/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=red]NA ZNALAZCE CZEKA NAGRODA PIENIĘŻNA !!!! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]pies zaginol w pazdzierniku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]NUM TEL 721-697-966[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][B]lub[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]603272806 lub gg 6996452[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Blagamy o kontakt czekaja dzieci i rodzina ktora nadal teskni za lobuzkiem!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180965-Poszukiwany-jadterier-od-pazdziernika-09-r-szukamu-podpalanego-teriera-pies-ma-tato?p=14215603#post14215603[/URL]
  12. [B][SIZE=3]pies. WABI SIĘ ŁOBUZ [/SIZE][/B][B][SIZE=3]ZAGINOŁ PIES RASY ;JAGDTERIER BARWA; CZRNY PODPALAWA ; PIES POSIADA ; DEMOGRAFICZNY NUMER REJSTRACYJNY M196 MIAŁ ZAŁOŻONE CZARNE SZELKI[/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=red]NA ZNALAZCE CZEKA NAGRODA PIENIĘŻNA !!!! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]pies zaginol w pazdzierniku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]NUM TEL 721-697-966[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][B]lub[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]603272806 lub gg 6996452[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Blagamy o kontakt czekaja dzieci i rodzina ktora nadal teskni za lobuzkiem!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180965-Poszukiwany-jadterier-od-pazdziernika-09-r-szukamu-podpalanego-teriera-pies-ma-tato?p=14215603#post14215603"][B][COLOR=green]http://www.dogomania.pl/threads/180965-Poszukiwany-jadterier-od-pazdziernika-09-r-szukamu-podpalanego-teriera-pies-ma-tato?p=14215603#post14215603[/COLOR][/B][/URL]
  13. To nie jest ten pies teraz zauwazylam ze data zrobienia zdjecia jest sierpien pies zaginol wrz-paz.. dZiekuje za pomoc:**
  14. ta szrama miedzy okiem a uchem tamten mial takie cos , czy on mial krutki ogon czy sredniej dlugosci pamieta ktos z was??
  15. dziekujemy , na szczescie wrocilismy sie .. Pies jest identyczny , gdybym tylko mogla sie dowiedziec czy mial tatuaz to wiedzielibysmy ze mamy juz nieszukac go:(
  16. To skubaniec:) Zatanawiam sie czy tohasior czy moze leniwiec???:P
  17. No tez widzialam, nasze malentwo tez widzialam :)
  18. Bylysmy dzis z barusiem u weta na sciagnieciu szwow ranka zagoila sie idealnie:))) Gdy jeschalam do Martyny rozwalilam sobie zawieszenie w aucie a chcialam jutro jechac z Barusiem na przeswietlenie. Dlatego ten wyjazd bede musiala przelozyc na piatek lub poniedzielek....
×
×
  • Create New...