Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. Hihi niedny Tomasz atakowany przez Bariego w dzien i w nocy:) a wyskastrowac i tak go trzeba i tak :)
  2. Hihi no jolek nie kastrowany wiec musimy jak najszybciej to zrobic , planuje jutro dzwonic do weta moze sie uda go ciachnac ale to wiaze sie z dodatkowymi kosztami;(
  3. Dzis do nowego domku pojedzie Syberian husky ktory trafil do schroniska poniewaz wlasciciele go nie chcieli:shake::shake: :) Nowy domek ma pod Wroclawiem.:multi:
  4. Dokladnie tak miedzy jedna operacja a druga musi byc przerwa..niewiadomo jak dlugo bedzie mial lapkew gipsie .. Dajmy mu szanse na normalne zycie!!!!
  5. [quote name='tayga']Kurczę, troszkę późno... Niuniek wymaga szybkiej interwencji. Barusiowego banerka nie mogę zaposać u siebie, pojawia mi się białe "nic" :( Co z numerem konta? Zrobiłabym przelew...[/QUOTE] Nie jest to takie bardzo palace BARUS sie zaaklimatyzowal troszke go odzywimy dostaje witaminy , lepiej zniesie operacje :)) a pozatym jestesmy na etapie zbierania pieniazkow potrzebujemy stalych deklaracjii zeby opacic dt , poniewaz musimy mu zapewnic opieke po operacjii...
  6. DZIEKUJEMY:**** Bari juz calkowiecie zaaklimatyzowal sie u Martyny i zaczyna dokazywac:) np co 15 min rzada spaceru:D Gadatliwy sie zrobil strasznie a co najwazniejszcze zrobil sie bardziej ruchliwy lepiej chodzi nalapki pewnie dlatego ze jest w domu w ciepelku:)))
  7. rozmawialam z wetam z Katowic... mam zadwonic 17 i sie umowic na konkretna godzine na konsulatacje i zapewne odrazu zrobi RTG [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/zz0012.gif[/IMG] wizuta moze byc dopiero po 22 bo lekarz wyjezdza...
  8. Oj barusi martwi mnie ta cisza dzisiejsza zaczynam sie martwic:(
  9. [quote name='tayga']Czy mogę prosić numer konta?? :)[/QUOTE] Tayga nie moge wyslac Ci PW, moze masz przepelniona skrzynke??
  10. Poprosilam wolonatiuszke z fundacjii rottka o pomoc w ogloszeniach Bolka:) moze uda sie go adoptowac:D
  11. Bardzo mi przykro dzis panstwo nie dojada postanowili zaworcic poniewaz maja straszna zamic sniezna i woleli nie ryzykowac ,psiaka na 100% odbieraja tylko dzien przyjazdu sie zmieni na pewno bede sie kontaktowac":) co do psiaka o ktorym rozmawialam dzis z pania czekamy na wizyte i jak dobrze pojdzie to za pare dni pojedzie do wroclawia:):):)
  12. nie wroci na 100%:):) ja wam to gawarantuje!!!
  13. Jutro SPider-husky jedzie do DT:):) Panstwo jest az z Krynicy, wiec dluga droga przed nimi:D
  14. Nie bo o tym na smierc zapomnialam wiec sie z nia spotkam i po kase:-D i podpisac zrzeczenie:)
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/258/8deae82c29ddf86b.jpg[/IMG][/URL] Barus , mina blagajaca:D:D
  16. Tak wiem ale ona mowi ze teraz nie ma ( chyba slyszalam w tle odglosy dworca pkp )mozliwe ze uciekla od tego meza!!! i tak mamy czasu troche bo najpierw jedna opracja potem druga.. Ja i tak musze sie z nia spotkac podpisac zrzeczenie!! A i jeszcze wysepie od niej bude po barim :)
  17. [quote name='jolek68']Pati a szanowna mam nadzieję była właścicielka tak nic się nie poczuwa :mad: zadzwoń i powiedz do czego doprowadziła, bo ja to świr i mogę krzywdę zrobić :angryy: dziewczyny jak już zrobicie jakiś bazarek to podajcie linka ;)[/QUOTE] Jolek rozmawialam z wlascicielka [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/icon_twisted.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/icon_twisted.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/icon_twisted.gif[/IMG] Nie moglam sobie sie oprzec zeby natychmiast jej powiedziec ze "jej" pies bedzie mial 2 powazne operacje. Kobieta mnie zaskoczyla bo pierwszejej pytanie bylo ile to bedzie kosztowalo , i ze napewno sie dolozy do tej operacji!!! Co sie okazalo powiedziala mi ze pies byl kiedys potracony [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/icon_evil.gif[/IMG] jednak i tak wet uwaza ze od potracenie to raczej nie bo wtedy jedna lapa a nie 2.. jeszcze sie dowiedzialam ze psiak kiedy trafil do nich mial 4tygodnie i juz wczesniej mial wlascicieli ktorzy go oddali!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/icon_evil.gif[/IMG] 4 tygodniowe szczenie juz zniemia wlascicieli??? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] w glowie mi sie to nie miesci!!! Ale teraz bedzie tylko lepiej wierze w to [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/002.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/002.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smiles/002.gif[/IMG]
  18. Jestesmy po wizycie u weta nie robilismy przeswietlenia poniewaz wet postawil diagnoze bari ma obustronne zwichniecie rzepki :) jest to do z operowania i psiak bedzie calkowicie zdrowy, doslalam numer telefonu do weta w katowicach ktory jest w stanie zrobic ta operacje!! koszt jednej lapki okolo 250 zl jednak musze sie dowedziec u weta u ktorego ma byc robiony zabieg:D Napewno operowana bedzie najpierw jedna lapka , ktore bedzie w gipsie ,potem bedzie druga wiec mamy troszke czasu na zebranie pieniazkow:):):) to dobre wiesci poniewaz pies bedzie calkowicie zdrowy:) P.S Ula dzieki za doporwadzenie do weta:))
  19. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][SIZE=2][COLOR=blue]Witam wysylam ta wiadomosc zprozba o pomoc...[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][SIZE=2][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][SIZE=2][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=royalblue][COLOR=blue][SIZE=2][B]Czasem jest tak, że Ci, którzy mieli się nami opiekować zaczynają krzywdzić. Możemy uciec, poszukać pomocy, innej alternatywy. Odejść od miejsca, gdzie jest ból, cierpienie i zapomnienie. Bari nie mógł, skuty króciutkim łańcuchem dniami i nocami, motonnie tykał zegar odliczający jego życie. Husky to jednak zbyt wolny duch by go uwięzić, Bari uciekł, może licząc na łut szczęścia? Może by choć przez parę chwil jego życie miało jakiś kolor... Potrącony, chory na ekstremalną dysplazję przez wiele dni leżał zapomniany w rowie. W końcu właściciele odebrali go... ale nie chcieli, aby Bari przestał cie[/B] [/SIZE][/COLOR][B][SIZE=2][COLOR=blue]rpieć. Nie mogąc niemalże chodzić wciąż stał przykuty łańcuchem do rozpadającej się budy czekając na koniec... Koniec naszedl, lecz nie koniec tego przemiłego psa, nadszedł koniec jego koszmaru. Bari w końcu w swoim życiu może pójść na spacer,poczuć ja czule głaszczą go czyjeś ręce. Odwrócił się jego los, jest już bezpieczny, ale wciąż potrzebuje pomocy. Potrzebuje uśmierzenia bólu i domu, który pokocha go takim jaki jest - psem, który nie odwrócił się od człowieka, mimo iż ten tak bardzo go skrzywdził. Pomóżmy Bariemu, niech nie zazna już w swoim życiu nic złego.[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B]BARI PSIAK KTOREGO WLASCICIELE JUZ NIE CHCA... MA TRUDNOSCI Z CHODZENIEM!!!![/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2]POTRZEBUJEMY [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2]DEKLARACJI[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2] STALYCH NA OPACENIE DT[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B]150 ZL PLUS KARMA.[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B]PIENIAZKI POTRZEBNE NAM BEDA ROWNIEZ NA LECZENIE LAPEK .[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][B]WET UWAZA ZE TO DYSPLAZJA JEDNAK POTWIERDZI TO DZISIEJSZE PRZESWIETLENIE POD KONTEM DYSPLAZJI...[/B][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]JEST MOZLIWA OPERACJA KTORA ULATWI BARIEMU PORUSZANIE SIE I USMIERZY JEGO BOL... [/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]KOSZT TAKIEJ OPERACJI OK [/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]300 ZL[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U] PLUS LEKI ARTHROFOS LUB INNY O TAKIM SAMYM DZIALANIU, DO TEGO PRZEZ JAKIS CZAS LEKI PRZECIWBOLOWE I PRZECIWZAPALNE...[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]jEST TO RYZYWKOWNA OPERACJA ALE TYLKO W TEN SPOSOB MOZEMY MU POMOC..[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]DLATEGO ZWRACAM SIE Z UPRZEJMA PROZBA O STALE DEKLARACJE LUB WPLATY JEDNORAZOWE NA JEGO ZYWIENIE LEKI...[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]OTO LINK DO WATKU BARIEGO. PROSZE ZAJRZYJ DAJ MU SZANSE:[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/1778...CJE?p=13903849[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#4444ff][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] Bardzo prosze o rozeslania tej wiadomosci dalej[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff00ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B]POZDRAWIAM SERDECZNIE[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
  20. I JAK TERAZ 1 STRONA SIE PRZEDSTAWIA??jak cos nie tak piszcie postaram ise zmienic..
×
×
  • Create New...