Dziewczyny niesamowicie Wam dziękuję za "opiekę wirtualną", ogłoszenia, tekst i zainteresowanie Lobusiem!!! za każdym razem jak czytam imie jego to mam przed oczami mojego Lobka szczęśliwego, biegającego, niedobrego;)
A to kochane takie tkwi na krótkim łańcuchu w upale, szuka sobie tylko miejsca, gdzie by się schować przed słońcem z tym futrem, mam plan, żeby iść go wyczesać, tylko ten czas ostatnio ze mna strasznie wygrywa:(