Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Ale śliczna, będę to pisać chyba za każdym razem jak będą nowe zdjęcia :):) kawał psiura i troszkę jakby schudła ;)
  2. Ja też zaglądam, psinka pewnie już urosła i niedługo będzie duży, nie jak szczeniaczek..
  3. I co Basiu nic nie wiadomo, sekcja coś wykazała? szczeniaczki jutro przywozisz do Asi?..
  4. Może jkaiś klub chciałby mieć taką maskotkę drużynową ;) :)
  5. Uszyska ma niesamowite, można na niego patrzec godzinami !!
  6. Ja se na żywo pooglądałam już!! piękny pychol!! A do Koni pasuje jak para zakochana !! oba wielkie i cudniaste!! Ciekawe kto więcej waży, Koni tak doopsko urosło, że nie wiem czy nie ona? ;)
  7. A ja sobie Nera znalazłam teraz i się zapiszę :)
  8. Paskudnice zaglądam do Was, bo coś cichutko i nikt nie pyta ... ciekawe, która pierwsza znajdzie domek ?...
  9. [quote name='hankasanok']i ja jestem u chłopaka! Moze sie z naszym Nerusiem zakumpluje :p[/QUOTE] Z Nerusiem napewno, taki malutki na śniadanko akurat ;) :)
  10. Żeby nie wymyśliła czegoś głupiego... oddanie suni na wieś, eh sama w to nie wierzę, to nie będę krakać, może się sytuacja unormowała u Pani...
  11. Ja tez bo jest taki piekny, że mi się po nocach śni !!
  12. Oby śliczniusieńka została w domku na zawsze i oby to był ten super domeczek !!
  13. Jeżeli uważaci i widziałyście, że tam maja psiaki dobrze, to też myślę, że dziadzio mógłby tam pojechać, znaczy się to domowe dt?
  14. Ale się cieszę, że Balbinka już wróciła, to może jakiś student zareklamuję małą w rodzinie i cos ruszy z domkiem po zabiegu :)
  15. Ślicznotka koleżanka rusza po szczęście, a Ty kiedy ?
  16. Piesek jest odrobaczony i zaszczepiony :) [IMG]http://mielec.bezdomne.com/galeria/Martin%201.jpg[/IMG] [IMG]http://mielec.bezdomne.com/galeria/Martin%202.jpg[/IMG]
  17. Noi gdzie ta kolejka domków po cudeńko...??
  18. Ale cudnie się mają, super, że ta jabłonka tam rośnie, to mają jak na salonach, troszkę ciepło, jak przypali to do cienie :)
  19. Kurcze miałam nadzieję, że jednak łazęga wrócił... a tu nie wiadomo czy będzie umiał teraz... Na pocieszenie napiszę, że mój Lobo uciekł za sarnami kiedyś, nie było go dwie doby, ja już nie wierzyłam że się znajdzie... a tu nagle zadzwonił tel.i dziecko mi mówi, że chyba mam Pani pieska, na co on jest chory?? Napisane mam w adresówce, że dostaje leki i musi szybko wrócić do domu, podejrzewam, że tylko dlatego zadzwonili... bo już był na podwórku u państwa, ale chyba wystraszyli się zmyślonej choroby :diabloti: adresówka jednak to niezbędna rzecz, dobrze, że mały ją ma .... mój pies faktycznie nie umial wrócić... błakał się po lesie i łąkach 15 km od domu, więc trzymam mocno kciuki, że ktoś go znajdzie i zadzwoni !!
  20. O matko... Erunia (*) (*) (*) a taka byłaś szczęśliwa i grzeczna u Pana Zbyszka, za co cię to spotkało :( :( :( Czyli było już tak ciężko, że nic nie można było zrobić.... Mama nadzieję, że nasze dziewczynki wyjdą cało i zdrowo !!!
  21. Czyli tak jak Basia mówiłam wczoraj :) dzjmy Foczkę a potem jak Halcia będzie mogła to pojedzie zobaczyć jak się miewa :) ja też tak czuję, że to fajny domek :) a tu już by było bez transportu i innych problemów:) Umowę adopcyjną byście pisali na miejscu?
  22. O matko mini Fifka..... prześliczna !! Basia jest u Ciebie? Renata nie zrobi wizyty dla Lusi, jest w ciąży i nie ma samochodu.. może po prostu wydać Foczkę Pani, a potem Halina w piatek pojedzie i zobaczy jak mała mieszka..?
×
×
  • Create New...