-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam ani już puszki mokrego, to były pierwsze rzeczy jakie wydawałam, bo suche może leżeć. To za resztę po Foczce kupcie karmę, a ja wpłacę za czerwiec. Śliczne ma Amcia zdjęcia, dobrze, że psiaki ok i maja tak fajnie, na spacerki sobie chodzą :) -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
To taka psinka do całowania jest !!!:) -
A ja się nie mogę doczytać gdzie psiaki jadą, kiedy i jak to się stało :) nie mniej strasznie się cieszę!!! Tylko nie wiem teraz ile tam u Was kastracja będzie kosztowała? u nas byłoby nas stać na kastrację obu, ale nie wiem jak tam?
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale tam u Was przeżyć ! Ewa Ty to tak jak byś miała bloga :) -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
kaskadaffik replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Śliczny pysio, a w boksie taki zwykły zapomniany kundel... -
Szczeniaczek - prezent dla dziecka równa się tragiczny koniec!!
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Oj podejście cudne! Radarku masz super Pańcię ! -
Alez się cieszę, że w KOŃcu Maszeńka ma cudowny domek!! I też sie dziwię jak Reno, że pierwotne, pociągowe zagryzają kury ;) u mnie to nawet ostatnio wróbelki i wszystkie czerwczyki (chrabąszcze), nie mówiąc o kotach i jeżach :( noi kojec zaczął się pruć, świetna zabawa, ciągnie diable za kolejne elementy siatki :)
-
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki, a Sonia śliczna i żadnego telefonu :( -
Nie kastrujmy, nie sterylizujmy, jutro uciekną, zrobią około 12 szczeniaków, nieważne!!!! Basia kastruj oba jak tylko znajdziesz czas i miejsce na przechowanie, kasę obiecuję !!! Mój Lobuś 8miesięczny wykastrowany, zdrowy i szczęśliwy! ale po co było go kastrować, jak taki śliczny ;)
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
kaskadaffik replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zenusiu a jak zdrówko? nic nie piszesz... -
Noi jeszcze gdzie to dt? teraz o miejsce tak ciężko ....
-
LOBO-Mielec, wielki, śliczny, puchaty misiek do przytulania!!
kaskadaffik replied to kaskadaffik's topic in Już w nowym domu
Kasia dzisiaj wraca do Krakowa. Ja się postaram, ale jak zawsze nie obiecuję, obiecanki cacanki ;) -
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ale mają psinki radochę z tym stawkiem, na taki upał to rewelacja ! -
Jak widać szaleje z Franiem, Radarek chociaz domek znalazł !!!
- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pako - bezpieczny i szczęśliwy w kochającym domku :)
kaskadaffik replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
U nas też psiaki wychodzą z futra, a w schronisku dołu do metra w ziemię pokopane, tak się chcą bidoki ochłodzić .. -
Dobrze, że lepiej, oby już całkiem było dobrze !
-
Oby tak było jak piszesz!! psinki do domków jak najszybciej zanim urośniecie!
-
I piękna miłość, dziękujemy Pani Doroto! Cytuję maila: "Pani Kasiu tak jak obiecałam wysyłam fotki naszej kochanej Zuzki . Zuzka to istny kanapowiec , który bardzo boi się burzy ;) Jak będzie Pani w okolicach to serdecznie zapraszamy :) Dorota" body, div, p {font-family: Verdana,Tahoma,Arial,Sans; font-size:13px;} [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9753/p1020195b.jpg[/IMG]
-
To już roczek:) Pani Dorota pisała do mnie, że są szczęśliwi,a Zuzka z nimi !!! Poprosiłam zdjęcia i mam :) [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/9608/p1020696.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8647/p1020659i.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6495/p1020655w.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4056/p1020187a.jpg[/IMG]
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
kaskadaffik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Oj chociaż nie cierpi samotnie w boksie, zapomniana :( ważne żeby nie cierpiała, miłości zaznała czarodziejskiej ! -
Hachi pokochany i szczęśliwy w swoim domku :)
kaskadaffik replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ale para cudna będzie! jakby tak je razem ktoś zaadoptował :) Sylwija dasz radę napewno ! -
Runa - szczęśliwa piękność już w domku :)
kaskadaffik replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Taka :malusieńka" księżniczka, piękna jest,a le co z tego, teraz ludzie ślepi....jak Hachi tyle czeka :( U nas w schronisku kolejne pierwotne, ehh.... -
Dziekujemy wszystkim za pomoc - koniec akcji pomocy dla psiaków
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Kurcze Basia ale szkoda, aż tak strasznie rozrabiała? chyba że jej sfory brakuje.... dobrze, że Sarunia chociaz ma domek !! Basia ja się gubię, to Sara spanielka od Asi ma domek tak? -
To ja dalej potrzymam kciuki za dojście miśka do zdrowia!!