-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ale on jest śliczny na tych zdjęciach a do tego jaki pomysłowy :) Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/178413-Walentynkowo-lampka-sexi-koszulki-pA-amki-kartki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-31-01[/url] -
Malutka przerażona sunia - USZATKA Z MIELCA - pojechała do domu!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To super, tylko my takie boi doopy ;) jak tak o nia dbaja to rewelacja :) -
Malutka przerażona sunia - USZATKA Z MIELCA - pojechała do domu!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ta Uszatka to taka bida, tyle w domku już siedzi a dalej wydaje się taka przestraszona ... ale teraz ma kto z Nią pracować i robić będzie postępy Maleństwo :) -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To super że u Was wzsystko dobrze, trzymajcie kciuki za braciszka Sajfkowego Jrusiabo narazie domku ni hu hu.... Buziaki dla Was :) -
Oj Madzia nie wiem czy chodziło Ci o pierwsza rezcz dla 13 latki czy następną na 42 ;) ?? Piekne rzeczy oglądałam, jeszcze się pozastanawiam :)
-
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Czyli że Haluś to by był ten colli ;) jak dla mnie może byc nawet jamnikiem oby domek dla niego był i to przefajny ;) -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Ona przebywa obecnie u osoby która ja znalazła czy gdzie inadziej, wystawię na dniach bazarek, jakąś część chociaż postaramy się na sunię przeznaczyć :( :( Jaki to musi być niesamowity ból :( aż mnie noga boli jak to widzę, do tego na takim mrozie, to martwica jakaś się jeszcze nie zrobiła wyżej ?? -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jaka czujna, Swojego Małego ludzia pilnuje :) -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Szerman wymiata ;) , a Halus na zdjęciach wygląda jakby się mu kłaniał, taki kotu posłuszny :) -
Kurcze żeby to nie było nic bardzo groźnego, biedulka nie dośc że tyle siedzi to jeszcze cały czas pewnie z bólem w uszkach. Jak będę to podejdę do Suńci, a ten wymaz to by w schronisku zrobiło się czy to gdzieś trzebaby pojechać myślicie? Bo na jakieś droższy lek czy maść zawsze można uzbierać choćby z bazarków :) O ten Rudas to ja nie przypuszczałam że on taki Chojrak Dominator ;)
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
kaskadaffik replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
O mamciu ja się tez tego pyszczka w kagańcu przestraszyłam ;) ale Agus widac nic się nie boi chłopaczek, a na grzbienie suni to musi mieć dopiero cieplutko ;) :) -
Aga właśnie przeczytałam prośbę o zdjęcia huszczaków :) ale też z ta myslą sama tak jechałam.... ale i tak nie wyszło bo Kierownika nie było, tylko Pani Iza i Beata i żadnego pracownika innego nie widziałą... Tak samo nie widziałam dwóch Krasnalków :( chyba siedziały w budzie schowane, a ja do szczeniorów poszłam ...
-
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
My też tej nadziei będziemy się trzymać :) ... -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
O ile On ma energii i jaki jest super zabawowy :) Przekochany i na zdjęciu nie taka chudzinka jak myslałam, kawał chłopa, Przystojniak ;)