Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Ale on jest śliczny na tych zdjęciach a do tego jaki pomysłowy :) Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/178413-Walentynkowo-lampka-sexi-koszulki-pA-amki-kartki-rA-A-noA-ci-na-Mielec-31-01[/url]
  2. To super, tylko my takie boi doopy ;) jak tak o nia dbaja to rewelacja :)
  3. Ta Uszatka to taka bida, tyle w domku już siedzi a dalej wydaje się taka przestraszona ... ale teraz ma kto z Nią pracować i robić będzie postępy Maleństwo :)
  4. To super że u Was wzsystko dobrze, trzymajcie kciuki za braciszka Sajfkowego Jrusiabo narazie domku ni hu hu.... Buziaki dla Was :)
  5. Renatko dziękiujemy Ci za dokładne info o Antośku, chłopak ma u Ciebie jak w raju i jeszcze braciszka zyskał :) :)
  6. Oj Madzia nie wiem czy chodziło Ci o pierwsza rezcz dla 13 latki czy następną na 42 ;) ?? Piekne rzeczy oglądałam, jeszcze się pozastanawiam :)
  7. Czyli że Haluś to by był ten colli ;) jak dla mnie może byc nawet jamnikiem oby domek dla niego był i to przefajny ;)
  8. Właśnie przelałam, Smajliku może niedługo coś ruszy, takie cudeńko i tyle siedzi :( Al e napewno już niedługo :)
  9. Ona przebywa obecnie u osoby która ja znalazła czy gdzie inadziej, wystawię na dniach bazarek, jakąś część chociaż postaramy się na sunię przeznaczyć :( :( Jaki to musi być niesamowity ból :( aż mnie noga boli jak to widzę, do tego na takim mrozie, to martwica jakaś się jeszcze nie zrobiła wyżej ??
  10. Jaka czujna, Swojego Małego ludzia pilnuje :)
  11. Nie dziwimy się że padnięta, ale cieszymy się, że nie podłamana :) :) Dobrze że szczęśliwie objechaliście :)
  12. My też mamy taką nadzieję, ale Go kolega kocha prawdziwie swoim serduszkiem, Antosiu musi rano być lepiej :)
  13. Szerman wymiata ;) , a Halus na zdjęciach wygląda jakby się mu kłaniał, taki kotu posłuszny :)
  14. Kurcze żeby to nie było nic bardzo groźnego, biedulka nie dośc że tyle siedzi to jeszcze cały czas pewnie z bólem w uszkach. Jak będę to podejdę do Suńci, a ten wymaz to by w schronisku zrobiło się czy to gdzieś trzebaby pojechać myślicie? Bo na jakieś droższy lek czy maść zawsze można uzbierać choćby z bazarków :) O ten Rudas to ja nie przypuszczałam że on taki Chojrak Dominator ;)
  15. O mamciu ja się tez tego pyszczka w kagańcu przestraszyłam ;) ale Agus widac nic się nie boi chłopaczek, a na grzbienie suni to musi mieć dopiero cieplutko ;) :)
  16. Renatka my też mamy głęboką nadzieje że wszystko będzie dobrze, Antosiu doopka do góry i nie rób nam stracha Pieseczku sliczny ....
  17. Ale super się czyta z zapartym tchem postepy Lorkowe :) :) :) Dobrze że Murka ma Karmelkową obstawę, to bezpieczniej i raźniej :) ;)
  18. Wszystkie Murkowe psiaki jakoś narazie siedzą twardo, chyba za dobrze tam maja i nie maja ochoty się ruszyć gdzie indziej ;)
  19. O mamo ja na pierwszym zdjęciu na poprzedniej stronie myślałam, że Pola wystaje z jakiejś norki/budki, ale jak się wpatrzyłam to to jej tłów :) :) Super Sunia domek dostała :) :)
  20. Aga właśnie przeczytałam prośbę o zdjęcia huszczaków :) ale też z ta myslą sama tak jechałam.... ale i tak nie wyszło bo Kierownika nie było, tylko Pani Iza i Beata i żadnego pracownika innego nie widziałą... Tak samo nie widziałam dwóch Krasnalków :( chyba siedziały w budzie schowane, a ja do szczeniorów poszłam ...
  21. My też tej nadziei będziemy się trzymać :) ...
  22. Czy mogę prosić jeszcze raz o nr konta bo posiałam, a bazarki się moje skończyły, Smajliku jak spłyną pieniążki to narazie 50 zł dla Ciebie :)
  23. O ile On ma energii i jaki jest super zabawowy :) Przekochany i na zdjęciu nie taka chudzinka jak myslałam, kawał chłopa, Przystojniak ;)
×
×
  • Create New...