-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Aga ja z chęcią pojadę z Sunia i proszę żebyśmy daly jej może jakies imie :) bo taka bezimienna, tylko dla mnie dopiero przyszły tydzień wchodzi w grę a i z Tomkiem trzebaby się wcześniej umówić, bo Jego często nie ma, a chciałabym żeby to On nadzorował jednak :) Dzięki Ci Aga serdeczne, Kochane jesteście, aż mi się popłakać zachciało ;( :) ale z wdzięczności :) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Kasa będzie jak nic z bazarków, tylko zgoda Kierownika na wyjazd do Tomka z nią .... O mamo to mi isę dostanie o Kiero, że naskarżyłam bo on to widział, ale powie napewno że tyle szczeniaków że nie ma gdzie bidy przenieść, a w izolatce podglądnęłyśmy z Halcią 11 nowych, chyba te z pudełka :( Może jak pójdzie Śnieżynka i ta druga malizna(trzymam mocno kciuki) to się miejsce na świetlicy znajdzie dla Czarnulki :) A w Spajka to wierzyłam mocno, bo cudo nie pies, SUPER :multi: chyba nowe dzisiejsze imie mu szczęście przyniosło, hehe ;) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Halcia powiem, ale za to podniesiesz moja Onkę ;) pewnie tylko jakieś 40-50 kilo, ale może pomoże :) jak u nas można ją zdiagnozować? -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images49.fotosik.pl/253/eadc5b58ca69c8c6med.jpg[/IMG] W boksie Aga naprzeciw wyjścia ze świetlicy, ona od początku siedziała za budą nigdy do mnie nie wyszła, inne szczeniaki takie duże się porobiły już a ona malusia bida, może jej do miski nie dopuszczają nie wiem... dzisiaj Pani Iza je uspokajała, najgorszy jest duży rudy, ten co szczeka zawsze, dominator jeden :) [IMG]http://images43.fotosik.pl/252/20048fe66ab1b9f4med.jpg[/IMG] Tu rudy cwaniak a ona malizna za nim widzicie ? -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
To super jakby sie udało, że wilk syty i owca cała :) A w sprawie czekoladek, to ten co bardziej się bał - kudłaty wczoraj sam mi na ręce wskakiwał i zaczepiał :) tamten bardziej "przyziemny" został w tyle w uczłowieczaniu, ale nie jest z nim też źle, najbardziej mnie martwi ta mała czarna, tak ja gnoje terroryzuja i gryzą , bo słabizna taka :( -
Dziewczynki moja Mama jest pielęgniarka i nie smiejcie sie, ale nieraz też mamy w domu leki od dwóch, trzech miesięcy nieważne, a jak potrzebny to mama mówi, że leki do pół roku się nie przeleżą, nie zepsuja i każe brać ;) Moim zdaniem można spróbować, ale zadecydujcie :) Antoni Kochany pięknie nam chodzisz :)
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Byłam u Lindi, przyszłą pod klatkę do miziania, ma jakiegoś kumpla w boksie, nie jest sama, ale ona jest ciągle taka smutna :( Mam nadzieje że zdąży poznać jeszcze rękę kochającej osoby ... :) -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Halcia juz przelałam, jutro napewno dojdzie, a faktycznie szkoda gadać :( -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To dobrze że żona miała rękawicę!!!!!!!!! Szkoda że mój nie ma sam w sobie jak Bronek trzymania się na spacerze ... A że Bronek nie wie co to strach to nie wątpię :) :) ja wiedziałam jak stałam koło niego w schronisku ;) Dzięki za odpowiedź :) -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
O szok, a od kiedy?? :) -
Aga ja nie wiem, nie wnikam, bo nie zrozumiałam kompletnie o co chodzi, skasowałam, żeby nikomu nie robić krzywdy, jeśli to jakaś krzywda, widocznie jakieś wynikaja z tego rzeczy. SUPER ŻE STRZYC NIE TRZEBA, PSINKA BEZ TEGO ZNALAZŁA SWOJA PAŃCIĘ :) :)
-
Super, super super, właśnie do Agi pw wysłałam o strzyżenie a malizna już w domku :) Zarobiłam tylko ochrzan za podawanie cen na forum . Bunia dobrze że już w dokmu doopke grzejesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
-
Hotel to jest rozwiązanie, ale to nie jest proste uzbierać deklaracje, przynajmniej wśród nas, każda z dziewczym ma po kilka psów, wspomagamy się bazarkami, a myślę, że tu mogłoby dojść do sytuacji niestety dożywotniego dt... U Jamora jest nasz melecki Bronek, hotel super, u Murki jest kilka mielczaków, też hotel w porządku, ale nie wiem czy by sie to udało...... zobaczymy co inni na to ...