-
Posts
7523 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by filodendron
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Mi też bardzo słabo chodzi. Co mam teraz zrobić z tym bazarkiem? :) Podbijać? Może trzeba go podlinkować w tym wątku? Nie wiem, czy się przyda, ale może gdzieś to można umieścić - w miejsce zamkniętego bazarku? [IMG]http://i50.tinypic.com/b8a0p4.jpg[/IMG] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Sprawdź, czy dobrze. Dzięki :loveu: -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Banerek wstawiłam, dzięki GPooLCLD :) Energy, jaką datę mam wstawić? Czy ktoś wie, gdzie jest teraz regulamin dogo albo jaka jest maksymalna wielkość fotki? Zrobiłabym może taki pojedynczy kolaż z fotek pudelasków, ale nie mogę znaleźć tych informacji. Nie wiem też, jaka ma być wielkość banerka do którego można podlinkować bazarek Już znalazłam tę wielkość. Zobaczcie teraz i powiedzcie, czy nie naruszam czyichś praw autorskich do zdjęć [url]http://www.dogomania.pl/threads/186878-Barbary-Waldoch-quot-Pozytywne-szkolenie-ps%C3%B3w-quot-(w%C4%85tek-w-budowie[/url]) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Dopisałam. No nie ma co wow, bo nie umiem podlinkować banereczka do wątku pudelków w potrzebie :oops: Rozliczenie i ewentualną licytację chyba można prowadzić przy opisie poszczególnych egzemplarzy? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Się nie miał jak wyświetlić :) No, mówiłam, że potrzebuję pomocy [url]http://www.dogomania.pl/threads/186878-Barbary-Waldoch-quot-Pozytywne-szkolenie-ps%C3%B3w-quot-(w%C4%85tek-w-budowie[/url]) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Zerkinijcie - wątek w budowie. Dajcie znać, co poprawić (i jak :)) -
To chyba nie ten wątek ;)
-
[quote name='Energy']A no tak, trudno by było żebyś nie wiedziała:evil_lol:[/QUOTE] A niekoniecznie. Przy pomyślnych wiatrach mój mąż dzwoni z pracy, żebym się galopem zrywała ze spaceru do domu, bo u niego już leje. I czasem zdążę (a czasem nie) :D
-
[quote name='Energy'] Dzięki:loveu:, a wiecie, że ledwo zdążyłam zrobić zdjęcia:crazyeye: jest właśnie ulewa:evil_lol: [/QUOTE] Ja tam wiem, że ulewa :D
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Z Moherkiem to chyba taki fortunny zbieg okoliczności - przynajmniej ja to tak zrozumiałam, że adopcja nie była przez dogo tylko bezpośrednio ze schroniska. A że nowa właścicielka założyła mu potem galerię, to tym milej i fortunniej :) -
Kciuki zaciśnięte. Trzymajcie się. (U kogo usuwasz?)
-
Ale ładnie - zielonoooooo :)
-
Sprawdź w Glonojadzie
-
Jak uchronić małego psa przed jastrzębiem?
filodendron replied to Franka12345's topic in Wszystko o psach
Słyszałam o przedszkolaczku, który przekręcił "jaki znak twój, Orlen biały" :D No to wszystko jasne - mamy orły, ołany i orleny ;) -
Jak uchronić małego psa przed jastrzębiem?
filodendron replied to Franka12345's topic in Wszystko o psach
[quote name='ojasia'] I taka uwaga odnośnie "orła" bielika- od kilkunastu lat poprawna nazwa systematyczna brzmi: bielik. Terminu orzeł bielik używał z upodobaniem prof. Sokołowski. [/QUOTE] A możesz w wolnej chwili rozwinąć? Ja się nie znam kompletnie ale myślałam, że tego jednego orła to mamy. Nie orzeł? To skucha z herbem, a właściwie z legendą ;) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Super dziewczynka :) -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
filodendron replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[B]Sachma[/B], no to co my robimy na dogomanii? ;) -
[quote name='jiiuk']a frontline to jakiej produkcji jest? niemieckiej? w zjednoczonej europie :) jest az taka roznica na cenie? roznica w skladnie juz moze byc przelozeniem na cene, ale z drugiej strony skoro sa opinie ze dzialaja tak samo to i stezenie musza miec podobne[/QUOTE] No widać jak się podliczy marże importerów i jakichś tam podmiotów odpowiedzialnych to nie aż taka zjednoczona ;) Stężenie chyba akurat faktycznie jest inne, co mogłoby tłumaczyć, że u jednego psa działa to, a u drugiego tamto, zwłaszcza gdy pies jest na pograniczu danej kategorii wagowej.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Monias, mój jak dostaje mokre jedzenie (gotowane czy surowe) to też bardzo mało pije, na barfie prawie wcale. Jak dostaje suche, to wtedy owszem - pije. Ta krew w stolcu jest trochę niepokojąca. Dlaczego to miałoby być od zawalonego gardła? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ja wiem Wy głodzicie swoje psy i już:eviltong::evil_lol:[/QUOTE] No tak, ja Ci mogę mojego podesłać - żadna karma, karma z puszką - nie, karma z pasztetem - nie, ser, kefir, jogurt, choćby z miodem - nie, jajko (smażone, gotowane, surowe) - nie, ryba - nie. Żwacze miały być super dla wszystkich, ale nie - dla mojego są fuuj. Liczy się tylko mięso. Samo mięso - ale nie może być cielęce. Cielęciny nie jadamy. Jak gotuję psu to, co ewentualnie zechce zejść, to mąż mu wyjada z gara ;) Pewnie dlatego taki chudy :D -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
filodendron replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Rózia ślicznie sobie wygląda, całe szczęście, że dochodzi do zdrowia, caly czas trzymam kciuki. Mój bandyta przy 43 cm w kłębie waży 8,5-9,5 kg - też chudziak, ale on wybredny ekstremalnie. *** A który to Murzyn z problemami z zachowaniem, bo ja już się nie wyznaję w tych pierwszych stronach - szybko działacie :) -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
filodendron replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='GPooLCLD']Pani chce adoptować Bambo:lol:[/QUOTE] To zaciskamy kciuki :) Bambo musi troszkę zarosnąć z powrotem, żeby sobie image poprawić nieco ;) -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
filodendron replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Idzie mama z 7-8-letnią córeczką i mówi do niej na nasz widok - "zobacz, jaki fajny piesek". A dziewczynka - "to nie piesek, tylko pudel" :hmmmm: :D -
Jaką maszynkę polecilibyście do strzyżenia pudli miniaturek
filodendron replied to tomelalt's topic in Pielęgnacja
[quote name='Mameczka']poradzcie mi czy to jest dobra maszynka? [url]http://allegro.pl/item1049167063_maszynka_do_strzyzenia_moser_1400_komplet.html[/url][/QUOTE] To jest chyba w miarę przyzwoita maszynka jak na swoją cenę, ale nią ostrzyżesz na 3 mm. O ile wiem (ale trzeba to zweryfikować) do tego modelu nie da się dokupić innych ostrzy, a nakładki dystansujące się nie sprawdzą z powodów, o których pisała Aneta.