Jump to content
Dogomania

filodendron

Members
  • Posts

    7523
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by filodendron

  1. Mi też bardzo słabo chodzi. Co mam teraz zrobić z tym bazarkiem? :) Podbijać? Może trzeba go podlinkować w tym wątku? Nie wiem, czy się przyda, ale może gdzieś to można umieścić - w miejsce zamkniętego bazarku? [IMG]http://i50.tinypic.com/b8a0p4.jpg[/IMG]
  2. Sprawdź, czy dobrze. Dzięki :loveu:
  3. Banerek wstawiłam, dzięki GPooLCLD :) Energy, jaką datę mam wstawić? Czy ktoś wie, gdzie jest teraz regulamin dogo albo jaka jest maksymalna wielkość fotki? Zrobiłabym może taki pojedynczy kolaż z fotek pudelasków, ale nie mogę znaleźć tych informacji. Nie wiem też, jaka ma być wielkość banerka do którego można podlinkować bazarek Już znalazłam tę wielkość. Zobaczcie teraz i powiedzcie, czy nie naruszam czyichś praw autorskich do zdjęć [url]http://www.dogomania.pl/threads/186878-Barbary-Waldoch-quot-Pozytywne-szkolenie-ps%C3%B3w-quot-(w%C4%85tek-w-budowie[/url])
  4. Dopisałam. No nie ma co wow, bo nie umiem podlinkować banereczka do wątku pudelków w potrzebie :oops: Rozliczenie i ewentualną licytację chyba można prowadzić przy opisie poszczególnych egzemplarzy?
  5. Się nie miał jak wyświetlić :) No, mówiłam, że potrzebuję pomocy [url]http://www.dogomania.pl/threads/186878-Barbary-Waldoch-quot-Pozytywne-szkolenie-ps%C3%B3w-quot-(w%C4%85tek-w-budowie[/url])
  6. Zerkinijcie - wątek w budowie. Dajcie znać, co poprawić (i jak :))
  7. To chyba nie ten wątek ;)
  8. [quote name='Energy']A no tak, trudno by było żebyś nie wiedziała:evil_lol:[/QUOTE] A niekoniecznie. Przy pomyślnych wiatrach mój mąż dzwoni z pracy, żebym się galopem zrywała ze spaceru do domu, bo u niego już leje. I czasem zdążę (a czasem nie) :D
  9. [quote name='Energy'] Dzięki:loveu:, a wiecie, że ledwo zdążyłam zrobić zdjęcia:crazyeye: jest właśnie ulewa:evil_lol: [/QUOTE] Ja tam wiem, że ulewa :D
  10. Z Moherkiem to chyba taki fortunny zbieg okoliczności - przynajmniej ja to tak zrozumiałam, że adopcja nie była przez dogo tylko bezpośrednio ze schroniska. A że nowa właścicielka założyła mu potem galerię, to tym milej i fortunniej :)
  11. Kciuki zaciśnięte. Trzymajcie się. (U kogo usuwasz?)
  12. Ale ładnie - zielonoooooo :)
  13. Sprawdź w Glonojadzie
  14. Słyszałam o przedszkolaczku, który przekręcił "jaki znak twój, Orlen biały" :D No to wszystko jasne - mamy orły, ołany i orleny ;)
  15. [quote name='ojasia'] I taka uwaga odnośnie "orła" bielika- od kilkunastu lat poprawna nazwa systematyczna brzmi: bielik. Terminu orzeł bielik używał z upodobaniem prof. Sokołowski. [/QUOTE] A możesz w wolnej chwili rozwinąć? Ja się nie znam kompletnie ale myślałam, że tego jednego orła to mamy. Nie orzeł? To skucha z herbem, a właściwie z legendą ;)
  16. [B]Sachma[/B], no to co my robimy na dogomanii? ;)
  17. [quote name='jiiuk']a frontline to jakiej produkcji jest? niemieckiej? w zjednoczonej europie :) jest az taka roznica na cenie? roznica w skladnie juz moze byc przelozeniem na cene, ale z drugiej strony skoro sa opinie ze dzialaja tak samo to i stezenie musza miec podobne[/QUOTE] No widać jak się podliczy marże importerów i jakichś tam podmiotów odpowiedzialnych to nie aż taka zjednoczona ;) Stężenie chyba akurat faktycznie jest inne, co mogłoby tłumaczyć, że u jednego psa działa to, a u drugiego tamto, zwłaszcza gdy pies jest na pograniczu danej kategorii wagowej.
  18. Monias, mój jak dostaje mokre jedzenie (gotowane czy surowe) to też bardzo mało pije, na barfie prawie wcale. Jak dostaje suche, to wtedy owszem - pije. Ta krew w stolcu jest trochę niepokojąca. Dlaczego to miałoby być od zawalonego gardła?
  19. [quote name='Energy']Ja wiem Wy głodzicie swoje psy i już:eviltong::evil_lol:[/QUOTE] No tak, ja Ci mogę mojego podesłać - żadna karma, karma z puszką - nie, karma z pasztetem - nie, ser, kefir, jogurt, choćby z miodem - nie, jajko (smażone, gotowane, surowe) - nie, ryba - nie. Żwacze miały być super dla wszystkich, ale nie - dla mojego są fuuj. Liczy się tylko mięso. Samo mięso - ale nie może być cielęce. Cielęciny nie jadamy. Jak gotuję psu to, co ewentualnie zechce zejść, to mąż mu wyjada z gara ;) Pewnie dlatego taki chudy :D
  20. Rózia ślicznie sobie wygląda, całe szczęście, że dochodzi do zdrowia, caly czas trzymam kciuki. Mój bandyta przy 43 cm w kłębie waży 8,5-9,5 kg - też chudziak, ale on wybredny ekstremalnie. *** A który to Murzyn z problemami z zachowaniem, bo ja już się nie wyznaję w tych pierwszych stronach - szybko działacie :)
  21. [quote name='GPooLCLD']Pani chce adoptować Bambo:lol:[/QUOTE] To zaciskamy kciuki :) Bambo musi troszkę zarosnąć z powrotem, żeby sobie image poprawić nieco ;)
  22. Idzie mama z 7-8-letnią córeczką i mówi do niej na nasz widok - "zobacz, jaki fajny piesek". A dziewczynka - "to nie piesek, tylko pudel" :hmmmm: :D
  23. [quote name='Mameczka']poradzcie mi czy to jest dobra maszynka? [url]http://allegro.pl/item1049167063_maszynka_do_strzyzenia_moser_1400_komplet.html[/url][/QUOTE] To jest chyba w miarę przyzwoita maszynka jak na swoją cenę, ale nią ostrzyżesz na 3 mm. O ile wiem (ale trzeba to zweryfikować) do tego modelu nie da się dokupić innych ostrzy, a nakładki dystansujące się nie sprawdzą z powodów, o których pisała Aneta.
×
×
  • Create New...