[quote name='MedioN']Po co..?Ponieważ suczka musi być pokryta chociaż raz w życiu,niemam zamiaru żeby chodziła z urojoną ciążą itd,itp.
A co do tego ile amstafów(a nie są tam tylko same amstaffy) jest w schronisku...to już nie do mnie bo ja nie należe do osób ,które krzywdzą zwierzęta i jak moja sunia bedzie miała młode to ani jednego nie oddam osobie która bedzie mi się wydawała nieodpowiedzialna.I jeszcze jedno pytanie...czym sie różni pies z rodowodem od tego bez???że nie uzyskam tu odpowiedzi???[/quote]
Piszesz, że nie skrzywdzisz g... prawda.Będziesz sprawdzała przez kilka lat czy psiaki mają sie dobrze, czy one sie nie rozmnażają, czy nie są uczone agresji?
Idz po rozum, bo chyba Ci zabrakło. Jest kilka tys amstafów, pit buli i innych agresywnych psów w schroniskach.
Twoje wypowiedzi świadczą dobitnie o Twojej nie wiedzy, nie opowiadaj bzdur że suka musi mieć choć raz małe.
I masz racje tu nie uzyskasz pewnie odpowiedzi, bo ludziom zależy aby nie rozmnażać takich psów bezmyślnie.