Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. [quote name='mru']świetnie się czuje, ze zdrowiem zero problemów. jest wesoły jak nigdy, naprawdę. jeździ samochodem do sklepu ;) hahaa [/QUOTE] [quote name='malibo57']No, słyszałam, że uprawia rodzinne wycieczki na zakupy, dla rozrywki:)[/QUOTE] [quote name='mru']i wychodzi z drzwiami, otwiera kennel i w ogóle członek rodziny :P[/QUOTE] [quote name='malibo57']Podobno nawet zamyka za sobą...[/QUOTE] [quote name='mru']ciekawe czy wodę po sobie spuszcza[/QUOTE] No fajnie :D Pitek coraz piękniejszy :)
  2. podniosę Maksia
  3. myślę, że ten telefon jest konieczny... rozmowa na maile to nie to samo.
  4. Udało mi się porozmawiać z domkiem Bajeczki :) Teraz nazywa się Majeczka :) Podobno jest bardzo grzeczna. Umie już chodzić na smyczy. Oswoiła się także z nowym - miejskim środowiskiem. Bardzo szybko pokochała i przywiązała się do swojej rodziny :) I w tym jedyny kłopot z Majką vel Bajką, bo dziewczyna przesadnie broni swoich bliskich. Państwo mówią, że widać w niej trchę lęków, gdy zbliża się ktoś obcy oraz w zabawach z psami (bywa, że pokazuje zęby). Jak powiedzieli jednak - "to nie problem". Pracują nad tym :) Okazało się też, że Majka vel Bajka wyjechała z hoteliku z niespodzianką :/ Była w ciąży :( Państwo podeszli do sytuacji bardzo rozważnie uznając, że dość już na tym świecie bezdomnych psów, zrobili sterylę aborcyjną. Młodych było aż 9!! :crazyeye: Majka - wtedy jeszcze Bajka, miała w hoteliku pierwszą cieczkę i z końcówką cieczki wyjechała do swojego upragnionego domu. W hoteliku Pani Małgosia mówiła, że jej pilnuje... widocznie jednak nie udało się upilnować :(
  5. rany... ja to wielką ulgę poczułam :D To znacznie poprawia sytuację finansową Jumbo :)
  6. no właśnie. Może telefonicznie udałoby się coś ustalić?
  7. 200zł już jest na koncie :)
  8. Strasznie Ci dziękuję :) Niestety mamy mały ruch na wątku Jumbo :( Dziś nie dam już rady, ale może jutro/pojutrze (zależy ile będę miała roboty w pracy) wystawię mu bazarek jajeczny to na kastrację chyba uda się już uskładać dzięki Twojej pomocy :) Fajny avatarek :) Stefanek i Niuniek na spacerku :loveu:
  9. Wiolabiszop podarowała na utrzymanie Jumbo 100zł i drugie 100zł na jego kastrację!! :multi: Nie wiem czemu Wiola się nie przyznaje na wątku :)[SIZE=4][B] DZIĘKUJEMY BARDZO!!! [/B][/SIZE]:Rose: Zaraz poprawię rachunki na pierwszej stronie :)
  10. Kąsek miał na allegro 410 wejść... szkoda, że nikt nie zadzwonił :(
  11. u Rysi mały ruch :(
  12. No proszę :roll: Zlot jakiś miałyście w tej klinice? Następnym razem uprzedźcie. Też pojadę :D Z tym "właścicielem" Salsy/Berty to niezły numer :/ Bardzo bym chciała by mi wyjaśnił kilka rzeczy.
  13. jestem po urlopie :) Psiaki nie dały mi za bardzo od siebie odpocząć :P Co raz coś :/ Sen z oczu spędzał mi Pucek, u którego byłam kiedyś na poadopcyjnej (blisko mnie mieszka), a który właśnie traci dom :( ; Kubuś; Nora i jej młodociana kumpela też mi strachu napędziły :/ ; no i oczywiście Jumbo... Ach ten Jumbo... ale chyba mam nie najgorszy pomysł na te jego jajeczka. Podczas urlopu zgromadziłam sobie trochę materiałów i niedługo zrobię mu jajeczny bazarek :) Akurat w klimacie Wielkanocnym w sumie, nie? :D
  14. Nic z tego nie rozumiem... Wszystkie drogi udzielenia pomocy w zasadzie zostały nam odcięte :( a jednocześnie Państwo piszą, że że zwrócili się o pomoc i decyzja o oddaniu Pucka jeszcze nie została podjęta... No ale jak mamy w tej sytuacji pomóc? :( Jeśli w grę nie wchodzi pomoc fachowca, ani zastosowanie klatki, ani nawet wizyta kogoś z dogo to ja nie wiem jak pomóc :( Państwo napisali list, z którego między wierszami moim zdaniem przedziera się myśl o oddaniu Pucka, ale w drugim liście piszą, że decyzji takiej nie podjęli, ale oczekują pomocy. No i z opisu sytuacji pomoc faktycznie jest bardzo potrzebna tylko każda jej forma z góry została odrzucona... :( Ciekawe skąd Państwo mają takie niepochlebne opinie o behawiorystach?
  15. [quote name='wiolabiszop']U Stefcia wszystko ok.Na spacerki wychodzi teraz z dwoma kotkami więc ma co robić ,musi miec na nich oko ,zwlaszcza na Toudiego bo to jeszcze dxieciak.:)))Muszę przeslac troche nowych zdjęc jak będę miala chwilke .[/QUOTE] O rany. To dopiero spacerki :D Koty na smyczkach wychodzą?
  16. [quote name='mru']Tarpan wraca... załamka, ludzie są niesamowici...[/QUOTE] mowę mi odjęło... :(
  17. a wracając do sytuacji Pucka... kurcze nie wiem sama co napisać. Wygląda to źle i ja kompletnie już nie wiem jak interpretować maile jego właścicieli... :( Oni sami chyba jeszcze nie wiedzą jakiej pomocy oczekują, ale skoro wykluczają inwestowanie w behawiorystę/szkoleniowca/psychologa oraz zakup klatki no to innego pozostaje jak tylko znalezienie Puckowi innego domu...?
  18. [quote name='Dzika_Figa']Kociabanda, już daję znać Łowickim ciotkom![/QUOTE] DZIĘKUJĘ ogromnie. Ja nikogo z tamtych okolic nie znam :( Ja tą starszą ON-kę wyadoptowałam tym ludziom dwa lata temu. Strasznie się martwię, że poszły z tą szczeniorką do lasu, a że ta starsza niestety lubi zapolować na leśne zwierzęta to... no boję się żeby jej nie postrzelono :( Tym bardziej, że jak wtedy poradzi sobie ta młodsza 3-4 miesięczna. Kurcze Ci ludzie są ok, ale z tą bramą to trochę bezmyślnie Pani Nory i szczeniorki postąpiła :(
  19. Nora wczoraj nawiała :( [SIZE=3][B][COLOR=red]ZAGINĘLI!![/COLOR] [COLOR=darkred]3-4 letnia suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego i szczeniak - rasowy ON. [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3][B][COLOR=darkred]Jeśli znacie kogoś z Radziejowic, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Skierniewic, Rawy Mazowickiej, Grójca, Raszyna, Sochaczewa, Łowicza... i okolic [/COLOR][/B] [B]PROSZĘ ZAWIADOMCIE ICH O POSZUKIWANIACH.[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice[/url]![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  20. [SIZE=3][B][COLOR=red]ZAGINĘLI!![/COLOR] [COLOR=darkred]3-4 letnia suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego i szczeniak - rasowy ON. [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3][B][COLOR=darkred]Jeśli znacie kogoś z Radziejowic, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Skierniewic, Rawy Mazowickiej, Grójca, Raszyna, Sochaczewa, Łowicza... i okolic [/COLOR][/B] [B]PROSZĘ ZAWIADOMCIE ICH O POSZUKIWANIACH.[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice[/url]![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  21. [SIZE=3][B][COLOR=red]ZAGINĘLI!![/COLOR] [COLOR=darkred]3-4 letnia suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego i szczeniak - rasowy ON. [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3][B][COLOR=darkred]Jeśli znacie kogoś z Radziejowic, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Skierniewic, Rawy Mazowickiej, Grójca, Raszyna, Sochaczewa, Łowicza... i okolic [/COLOR][/B] [B]PROSZĘ ZAWIADOMCIE ICH O POSZUKIWANIACH.[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice[/url]![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  22. ZAGINĘLI!! 3-4 letnia suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego i szczeniak - rasowy ON. [SIZE=3]Jeśli znacie kogoś z Radziejowic, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Skierniewic, Rawy Mazowickiej, Grójca, Raszyna, Sochaczewa, Łowicza... i okolic PROSZĘ ZAWIADOMCIE ICH O POSZUKIWANIACH. http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice!
  23. [SIZE=3][B][COLOR=red]ZAGINĘLI!![/COLOR] [COLOR=darkred]3-4 letnia suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego i szczeniak - rasowy ON. [/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3][B][COLOR=darkred]Jeśli znacie kogoś z Radziejowic, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Skierniewic, Rawy Mazowickiej, Grójca, Raszyna, Sochaczewa, Łowicza... i okolic [/COLOR][/B] [B]PROSZĘ ZAWIADOMCIE ICH O POSZUKIWANIACH.[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice[/url]![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  24. śliczny jest :) i chyba spokrewniony jakoś z lisem :)
×
×
  • Create New...