Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. Jak dotąd udało mi się Dinie i Biskowi zrobić ogłoszenia tu: [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.4lapy.info/"]www.4lapy.info/[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.szukanie.pl/"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/0,0.html"]www.dwukropek.pl/0,0.html[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/"]www.karusek.com.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl/"]www.ogloszenia.adverts.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL]
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/../174435-sznaucer-olbrzym-w-potrzebie-nie-czyta-bodA-cA-w-potrzebna-konsultacja-z-neurologiem"] [/URL]Jak dotąd udało mi się Novie zrobić ogłoszenia tu: [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.4lapy.info/"]www.4lapy.info/[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.szukanie.pl/"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/0,0.html"]www.dwukropek.pl/0,0.html[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/"]www.karusek.com.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl/"]www.ogloszenia.adverts.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL] [FONT=&quot] [/FONT]
  3. Kurde jeszcze jedna bida będzie szukać domku :( Na dogo jest ich tyle, że czasem mam wrażenie, że te psiaki to masowo na drzewach rosną... :( W schronach przepełnienie, na dogo to samo, a po ulicach co raz widzi się samotnego psa czy kota... :( :( Tylko odpowiedzialnych i chętnych do adopcji ludzi jak na lekarstwo :angryy: Jak to wszystko ogarnąć?? Lecę ogłaszać dalej 8 przydzielonych mi bid... ehhh... Muszę naprodukować tego jak najwięcej w tym tygodniu, bo od przyszłego tygodnia szykuje mi się zaiwanianie w robocie i nie wiem kiedy znowu będę miała trochę czasu :shake:
  4. Mru chyba masz zapchaną skrzynkę, więc zapytam na forum: Na szybko przerobiłam dla Biska ogłoszenie Collina. Coś poprawić lub dodać zanim zacznę go ogłaszać???? [CENTER][CENTER][B]Psiak w typie Rotta przyjmie na stałe człowieka :)[/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Wołają na mnie Bisk. Jestem bardzo radosnym, energicznym i zarazem bardzo delikatnym psem w typie rottweilera. Mam jednak mocniejszą od rottków budowę ciała. Wiek? Około 4-5 lat. Chciałbym dużo się bawić i miziać :) Mogę mieszkać w domu z ogrodem lub mieszkanku w bloku – nie ważne! Ważne by już zawsze być przy człowieku, który da mi dużo miłości! :)[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Niestety w przytulisku, w którym teraz jestem jest bardzo dużo psów takich jak ja, których nikt nie kocha, które nie mają się gdzie podziać lub takich po wypadkach drogowych... i wciąż przywożą następne!! Ja mieszkam w wynajmowanych kojcach po świnkach, gdyż brakuje już miejsca w przytulisku! Wkrótce więc tych z nas, których nikt nie pokocha zabiorą do schroniska :(((( Tam podobno jest strasznie!! Nie chcę tam iść! :([/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Jeśli chciałbyś/chciałabyś mnie poznać osobiście zadzwoń tutaj:[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]KONTAKT[/B] w sprawie adopcji:[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Magda: [B]604 129 008[/B] Paweł: [B]509 075 051[/B] mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Odbiór osobisty: Konstancin-Jeziorna[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Pieska można obejrzeć na żywo po wcześniejszym umówieniu się z nami :) [B]w dni powszednie jest to możliwe nawet do godziny 22[/B].[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Bisk przed adopcją zostanie wykastrowany i zachipowany.[/CENTER] [/CENTER]
  5. cóż, jeśli to faktycznie kamienie są powodem śladów krwi w moczu to przed wyborem odpowiedniej karmy, antybiotyku itd. trzeba faktycznie określić czy to fosforany czy szczawiany. Czyli bez latania za psiakiem z kubeczkiem na siuśki się nie obejdzie :)
  6. [quote name='figa33']a to Henio ma dużo ogłoszeń ! fajnie:loveu:[/QUOTE] czym więcej tym lepiej :diabloti: Nie zaszkodzą mu kolejne :) Tym bardziej, że odzew chyba mały :( a on przecież taki śliczny i kochany misiak jest...
  7. do góry!!!!!!!!!!
  8. Ogłoszenia Hena wiszą już od jakiegoś czasu na: [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.4lapy.info/"]www.4lapy.info/[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.szukanie.pl/"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/0,0.html"]www.dwukropek.pl/0,0.html[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/"]www.karusek.com.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl/"]www.ogloszenia.adverts.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL]
  9. zapisuję sobie i dołączę Biska do mojego ogłaszania w miejsce Collina
  10. [quote name='mru'] z samego rana [B]do domu poszedł [SIZE=4]Colin[/SIZE][/B] :D przyjechał po niego pan i zabrał go do domu na Bemowo ;) Pana jeszcze odwiedzimy, jesteśmy w kontakcie :) z resztą pan dzwonił do mnie niedawno - Colin ma się dobrze: zjadł, zwiedził dom i nie chciał wychodzić na spacer "bo tak mu tu ciepło..." ;) Kociabanda - dzięki :) [/QUOTE] Aaaa!!! Cudownie!! :) Bardzo się cieszę :) i zaraz zabieram się za dalsze ogłaszanie. Już 7 nie 8 psiaków :)
  11. [quote name='Soema']No ale schrony też istnieją.. a boksio na Paluch jest zgłoszony. Fajnie by było jakby lecznica jeszcze ogłoszenia rozwieszała, ale oni mają co robić..[/QUOTE] no jasne. Mam jednak nadzieję, że jego właściciel jeszcze po niego jakoś trafi skoro on taki w dobrej kondycji i zadbany do lecznicy trafił :)
  12. Niektórym się nie chce, a inni uważają, że skoro pies sam nie wrócił do domu to pewnie już po psie, jeszcze inni nie potrafią szukać inaczej niż łażąc po okolicy i rozpytując. W Polsce wciąż mamy wielu prostych ludzi, co nie oznacza, że nie kochają swojego czworonoga, albo że się nim źle zajmują (choć może też i nie za dobrze). Jak rozwiesiliśmy ogłoszenia wyżej wspomnianej suni po okolicy (Ty Mru wiesz, o którą chodzi :) ) to zgłosiła się jedna rodzina (kobieta z mężem i nastoletnim synem), której podobna suńka zginęła prawie rok wcześniej. Oni cały czas szukali. Za chiny nie chcieli innego psa. Co tydzień rozwieszali nowe ogłoszenia po całym Legionowie i okolicach. Widziałam ich wiele, gdy rozwieszałam nasze. Sprawdzili też pobliski schron, a potem kolejne schroniska. [U]Z czasem[/U] dowiedzieli się, że warto zostawiać ogłoszenia w lecznicach (początkowo o tym nie pomyśleli). Ci ludzie sprawdzali [U]każdy trop[/U], ale jak się okazało nie mieli pojęcia o istnieniu dogo czy w ogóle jakichkolwiek portali tego rodzaju. Nawet im do głowy nie przyszło, by przeszukać Internet. W kwestii tego bokserka to ja mam jeszcze cichą nadzieję, że może jego właściciel trafi po niego :)
  13. [quote name='Soema'] Ciągle się zastanawiam, czy ktoś go szuka? Bo z tego co słyszałam, to piękne, potężny, zadbany pies i można się go wystraszyć za pierwszym razem :)[/QUOTE] Ja też się zastanawiam czy jego właściciel się jeszcze po niego nie zgłosi. Ciągle jeszcze wiele ludzi uważa w takich sytuacjach, że pies sam do domu trafi po kilku dniach i czekają zamiast szukać. Wiele osób nie ma też bladego pojęcia o istnieniu takich portali internetowych jak dogo i przez myśl im nie przejdzie, by przejrzeć internet w poszukiwaniu swojej zguby. Tylko chodzą po okolicy i ludzi wypytują, niektórym przyjdzie do głowy, by zadzwonić do najbliższego schroniska. Czasem wywieszają ogłoszenia na drzewach. Jak szukaliśmy właścicieli ONki, która się do nas przyplątała w sylwestra rok temu to ogłoszenia na necie nic nie dawały. Nikt nie dzwonił. Telefony rozdzwoniły się dopiero jak zaczęliśmy rozwieszać po okolicy papierowe "znaleziono psa". Może warto boksiowi rozwiesić choć kilka takich, tam skąd został zabrany??
  14. [quote name='idusiek']on jest wielkości onka :D[/QUOTE] Nie nie do ONka mu jeszcze trochę brakuje. Przynajmniej do tych ONków rasowych, które ja widywałam. Mi sięga poniżej kolan, a ONki to zazwyczaj wyższe chyba są.
  15. ależ on jest puchaty :D :D
  16. [quote name='xmartix']jak tak Kociabanda będzie lecieć z ogłoszeniami to dla mnie nic nie zostanie :D :D :D[/QUOTE] Spokojnie :D Niestety nie idą mi tak szybko jakbym chciała... No ale ogłaszam 8 psiaków na raz :) a każdy portal oczywiście ma swoje wymogi. Tam trza skracać tekst, gdzie indziej zmniejszać foty... eh... :P No a jak się gdzieś zdublujemy (z kilkudniową przerwą) w ogłoszeniach to nic się nie stanie przecież :diabloti:
  17. czyli co? Na chwilę obecną Stefan się kuruje pozostając pod opieką schroniska pod Psim Aniołem, ale jak nikt go nie weźmie to po leczeniu czeka go schron... tak?
  18. [quote name='ankekoval'] Można go odwiedzac można zabierac na spacery dopóki ktoś nie weźmie go na stałe. [/QUOTE] No ja wnioskuję, że można go odwiedzić z potencjalnymi przyszłymi opiekunami...
  19. [quote name='mru'] Kociabanda - może zaznacz, żeby po 16 dzwonić ale fajnie by było gdyby ktoś jeszcze był kontaktem, tylko nikt nie chce :P[/QUOTE] ok. dopisuję, że po 16-tej Podawanie mojego numeru tel nie ma raczej sensu, bo też odbieram dopiero po 15.30, a często i to nie bardzo :P Prowadzę mało stabilny tryb życia :/ no i mieszkam zbyt daleko od Piaseczna by w razie czego spotkać się z człowiekiem i pokazać mu Stefana...
  20. ok. to zostanie "Pieska można obejrzeć na żywo po wcześniejszym umówieniu się ze mną" :) ... i tyle. Mru podawać jakieś godziny kontaktu przy komórce??? Idusiek skopiowałaś wersję ogłoszenia z wczoraj :) Nowe jest uzupełnione o kilka informacji: [CENTER] (...) [CENTER][B]Stefan to świetny pies! Sięga poniżej kolan, ma dość długą i bardzo bujną sierść o pięknym brązowo-rudym umaszczeniu. Ma około 3-4 lata. Jest bardzo przyjacielski i pogodny. Umie chodzić na smyczy i trzymać czystość. Toleruje zarówno inne psy jak i koty. Bardzo lubi być głaskany i drapany za uszkami :)[/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]Szukamy dla Stefana prawdziwego domu z prawdziwymi, kochającymi opiekunami![/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] itd.[/CENTER] [/CENTER]
  21. Ogłoszenia Stefana póki co można znaleźć tu: [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/pick.php?ciag=&kid=12&pid=95&uid=&foto=&telefon=&email=&wojewodztwo_id=&miejscowosc=&od=40&ile=20&ilosc=1339[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/pozostale/index2.html[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL]http://www.4lapy.info/ogloszenia_kupie_sprzedam_psa_4lapy_info.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.szukanie.pl/[/URL] [FONT=&quot] oraz [URL]http://www.kokosy.pl/bazar/zwierzeta/[/URL] [/FONT][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=51704[/URL] [FONT=&quot] [SIZE=3]Jestem w trakcie ogłaszania - Stefana i jeszcze kilku psów. Jeśli macie jakieś uwagi co do treści ogłoszeń to poproszę teraz. Czy podawać w ogłoszeniach kontakt do kogoś jeszcze? Jeśli tak to poproszę jakieś namiary na pw [/SIZE] [/FONT]
×
×
  • Create New...