-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
no ja też tylko mogę podnieść :( bardzo mi przykro, ale chyba nic tu nie mogę pomóc :(
-
no gdyby żadnym sposobem nie udało się dowieść Stafowi palety wcześniej to ja w czwartek 23 grudnia mogę zabrać tą z Jagiellońskiej i zawieść ją na Kłobucką najpóźniej 27 grudnia... :niewiem:
-
Stary ON spod Warszawy - kolejny pies ośmielił się zestarzeć!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
zapisuję :) -
:) no ja z jagiellońskiej mogłabym ją przewieść, ale dopiero w któryś ze świątecznych dni :( Wcześniej nie dam rady podjechać do Stefana :( Dobrze by więc było, żeby ktoś wcześniej ją zawiózł na Kłobucką...
-
świetnie kakadu :) i mówisz, że z jagiellońskiej trzebaby tą paletę przetransportować?
-
[quote name='OlqaW']buda ma przyjechac jeśli zniknie - trduno- bedziemy mialy przykra nauczke poki co nasi panowie z ochrony maja nam pomoc w przeniesieniu tego przez plot [/QUOTE] Świetnie! :) [QUOTE]a pozniej to chyba my przez ten plot przeleziemy i przecigniemy bude na miesjce[/QUOTE]Odważne babki!! :multi::evil_lol: Zatem Stefan już dziś śpi na swoim, tak? Buda przyjeżdża dzisiaj??:loveu::multi:
-
OlgaW jest z nami :) Patrz post nade mną :) OlgoW jeśli decydujecie się na tę budę za 250zł z allegro to trzeba działać szybko!
-
[quote name='OlqaW']wlasnie sie okazalo ze firma ochroniarska ktorej tabliczka wisi na ogrodzeni obiektu od roku nie chroni tego placu - Anka dzwonila do nich[/QUOTE] No jasne :/ Taniej jest zostawić psa za ogrodzeniem!!! :angryy::angryy: i obawiam się, że jak tego zwiniemy to zaraz pojawi się następny pies :-(:-( Dobrze, że ludzie z firmy Pani OlgiW i ona sama troszczą się o Stefana. Bez nich pewnie już padłby z głogu :angryy::angryy: Przydałaby się nauczka tym s&^&^%$$om co go tam zostawili, ale faktycznie musimy przede wszystkim dbać o dobro Stefcia, a nasze prawo i tak chroni tych .... :angryy:, więc niewiele możemy im zrobić :-(:angryy: Póki co chyba faktycznie najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie ocieplanej budy i dokarmianie Stefana :( a w międzyczasie możemy go ogłaszać tylko zastanawiam się jak, skoro on tam będzie siedział na prywatnym terenie? Jak pokażemy go zainteresowanym ludziom? No i co będziemy potencjalnym opiekunom psiaka mówić?? - że jak się zdecydują to ukradniemy dla nich tego psa??
-
No to hop do góry bezjajeczny już Niesierściuszku ;)
-
hehe :D Ocieplenia nigdy za wiele :D
-
Moim zdaniem kupowanie nowej budy mija się z celem :shake: EwaMarta podrzuciła bardzo dobrą budę i co ważne NIE NOWĄ i nie rzucającą się w oczy: [URL]http://www.allegro.pl/item842933273_...a_dla_psa.html[/URL] Do tego słoma i ewentualnie docieplenie z styropianu z zewnątrz i Stefanowi dupka już nie będzie marzła :)
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']z 40 wejść na wątek Hena na forum Vivy! zrobiło się 250 :) :multi:[/QUOTE] Wow! Świetnie! -
[quote name='Awit']Na paluchu jest zimno, więc jakby tam trafił też by marzł. Myślę, że dobrze by było ocieplić słomą tą budę. Ale nie wiadomo czy na paluchu nie będzie miał gorzej. Tu ma przestrzeń, może się ruszać, tam zamkną go w małym kojcu z kilkoma psami. I tak źle i tak niedobrze:-([/QUOTE] No właśnie... Pomysł z proszeniem Straży właściwie odpada całkowicie. Na razie byłoby super, gdyby faktycznie ktoś w najbliższym czasie ocieplił mu tę "budę" słomą. Gagata mogłabyś napisać coś więcej o tych przytuliskach Ami i Ami2 ????? Może to jest jakieś rozwiązanie dopóki mu domu nie znajdziemy?
-
[quote name='mru']ze zbiórką też dobry pomysł tylko na co kasa? bo jeśli na budę to strach, czy ktoś sobie budy nie sprzeda potem a jesli na hotel to musi być 300-400 zł miesięcznie...[/QUOTE] No właśnie. Może lepiej pomyśleć o składkach na hotelik dla Stefana???? Zastanawiam się jednak czy przypadkiem Ci budowlańcy celowo psa z jakiejś giełdy na budowę nie przytachali, by mieć ułatwione zadanie z pilnowaniem posesji :( Jeśli tak to zaraz po tym jak Stefana zabierzemy do hoteliku przywiozą kolejnego psa :/ [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/76655-OlqaW"] [B]OlqaW[/B] [/URL]czy masz jakieś informacje lub choć przypuszczenia na ten temat????
-
:) No to cieszę się, że psiak przynajmniej głodem nie przymiera :) [B]Czy któraś z Pań rozmawiała już z ochroną tej budowy? Czy wiadomo czyj to pies i czemu go tam trzymają? [/B]Firmowa zrzuta na schronienie dla Stefana to fajny pomysł, ale to niestety rozwiązanie krótkoterminowe, bo co się stanie ze Stefanem jak budowa się skończy? Kto się nim wtedy zaopiekuje? Myślę, że musimy szukać mu domu.
-
Świetnie! Jeśli możesz zobaczyć się ze Stefanem w najbliższy weekend to zawieź mu proszę coś do jedzenia i wybadaj jaka tam jest sytuacja. Może dzięki Tobie dowiemy się coś więcej. Na mnie czy na Mru Stefan musiałby czekać aż do Świąt :( Co do schronienia to nie wiem czy w ogóle dostaniesz się na teren budowy... :( ale jakiś posiłek na pewno będzie Stefanowi potrzebny
-
kurde, nie ma gdzie tych wszystkich banerów upychać :( a tu jeszcze Stefanka trzeba jakoś pomieścić :/
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Kociabanda2 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Straszne :( A jak on się teraz czuje? -
Z tego co wiem to Straż dla Zwierząt może zabrać czyjegoś psa, ale pewnie nie zrobią tego przy pierwszej interwencji, jeśli psiak nie jest bity czy coś w tym guście. Za pierwszym razem pewnie pouczenie i pogadanka i dopiero przy kolejnej, jeśli wcześniejsze nie odniosą skutku, zabiorą go z budowy, a śnieg sypie już teraz :( [URL]http://www.strazdlazwierzat.com.pl/[/URL] No i oni mają chyba umowę z Paluchem podpisaną - nie wiem czy będą mogli nam wydać po takiej interwencji psa byśmy go umieścili tam gdzie chcemy - podejrzewam, że zabiorą go na Paluch (tak jak Jackala :()
-
dobra :) dokładniejsza lokalizacja będzie pomocna :) A czy jest ktoś kto jeszcze przed świętami może tam podjechać i wybadać trochę sprawę????
-
W ten weekend to ja się nie wybiorę do tego psiaka, ale w święta mogę go odwiedzić. W któryś dzień Świąt na pewno będę na Ochocie, z Ochoty na Służewiec niedaleko :) Mogę mu przynajmniej jakieś jedzenie podrzucić :) (w mailu jest info, że wtedy właśnie nie będzie miał go kto nakarmić :( ).
-
Stefanek odszedł za TM... :( CAŁA HISTORIA STEFANA w 3 a następnie 2 poście! * NAJNOWSZE STEFANOWE WIEŚCI! TERAZ JUŻ W WYMARZONYM DS U WIOLABISZOP :loveu: GRATULUJEMY!!!!!!!! Galeria zdjęć Stafanka na wp.pl - KLIK Stefan. Pieszczoch uratowany z budowy szuka domu. Stefan to bardzo wesoły pies w bardzo niewesołej sytuacji. Przeszło rok temu na warszawskim Służewcu wytyczono kolejny plac budowy. Ogrodzono go płotem i umieszczono tam Stefana zapewniając mu tym samym bolesny los. Na placu budowy przez ten czas nie działo się nic i nawet nie było, kogo zapytać czy kiedykolwiek zacznie się dziać. Nikt nie przychodził do biednego Stefana i pies dawno już by umarł z głodu, gdyby nie dobrzy ludzie z pobliskich biurowców, którzy dokarmiali go przez płot. Osoby, które Stefana zamknęły i zostawiły samego na budowie nie zadbały nawet o budę czy miskę dla niego! To cud, że pies zimą nie zamarzł bez jakiekolwiek schronienia! Pomimo wielu prób skontaktowania się z kimkolwiek z placu budowy nikt nie chciał z nami rozmawiać o Stefanie, dając tym samym do zrozumienia, że los psa jest im obojętny. W końcu Stefan znalazł jakąś dziurę w płocie i zaczął wychodzić na ulicę, gdzie został potrącony przez samochód. I znów tylko dzięki dobrym ludziom z sąsiedztwa trafił na leczenie. Okazało się, że w wyniku wypadku nie stało mu się nic poważnego jednak długie przebywanie na mrozach bez budy spowodowało, że Stefan nabawił się przewlekłego przeziębienia pęcherza. Został wyleczony, wykastrowany i zaszczepiony. W końcu trafił do domu tymczasowego, gdzie czeka na swój własny prawdziwy domek i na ludzi, którzy go pokochają :) Stefan to świetny pies! Sięga mniej więcej do kolan, ma dość długą i bardzo bujną sierść o pięknym brązowo-rudym umaszczeniu. Ma około 3-4 lata i waży 22kg. Jest bardzo przyjacielski, spokojny, delikatny, cierpliwy i pogodny :) Szybko się uczy i jest posłuszny. Lubi szczotkowanie, głaskanie, przytulanie. Potrafi trzymać czystość. Spokojnie wytrzymuje między spacerami. Nie niszczy niczego w domu nawet, gdy zostaje sam. Stefan dogaduje się z innymi psami oraz z KOTAMI :) Prawdopodobnie polubiłby także dzieci. Stefan jest zaszczepiony, wykastrowany i w pełni gotowy do adopcji :) Zobacz filmik: http://www.youtube.com/watch?v=A4IGB5qexOk Szukamy dla Stefana prawdziwego domu z prawdziwymi, kochającymi opiekunami! Warunkiem wydania psa jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. KONTAKT: Piesek znajduje się obecnie w Jabłonnie pod Warszawą (w stronę Legionowa). Można go obejrzeć na żywo po wcześniejszym umówieniu się z nami :) *** Deklaracje stałe: Ma6da - 20zł *** ROZLICZENIA: Wpłaty na Stefka (konto DT): 02.02.2010 - Ankekoval - 300 zł 12.02.2010 - Ma6da - 20 zł 22.02.2010 - Sol_1 - 140zł 22.02.2010 - Agnieszka Karolina W-wa - 30zł 09.03.2010 - Ma6da - 20zł 10.03.2010 - Ankekoval http://www.dogomania.images/smilies/love.gif - 200zł 11.03.2010 - Anna F. http://www.dogomania.images/smilies/love.gif - 351zł 12.04.2010 - Ma6da http://www.dogomania.images/smilies/love.gif - 20zł 10.05.2010 - Ma6da http://www.dogomania.images/smilies/love.gif - 50zł 12.05.2010 - Pani Agnieszka z Warszawy http://www.dogomania.images/smilies/love.gif - 150zł 13.05.2010 - Sol_1 - 30zł 18.05.2010 - Ankekoval - 170zł 09.06.2010 - Ma6da - 20zł ____________ RAZEM: 1501zł DZIĘKUJEMY! :loveu: Wydatki Stefana: LUTY '2010: - badanie moczu - 15zł - antybiotyk - 15,04zł - kości i uszy (na czas naszego wyjścia do pracy) - 37zł - karma puszki - 7 puszek 1200g - 35,23zł - karma sucha + smakołyk na ząbki - łącznie 6kg karmy - 128,21zł ________________ RAZEM: 230,48 zł MARZEC '2010: nagródki, czyszczenie zębów oraz zabezpieczenie na kleszcze - 26,26zł kostki i uszy - 16zł. badanie moczu - 15zł puszki 1200g x8 - 43,65zł sucha karma Royal Urinary S/O 14kg - 272,44zł badanie krwi + lekarstwo do ucha - 95zł kaganiec - 44zł komplet 74 ogłoszeń - 10zł ________________ RAZEM: 522,35zł KWIECIEŃ '2010: - Fiprex Spot On dla psów L od 20 do 40kg 3 x 4ml (na 3 miesiące będzie) - 46,55zł - Trixie Legowisko Joey beżowe w łapki 86x56cm - 63,59zł - zabawka kula na smakołyki - 10,24zł - oraz nagródki i gryzaki do pielęgnacji zębów na spółkę z Fąflem = 18,71 : 2 = 9,35zł _______________________________________ RAZEM: 129,73zł MAJ '2010: - nagródki i gryzaki dentystyczne - razem 18,71zł - uszy wędzone 8x3zł - 24zł - mokra karma 1200g 5x5,40zł - 27zł - karma sucha Royal Urinary S/O - 14kg - 240zł _______________________________________ RAZEM: 309,71zł CZERWIEC '2010: - uszy wędzone 10szt. - 28zł - mokra karma 1200g x 4 - 20,92zł - gryzaki do czyszczenia ząbków - 7,21zł - pakiet ogłoszeń - 15zł - wizyta u weta 20.06.2010 - 70zł - wizyta u weta 21.06.2010 - 34zł - antybiotyk - 49,26zł - badanie kału - 40zł - lekarstwo do ucha i płukanka 02.07.2010- 42zł _______________________________________ RAZEM: 306,39zł Obecny stan finansów Stefanka to: +1501zł - wpłaty -230,48zł - wydatki z lutego -522,35zł - wydatki z marca -129,73zł - wydatki z kwietnia -309,71zł - wydatki z maja -306,39zł - wydatki z czerwca ___________ +2,32zł http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif :) ___________ Koszt podróży Stefanka do DS pokryła Wiolabiszop - 80zł DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPARCIE!!! Stefanku, duuuużo szczęścia!!! Niech Ci się wiedzie piesku :loveu: *** http://images44.fotosik.pl/287/d07bcb45917aa1abmed.jpg http://images50.fotosik.pl/298/85f34f8ba988d634med.jpg http://images47.fotosik.pl/262/708f6999a662fb92med.jpg http://images45.fotosik.pl/298/7a59edbe40e0be47med.jpg
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'] jeszcze wet i zaczynamy ogłaszać[/QUOTE] świetnie :) Mam nadzieję, że uda się mu znaleźć dobry domek :loveu: -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
do góry Heniutku! Hop!