Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. [quote name='Sol_1']Off - co do Rudolfika - jaki on przesliczny, biedulek... popytam kogo będę mogła. Nie komentujcie, jeśli się nie zgadzacie - mam nadzieję, że ci wszyscy debile, którzy wyrzucaja swoje psy na mróz, właśnie sami zamarzają bez pomocy...[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję:angryy::angryy::angryy:
  2. [quote name='Klaudus__'][I]Jak mały da się dzisiaj podnieść to zawiozę Go dzisiaj. Biduleczek śpi. Pogonił troszę kociaka, bo 'kosztował' Jego suchej karmy :D Ale tak delikatnie - a konkretnie mruknął,a kot sam zwiał ]:->[/I][/QUOTE] Oj zawieź go, zawieź jeśli tylko możesz. Tak mi przyszło do głowy, że może zarzuć na niego jakiś ręcznik jeśli nie daje się brać na ręce. Wtedy powinien być spokojniejszy. No w każdym razie tak się często robi ze zdziczałymi kotami... zawija się w jakiś ręcznik czy kocyk na trochę, by nieco skrępować ruchy. Jak myślisz? Może tak będzie łatwiej? (nie wiem jak to z psami się robi???)
  3. [quote name='kakadu']jestem "kocibandziorze" pozniej sie przyjrze watkowi bo teraz mam robote... :roll:[/QUOTE] :D :D Przy okazji DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy zareagowali na moje pw i są z nami i dziadziusiem !!:)
  4. to raczej nie oni, bo sąsiadów informowałam o umowie i wizycie. Poza tym oni chcieli psa do domu z ogrodem, a nie całkiem na zewnątrz. Ja nie wiem skąd oni są, ale nie z warszawy. Nie rozmawiałam z nimi osobiście tylko z sąsiadką.
  5. :) no to się cieszę :) To nowe ogłoszenia będę takie robić :) Miejmy nadzieję, że się telefon rozdzwoni :D
  6. a może w ten sposób: [CENTER][CENTER][B]Piękny, niewidomy sznaucer olbrzym szuka człowieka na zawsze...[/B] Pojawił się nagle mglistą nocą na środku ulicy pośród białych oparów. Hen wyglądał, jakby czekał na śmierć - zrezygnowany i otumaniony nie chciał zejść na pobocze. Nie wziął się znikąd. Gdzieś na świecie, być może bardzo niedaleko - jest człowiek odpowiedzialny za cierpienie i długą tułaczkę tego psa. [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Tamtej mglistej nocy Hen został potrącony przez samochód na naszych oczach - zawył przeraźliwie i byliśmy pewni, że to już koniec, ale to był dopiero początek. Henowi nic poważnego się nie stało :) został opatrzony i zamieszkał w psim hotelu pod Warszawą, gdzie w boksie wśród innych psów CZEKA NA PRAWDZIWY DOM! [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]Hen to bardzo przyjacielski pies :) Taki kochany duży misiek. Ma około 5 lat. Osoby, które zna rozpoznaje bez problemu po głosie. Kocha zresztą wszystkich ludzi :) Jest bardzo pocieszny, kontaktowy i ufny. Nie ma z nim problemów u weterynarza, w samochodzie itp. :) Akceptuje suki. Jest trochę dominujący, więc pewnie nie dogadałby się z drugim samcem. [/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]Hen nie widzi, ale to nie jest dla niego duży problem. Świetnie sobie radzi i nie wymaga szczególnej opieki, a jedynie zaznajomienia się z kilkoma prostymi zasadami. [/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Kilka słów o niewidomych psach znajdziesz na stronie: [B][URL="http://zwierzak-w-domu.info/"]zwierzak-w-domu.info[/URL][/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] Hen jest spory :) dlatego na pewno chętnie zamieszkałby w domu z ogródkiem. Przeszkodą może być dla niego zbyt duża ilość schodów - z paroma schodami Hen radzi sobie świetnie (szczególnie na terenie, który zna).[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Można go odwiedzić, poznać, pomiziać, pójść z nim na spacer :) wystarczy się z nami umówić.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Jeśli podoba Wam się Hen i macie warunki, żeby się nim zaopiekować zadzwońcie lub napiszcie :) Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Hen jest wykastrowany.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B]!! Pies ma kontakt ze szkoleniowcem - jeśli jesteście z Warszawy lub okolic możecie liczyć na fachową pomoc po adopcji !![/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER] [B]Kontakt do nas: 604 129 008 [/B]Magda[B] 509 075 051 [/B]Paweł lub[B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/CENTER] [/CENTER]
  7. No to wszystko prawda co piszesz... ech sama już nie wiem jak pisać te ogłoszenia :(
  8. Mru... ja myślę, że z ogłoszeniami Hena to my coś nie tak robimy. Po pierwsze one chyba są za długie... a po drugie to coś mi się zdaje, że my w nich za bardzo przekonujemy odbiorcę, że ślepota to nic. Może przekonujemy tak mocno, że dochodzimy do odwrotnego efektu i ktoś kto to czyta myśli sobie - skoro to nic takiego i żaden problem to, czemu te kobity tak się na ten temat rozwodzą... Myślę, że to wszystko trzeba ludziom tłumaczyć jak już zobaczą Hena i się w nim zakochają :) a w ogłoszeniu ograniczyć się jedynie do informacji o jego ślepocie i linku do tej strony, na której można to wszystko wyczytać. Jak uważasz???
  9. Kurde... męczę te ogłoszenia (m.in. Henowi) i DUPA BLADA. Wczoraj zrobiłam mu kolejnych 5 ogłoszeń... i NIC?? ani zapytania??:placz::placz: Ja się pochlastam normalnie... :wallbash:
  10. [quote name='mru']proszę bannerek! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178640-PotrAE-cony-przez-samochA-d-Burek-Potrzebny-dt-i-pieniAE-dze-na-leczenie-Pszczyna"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/potracony/78a2b7c8df8b2519med-1.png[/IMG][/URL][/QUOTE] Dzięki Mru!!!! ale Ty szybka jesteś :crazyeye: Klaudus__ da radę banerek na pierwszą skopiować??
  11. [quote name='gagata']Zaznaczę wątek........Co z wetem? Da jakos radę?[/QUOTE] No właśnie. Klaudus__ czy jest szansa by wet go obejrzał?? Nadal dziadek ma tak obolały brzuszek?
  12. [quote name='mru']słuchajcie, [B]gos[/B] odwiedziła domek dla Mroczki i oczywiście mamy zielone światło :) Państwo przyjadą po Mroczkę w niedzielę! :D:D:D[/QUOTE] super!! :) Mru! A Wilamek? Czyli wujostwo mojej sąsiadki też się jeszcze nie odezwało w sprawie Wilamka...?? :(
  13. [quote name='Klaudus__'][I]Byłby ktoś tak dobry,żeby banerek zrobić? Bo ja nie potrafię...[/I][/QUOTE] ja też nie umiem :oops: ale znam kogoś kto potrafi :) Zaraz zapytam czy nie znalazłaby chwilki czasu na zrobienie banerka dzaidziusiowi
  14. Ada-jeje! Dzięki, że zajrzałaś :)
  15. zapisuję sobie. Nie wiem Klaudus__ jak Ci pomóc :( O DT bardzo ciężko, a i DS nie znajdują się tak prędko :( Zaproszę tu kilku znajomych. Nic więcej nie pomogę :( ale trzymam kciuki
  16. [quote name='fikusna_joanna'][IMG]Vigo czuje się bardzo dobrze:) Apetyt mu dopisuje, chętnie się bawi:) Tylko ma chyba za długie pazurki, bo Bońka, po pozorowanych walkach, jest cała porysowana. Oczywiście się tym nie przejmuje i dalej go zaczepia:) Za to Vigo namiętnie ją po tych rankach liże:)[/QUOTE] Cudnie :D:loveu: Na zbyt długie pazurki u psa, który nie bardzo pozwala sobie je przyciąć gilotynką ja mam domorosły sposób: aportowanie na betonie. Bardzo szybko pazurki się skracają. Na tyle szybko, że trzeba uważać by nie przedobrzyć (by nie zdarł do krwi).
  17. jasne :) Z góry WIELKIE DZIĘKI :)
  18. może być na moje. Jak ktoś zadeklaruje na wątku chęć wpłaty będę nr konta podawać w pw. Może tak być?
  19. [quote name='mru']będziemy musieli zrobić nowy bannerek też :)[/QUOTE] no przydałby się :) Mru zastanawiam się czy nie powinnyśmy zacząć zbierać pieniążki na utrzymanie Stefanka. Ankekoval i pozostali przyjaciele Stefana z okolic budowy deklarują finansowanie suchej karmy dla niego, a co z pozostałymi wydatkami?? Jakaś mokra karma, szczepienie, ewentualne badanie moczu... ?? Może trzeba zrobić to w tradycyjny sposób i ogłosić zbiórkę pieniędzy, a deklaracje oraz rozliczenia po prostu na pierwszą???
  20. [quote name='ankekoval']Hej jest po zabiegu -wszystko ok. Narazie chodzi w kołnieżu. [/QUOTE] To świetnie! :multi: [QUOTE]Czy ktoś z Was odwiedziął go moze w ciagu oststnich kilku dni???[/QUOTE]Też już o to pytałam. Niestety nikt nie odpowiedział. Należy więc chyba wnioskować, że nikt Stefana nie odwiedzał ostatnimi dniami :( [QUOTE]Obrożę Stefan dostał od Azylu. Tak więc o to sie nie musicie martwić narazie... [/QUOTE]Ważne, że jest obroża. Ze smyczą nie będzie aż takiego kłopotu, bo mamy dwie :) [QUOTE]Karmy ma jeszcze na jakiś czas -więc na razie też luz. Nasza firama kupi mu następną porcję[/QUOTE]Rozumiem, że mamy karmić Stefana tylko suchym jedzeniem. Tak? - patrz post #522 punkt 3 i 4
  21. tak w piątek :)
  22. dzięki. zawsze coś sobie uzupełnię :)
  23. fotki piękne. też już dodałam do mojego podręcznego zbioru używanego przy ogłaszaniu Hena :) Tym razem jest też kilka zdjęć sylwetki :)
×
×
  • Create New...