-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
[quote name='Sol_1']Stefanku, przystojniak z ciebie! ;) Kociabanda2, czy będziesz u Stefanka np. w niedzielę? Planowałam go odwiedzić w niedzielę, ale jeżeli Ty się wybierasz z ze swoim psiakiem, proszę, daj znać - dzięki :)[/QUOTE] Trudno mi no to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie :roll: W niedzielę raczej nie damy rady. Mamy ambitny plan pojechać dziś. Mąż właśnie pojechał na przegląd techniczny samochodu, bo dziś mija nam termin (wszystko na ostatnią chwilę oczywiście :angryy:) i jeśli wszystko pójdzie dobrze to wyruszamy zaraz po przeglądzie. Spodziwam się dotrzeć do futrzaka dziś około 13-14.00. Jak będzie w praktyce tego nie wiem, bo trudno przewidzieć ile się zejdzie czasu na tym przeglądzie :roll: Jak zejdzie się za długo to nie wiem czy w ogóle zdążymy do niego pojechać, bo wieczorem z kolei mamy umówionych ludzi na lekcję, a do Stefana mamy 46km z domu :/ Przy tych warunkach atmosferycznych na sam dojazd może się zejść sporo czasu :shake:
-
no mamy zamiar się wybrać tylko nie potrafię jeszcze powiedzieć kiedy dokładnie :/ Mamy daleko i musimy ten spacerek z innymi planami jeszcze pogodzić, a samochód tylko jeden. Chciałabym wpaść do niego z naszym Fąflem w weekend. Mam nadzieję, że się uda, bo w tygodniu będzie jeszcze trudniej.
-
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
musisz zwołać tu więcej ludzi wysyłając na pw zaproszenia z linkiem. Ja ogłaszam w tej chwili 8 psów i nie dam już rady nawet w tym pomóc :( -
[quote name='mru'] ona sama jest wielkości kota :D[/QUOTE] :D no właśnie :D Z naszą koteczką Psotką pewnie by się ładnie bawiły, ale jeśli chodzi o kocurka Tysona i 19kg Fąfla to oczyma wyobraźni już widzę jak ona staje się jedną z ich zabawek a nie towarzyszką zabawy... :D :D Ci dwaj nawet nam wchodzą na głowy a co dopiero takiej kruszynce :loveu:
-
no pogadam jeszcze z mężem, ale nic nie obiecuję. Znając te nasze gnojki mam obawy brać w opiekę taką drobinkę. Poza tym obiecaliśmy już spróbować ze Stefanem (on waży niewiele więcej niż nasz pies to sobie krzywdy nie da zrobić, a koty podobno toleruje, no i różnica wieku między nimi niewielka), ale jeszcze przemyślimy temat :) Popytam też jeszcze czy ktoś ze znajomych by jej choć na DT nie mógł wziąć. Zobaczymy.
-
[quote name='mru']maja, bo Kociabanda wychodzi z siebie :) teraz to szczeniaki najbardziej potrzebują ogłoszeń[/QUOTE] No nie wiem czy wszystkie mają. Jest ich bardzo dużo, a ja ogłaszam tylko osiem: Agata, Biska, Dinę, Miki, Morusa, Novą + Heńka + Stefana (ten nie z lecznicy). Ogłaszają też inne cioteczki :) ale kompletnie nie wiem ile ogłoszeń mają pozostałe pieski. Ja lecę po kolei, z listy stron ogłoszeniowych, zanim dojdę do końca to te pierwsze będą już dawno zakopane pod innymi nowszymi ogłoszeniami. Nie zaszkodzi, więc na niektórych przynajmniej stronach dorabiać im nowsze ogłoszenia, do czego wszystkich zachęcam :) Tu w albumach mam foty i teksty ogłoszeń ogłaszanych przeze mnie psiaków: [url]http://kociabanda.fotosik.pl/[/url]
-
No śliczny to on jest :) Pojęcia nie mam czemu jeszcze telefony na DS się do niego nie urywają!?? Urody mu się nie da odmówić :) Ciekawe tylko co za charakterek się pod tym gęstym futrem kryje :evil_lol:
-
[quote name='Madallena']Kora to prawdziwy MIKROPES ( w przeciwienstwie do Novej :) Nova jest Makro Mikropies :) Korunia jest kochaniutka i cudowna. PILNIE POTRZEBNY JEJ DT. Ona tak cierpi w tej klatce :(:([/QUOTE] No przy moich młodziakach (młody pies 19kg z ADHD i dwa koty - z czego jeden wielce wojowniczy) to ona by miała przerąbane :razz: Próbowałam uprosić moją babcię, która mieszka sama i nie ma żadnych zwierzaków (odkąd żyję nigdy nie miała :/ ), by ją trochę przechowała, ale nic z tego. Za nic w świecie i już. Jej trzymanie zwierząt w mieszkaniu kojarzy się z przetrzymywaniem ludzi w obozach, które miała "przyjemność zwiedzać" za czasów wojny... a poza tym to ona "lada dzień będzie umierać"... i tak od około 10 lat :roll: Tak na prawdę ma się dobrze :) - taki typ :roll:
-
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
:( straszne... Mogę jedynie podnieść :( -
[quote name='kosu32']Kurcze - byłoby super gdybyście mogli zabrać Stefana do siebie na DT. Podczas takiego pobytu psiaka w domu zdobywa się nieocenione informacje względem Jego charakteru, zachowania itd ...[/QUOTE] No postaramy się :), ale najpierw musimy przeprowadzić testy ;), bo tak jak pisałam 10-11h dziennie nie ma nas w domu i nie chcielibyśmy, by się w tym czasie towarzystwo pozabijało, albo w stresie zeżarło nam mieszkanie (a nasz pies to miewa czasem takie pomysły). Jednak tak jak pisałam: warunkiem byłoby kontynuowanie składek na finansowanie utrzymania i leczenia Stefanka, bo u nas z kasą cienko i nie damy rady sami go finansować - zwłaszcza jeśli potrzebne byłyby jakieś wizyty u weta itd.
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
melduję się na wątku -
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Nie można wykorzystywać dobrego serca. Dopiero wzięła Kostka - hurt nie dla każdego![/QUOTE] Zgadzam się. Tak nie można! -
[quote name='ankekoval'] Pani Doktor, która go prowadziła oszacowała jego wiek na 3 max 4 lata. Stefan jest pogodny zaczepaia wszystkich- bardzo przyjacielski. chodził na spacery na smyczy- załatwiał potrzeby na zewnatrz. [U]Dobrze reaguje na koty i inne psy[/U]:)[/QUOTE] No ja tutaj zwróciłam uwagę na informację o kotach i psach i dlatego zaczęliśmy brać pod uwagę tymczas u nas z naszymi młodziakami (dwoma kotami i psem). Spróbujemy najpierw zabrać go na spacer z naszym psem (nie wiem jeszcze kiedy uda nam się do niego pojechać, bo daleko mamy :( ) Jeśli będzie dobrze to trzeba będzie sprawdzić czy z kotami też się dogada.
-
No powiem szczerze, że po informacji (było coś takiego kilka stron wcześniej), że Stefan toleruje inne psy i koty, my z mężem zaczęliśmy się zastanawiać czy nie moglibyśmy wziąć go na tymczas do siebie. Teraz jednak widzę, że nie wszystkie pieski toleruje :( Może zrobimy próbę - odwiedzimy go na początek z naszym Fąflem. Zabierzemy na wspólny spacer i zobaczymy jak się dogadują (nasz pies kocha wszystkie zwierzaki i większość psów go lubi). Myśleliśmy też nad zabraniem go do siebie na jakiś weekend by zobaczyć jak z naszymi kotami się dogada... [B]Jeśli Stefan dogadał by się z naszą gromadką na tyle byśmy mogli spokojnie zostawiać ich w tygodniu samych w domu na 10-11h [/B](tyle nas nie ma od pon. do piątku)[B] i nie czyniłby jakiś poważnych szkód w mieszkaniu (jak ogryzanie mebli) to moglibyśmy go wziąć na DT[/B]. Trzeba by zrobić próbę w jakiś weekend. Tylko jeden warunek: my z kasą ciężko przędziemy, więc[B] nadal potrzebne byłyby składki na pokrycie kosztów utrzymania i leczenia Stefanka. [/B]Sądzę jednak, że to i tak będzie znacznie tańsze niż hoteliki. Czy takie rozwiązanie (o ile okazałoby się możliwe po próbach z naszymi zwierzakami) by wam odpowiadało?
-
... no mam nadzieję, że się uporają w końcu z tym stanem zapalnym, ale to zawsze trwa :( Kiedy są te ferie do których Stefan może tam zostać i co z nim zrobimy jak ferie przyjdą????
-
a wiadomo już może kiedy Stefankowi tną jajka??
-
Jak dotąd udało mi się Agatowi i Miki zrobić ogłoszenia tu: [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.4lapy.info/"]www.4lapy.info/[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.szukanie.pl/"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/0,0.html"]www.dwukropek.pl/0,0.html[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/"]www.karusek.com.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl/"]www.ogloszenia.adverts.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL] [FONT="] [/FONT]
-
Jak dotąd udało mi się Moruskowi zrobić ogłoszenia tu: [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.4lapy.info/"]www.4lapy.info/[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.szukanie.pl/"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/0,0.html"]www.dwukropek.pl/0,0.html[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/"]www.karusek.com.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl/"]www.ogloszenia.adverts.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL] [FONT="] [/FONT]
-
Jak dotąd udało mi się Stefanowi zrobić ogłoszenia tu: [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.4lapy.info/"]www.4lapy.info/[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.szukanie.pl/"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/0,0.html"]www.dwukropek.pl/0,0.html[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/"]www.karusek.com.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"]www.ogloszenia.24polska.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl/"]www.ogloszenia.adverts.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL] [FONT="] [/FONT]