-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
[quote name='Sol_1'] Kociabanda2, Klinika w Bobrowcu jest całodobowa, tak więc na pewna jej nie zamkną, jak pojedziecie po kudłatka. Pozdrawiam[/QUOTE] O! To świetnie :) czyli najwyżej poczekamy trochę w kolejce, ale klamki nie pocałujemy. tak też dobrze :)
-
Ankekoval dzięki wieeelkie :) [quote name='ankekoval'] Kocia.. odpowiadam na pytania: Za tydzień można go odpchlić raz jeszcze - jeśli sobie życzycie i odrobaczyć -wszystko w klinice. [/QUOTE] Świetnie :) [QUOTE]Wolno mu jeść rózne psie przrekąski Jednak dolecowo musi jeść R.C Urinary S/O - musi jeść ją przynajmniej 2-3 miesiące - a potem można mu skontrolowac wyniki moczu i jeśli będzie wszystko ok to wtedy dopiero zastanowić się nad innymi karmami oczywiście po konsultacji z lekarzem.[/QUOTE] ok. W takim razie conajmniej przez te 2-3 miesiące będzie ją jadł. Potem zobaczymy co powie lekarz (jeśli jeszcze u nas będzie, bo może znajdzie wcześniej swój dom :) ) [QUOTE]Odbiór Stefana. Planujecie 29.stycznia-tak?. Pani Doktor mówi, że nie ma problemu -kiedy dacie radę - tylko nie bardzo późno -bo wieczorem będzie sama i jeśli będa inni pacjienci to musicie czekać...[/QUOTE] Tak. Nie wiem, o której uda nam się dojechać. Przypuszczam, że nie wcześniej niż o 19tej-20tej :( A oni nie zamykają o jakiejś konkretnej godzinie? [QUOTE]Tak jak wspominałam mamy pieniążki -zbiórka w naszej firmie -możemy za nie kupić karmę Urinary dla Stefana -dla Was na DT na 2-3 miesiące? Umówimy się jakoś w przyszłym tygodniu -ok?[/QUOTE] Ok :) To musimy się umówić :)
-
Mru, ten piesek potrzebuje karmy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175415-Pechowy-Pixel-potrzebuje-pieniAE-dzy-i-DT-POMOCY-PILNE[/URL] Na pierwszej jest prośba o pomoc finansową - także karmę dla Pixelka.[URL="http://www.dogomania.pl/../175415-Pechowy-Pixel-potrzebuje-pieniAE-dzy-i-DT-POMOCY-PILNE"] [/URL]
-
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dada M']Kto napisze wzruszający tekst o psiaku ? Obiecałam, że wykonam ogłoszenia, ale muszę mieć tekst.[/QUOTE] Doda M tekst już jest. Poczekaj jeszcze troszkę (może ktoś coś będzie chciał poprawić) i ruszaj z ogłoszeniami :) Dzięki wielkie, że się podjęłaś tej ciężkiej pracy :) Ja się podjęłam ogłaszania już 8 piesków i ilość wolnego czasu nie pozwala mi już na podjęcie się ogłaszania kolejnego. Pixelek na pewno doceni Twój trud! :) :) -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
poprawione :) Zerduszko. Jesteś na wątku od dawna. Wiesz chyba więcej o Pixelku niż ja. Jeśli możesz, to proszę skopiuj ten tekst i uzupełnij go lub popraw :) wedle uznania. -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=3]Czy nikt mnie już nie pokocha??[/SIZE] :([/B] [/CENTER] [CENTER] Mam na imię Pixel. Jeszcze kilka miesięcy temu miałem swoją rodzinę. Swoją Panią, która mnie karmiła i wyprowadzała na spacerki oraz rodzeństwo - dzieci mojej Pani, które się ze mną bawiły... Coś się jednak stało... Nie wiem co... Nagle postanowili się mnie pozbyć... przestali kochać :( Zagrozili schroniskiem :( Podobno chodziło o jakieś "uczulenie na sierść", ale ja nie rozumiem co to "uczulenie". Nie rozumiem co zrobiłem źle :( Wiem tylko, że zostałem sam, :( że nikt mnie już nie kocha i nie bawi się ze mną :( Tułam się z domu do domu i czekam... Czekam na prawdziwy dom. Bardzo chcę mieć rodzinę. Rodzinę, którą pokocham i która będzie kochać mnie... i już mnie nie zostawi. Może Ty chciałbyś/chciałabyś być moją rodziną? Jestem młodym 11-miesięcznym, średniej wielkości i drobnej budowy pieskiem. Mam krótką, milutką sierść w kolorze biszkoptowym. Jestem grzeczny i miły :) Nie brudzę w domu, ładnie chodzę na smyczy. Lubię zabawy z dziećmi. Jeśli chciałbyś/chciałabyś mnie poznać zadzwoń do Klaudii: [CENTER][B]tel: 785 549 189[/B] [B] mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [B] gg: 3964166 [/B] [/CENTER] [COLOR=Red]To przykładowy tekst ogłoszenia dla Pixelka. Jeśli Wam odpowiada to proponuję ponanosić tylko poprawki i [B]UZUPEŁNIĆ go [/B]o więcej informacji o piesku. Bardzo mało o nim z tego tekstu można się dowiedzieć, ale nic więcej nie wiem. [/COLOR] [/CENTER] -
A Henowi do hoteliku się nie przyda?
-
[quote name='mru']Kora ma się dobrze, na szczęście ja wiem, że sterylka w tym wieku to strach :roll: niestety nie miałam na to wpływu ale okazuje się, że dobrze, że Kora miała zabieg... Kora była w ciąży :( miała trzy szczeniaki.... :(:(:( trzy słodkie malutkie psiaczki ale w tym wieku przy porodzie albo ona by nie przeżyła, albo one. :( okropność, jak to usłyszałam, to myślałam, że zemdleję[/QUOTE] :crazyeye: O rety! Jak to w ciąży?... zaawansowanej? Mogła zajść w lecznicy? Całe szczęście, że nic jej nie jest.
-
Porzucenie, wypadek -a teraz? NOWY kochający DOM :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mru ja wydrukowałam Wilanka i zaniosę dziś sąsiadce, o której Ci pisałam na pw. To jedyny młody ONek, którego teraz mamy w lecznicy do adopcji, prawda (pisałaś na głównym wątku coś o dwóch nowych psach)? Tak jak Ci pisałam płeć nie ważna! - wujostwo sąsiadki powoli (niestety powoli :( a Wilanek czasu nie ma) rozgląda się za młodym ONkiem/ONką, który/a dogada się z ich ONką staruszką. Może Wilanek im się spodoba... :) -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karkakarka']witam, czy znalazł się ktoś chętny na DT dla Pixelka?[/QUOTE] Obawiem się, że nie :( Nikt nic tu nic nie pisał o chęci dania Pixelkowi DT :( A na hotelik wciąż za mało jest deklaracji finansowych :( Kalaudus__ jak się sprawy mają? Opisz proszę jaki jest stan aktualny spraw Pixelka i jego finansów. -
zaraz wyślę Ci mój numer na pw :)
-
[quote name='mru']w sprawie behawioru to Oli się radźcie :) ja tak tylko wiecei, z własnego doświadczenia, a Ola zawodowo to robi ;) [/QUOTE] Obu Wam będziemy często zawracać gitarę, bo jesteśmy w tym zieloni jak trawa :D a ja już się boję co się będzie tam u nas działo :nerwy::scared:
-
[quote name='mru']Kocia, czyli Stefek idzie do Was? :) Jakbyście potrzebowali pomocy, to mówcie [/QUOTE] Na 99% tak - Stefanek idzie do nas na DT. W weekend 29-31 się okaże tak do końca, bo wtedy zapozna się z naszymi kotami i zobaczymy jak układa się z Fąflem w jego domku. Jesteśmy jednak dobrej myśli :) [QUOTE]myślicie, że trzeba zmienić kontakt do ogłoszeń? znaczy moj nr może zostać :) ale może Kocia, Ty wiesz i będziesz wiedziała więcej o Stefanku :)[/QUOTE] Kontakt w ogłoszeniach zmienimy jak tylko Stefan faktycznie będzie już u nas (czyli po 29 stycznia). Póki co masz do niego bliżej :) [QUOTE]rzadko tu bywam niestety przez natłok własnych psiaków :( [/QUOTE] Dokończę sprawy tutaj i lecę Ci pomagać tak jak obiecywałam. Myślę, że najdalej za 30 minut zacznę rozsyłać pw :)
-
[quote name='ankekoval'] Jeżeli masz jeszcze jakies pytania - daj znac! Jutro jadę do niego po pracy :) ponieważ w weekend mnie nie ma.... Zapytam jeszcze na miejscu o ewentualne inne sprawy. [/QUOTE] Piszesz, że Stefan był odrobaczony około 1,5 mieś. temu i odpchlony przed sywestrem: [B]1.[/B] ponieważ mamy w domu trzy zwierzaki bardzo bym prosiła byś będąc dziś u niego zadbała o powtórne odrobaczenie i odpchlenie Stefanka. No chyba, że Wet stwierdzi, że to zupełnie niepotrzebne. Przekaż mu jednak proszę, że na tymczasie, gdzie idzie Stefan jest już pies i dwa koty (niewychodzące). Piszesz, że Stefana można zaszczepić 2 tygodnie po odstawieniu antybiotyku:[B] 2.[/B] jak długo Stefan ma być na antybiotyku? Czy jak pójdzie do nas 29 stycznia nadal mamy mu podawać jakieś leki? Jak długo? [B]3. [/B]żywienie: - jaką karmę mamy mu podawać? Czy to faktycznie ta: Royal Canin Veterinary Urinary S/O Canine ??? - Jeśli tak to jak długo ma być na tej karmie i od kiedy można mu podawać zwykłe jedzonko lub tańszy zastępnik ([U]jaki?[/U]) ??? [B]- [/B]czy wolno mu gryźć/jeść kości (z wapnem lub wędzone) ??? [B]4. [/B]w jakich godzinach można w piątek 29 stycznia lub sobotę 30 stycznia go odebrać? [B]5.[/B] na zdjęcie szwów jak rozumiem będziemy musieli iść do Weta (pewnie już do naszego w Legionowie) dokładnie 1 lutego? Zgadza się? Z góry bardzo dziękuję :)
-
[quote name='ankekoval'] - co do lekarstw moczopędnych; Pani doktor mówi, ze nie będzie problemu z częstym sikaniem -bo z tego co wiemy Stefan pójdzie na DT dopiero za 9-10 dni -tak? A do tego czasu te środki przestaną dzialać;) [/QUOTE] Dzięki za wszystkie informacje :) Tak Stefan szedłby na tymczas w piątek 29 stycznia po południu. Do której godziny można go będzie z kliniki odebrać??
-
Porzucenie, wypadek -a teraz? NOWY kochający DOM :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
zapisuję Wilanka -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Biedactwo... Najpierw baba i jej dzieci znudziły się Pixelkiem, a teraz jeszcze maleństwo nie ma się, gdzie podziać :( Podnoszę bidulka! -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie można zrobić mu nowych zdjęć? Odnośnie DT: Nie wiem jak często MAPA POMOCY dogo jest aktualizowana, ale przeszukałyście już kontakty z tamtej mapy na domki tymczasowe???? Może tam coś znajdziecie? Link do mapy na dole mojego podpisu. -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No właśnie. Robiłyście dziewczyny już ogłoszenia na DS Pixelkowi?????? -
[quote name='Sol_1']Jak to, skąd wiem? Najpierw robią super fotki, wrzucają do galerii, a potem pytają, skąd wiadomo, że Fąfel cudny ;) ;)[/QUOTE] Hehe :D Zapomniałam, że mam w podpisie link do galerii naszych maluchów :D Powtórzę mu co o nim powiedziałaś. Będzie dumny jak paw jak to usłyszy :D
-
[quote name='mru']wątek Wilanka: [URL="http://www.dogomania.pl/../178093-Porzucenie-wypadek-teraz-grozi-mu-gieA-da-mA-ody-ONkowaty-Wilanek-POMOCY?p=13930335#post13930335"][B][SIZE=4]Porzucenie, wypadek - teraz grozi mu giełda. młody ONkowaty Wilanek. POMOCY![/SIZE][/B][/URL][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/QUOTE] Link nie działa. Dziś nie dam już rady wziąć się za reklamowanie wątku :( Zawalili mnie robotą :/ Postaram się jutro.
-
[quote name='Sol_1']Dobre wieści Aniu :) co do pomocy finansowej dla Stefcia, gdyby była potrzebna podczas jego pobytu w DT ja tez się dorzucę i paru moich znajomych na pewno też. Niestety, na razie nie mogę zadeklarowac konkretnej sumy. [/QUOTE] :) Z góry uprzejmie dziękujemy!! [QUOTE] A Fąfel jest cudny [/QUOTE] Hej!! A Ty skąd wiesz o naszym Fąflu tak dużo?? (w zasadzie wszystko co trzeba :D ) :hmmmm:
-
[quote name='ankekoval']Witam Rozmawiałam z Azylem. Pokryją koszt kastracji Stefana oraz jego pobyt od wczoraj -czyli od 19 stycznia - kolejny tydzień do zcasu ewentualnego DT:) Pani Asia z Azylu podsumuje także wszystkie wpływy na konto Stefana i umieści na naszym forum Stefanowym. Co do DT - nasza firma/ sąsiedzi z placu budowy/ zebrała kolejną okrągłą sumę na karmę dla Steffa:). Więc mozecie liczyć na nas w finasowaniu tego karmy. Dzisiaj po południu opiszę jak stan zdrowia Stefana i wszystko co o co pytałaś wczoraj:) Pozdrawiam[/QUOTE] Super! :multi: Bardzo się cieszę :) Jajku :oops: Mam nadzieję, że Stefanek się u nas będzie czuł dobrze i że moje "dzieciaki-zwierzaki" z łatwością go zaakceptują :)