Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. Ciekawe jak tam Bąbelek po ciachnięciu jajek? ...
  2. no nieźle :lol: Lolka grzeczna bądź, bo Scarlet straci cierpliwość do tych Twoich harcy :loveu:
  3. dobra :) Będę pamiętać na przyszłość, że do 18.00.
  4. [quote name='koosiek']Chyba najlepiej będzie, jeśli odpisze ktoś, kto ma z Johny'm stały kontakt...[/QUOTE] a jest ktoś taki??
  5. ... kurcze :( Łzy się leją do oczu jak się patrzy na te zdjęcia... że już go nie ma z nami :placz:
  6. hmm... No ja po kolejnych zmianach na dogo mam kłopot z zapisaniem zmian w postach po edycji, ale radzę z tym sobie, bo po przejściu na zaawansowaną edycję już zmiany się zapisują :) Poza tym jakoś durnie wyglądają wiadomości prywatne, ale poza głupim wyglądem nic im chyba nie dolega :D Też mam Mozillę. Mam natomiast problem z wgraniem na dogo plakaciku w pdf :( Nie z powodu dogo. Po prostu, cholera nie wiem jak się to robi :eviltong: Jakby któraś z Was Ciotki była tak miła i podesłała mi instrukcję jak tego dokonać na pw to będę wdzięczna :Rose:
  7. Cholera, wygląda na to, że ja i w niedzielę będę miała problem ze znalezieniem czasu :( Najbliższy jakiś luźniejszy weekend mam 17-18 lipca :( i to też pod warunkiem, że można do schronu przyjść jakoś bliżej wieczora :( W tym tygodniu nie uda mi się z Tobą Aniu pojechać do Wtorka i innych psiaków w Józefowie. Przepraszam :oops:
  8. Cioteczki naprawdę nie mogę sobie poradzić z wrzuceniem plakatu Bąbla na wątek. :huh:Wiem, że da się to jakoś zrobić, ale nie mam pojęcia jak :( Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś mógłby mi opisać co muszę w tym celu zrobić????? :modla:
  9. dobrze :) Będę pamiętać :)
  10. no jeśli odeślecie zainteresowanych do azylu to pewnie nic z tego nie będzie... A do kogo jest podany kontakt w ogłoszeniach?
  11. no niestety z tym uchem nadal nie jest najlepiej, a zaczął już drugą połowę antybiotyku :/ Dziś idziemy na kontrolę. Zobaczymy co lekarze powiedzą.
  12. hehe :D Nieźle mała daje popalić nowemu DT :D
  13. Zrobiłam Bąblowi plakacik do rozwieszania, np. w lecznicach. Niestety nie umiem wstawić na wątek pdf-a. Pomoże ktoś????
  14. no to mam nadzieję, że zdobędziesz ten numer :)
  15. [quote name='lilo'] i jesli w ciagu jakiegos czasu siostra nie przyjdzie to trzeba sprawe na policje zglosic.[/QUOTE] Tez tak sądzę. Jeśli nie będzie przyjeżdżać 3 razy dziennie by wyprowadzać je na spacery i karmić to to jest przecież znęcanie się nad zwierzętami...
  16. o rany... No bosko po prostu... co za ludzie... I co teraz? Przecież te psy muszą coś jeść.
  17. O rany :/ Może te upały odparują wreszcie tą wodę? Cieszę się jednak, że Big ma się dobrze w całej tej niełatwej sytuacji :)
  18. [quote name='TERESA BORCZ']Padaczka u psa jest tak samo do opanowania jak u człowieka. [/QUOTE] No ja nie wiem jak to wygląda u człowieka. Tym trudniej mi wyobrazić sobie padaczkę u psa. Obawiam się, że właśnie wiele potencjalnych domków ma podobnie. Co do pomysłu na podleczenie Johny'ego... Pani Tereso trzeba spróbować wszystkiego. Czemu nie gorczycy? :) Przecież nie zaszkodzi. W najgorszym wypadku nie pomoże. Tylko kto uszyje Johny'emu ten pas gorczycowy?
  19. dzięki za opis :) Mam nadzieję, że trafimy do niego. Jeszcze nie jesteśmy z Anią umówione, ale postaramy się zgrać nasze weekendowe plany tak by wybrać się do Wtorka i jego koleżanki :)
  20. uściskam uściskam Aniu :) Co do ucha to poprzednio miał zapalenie prawego ucha, tym razem lewego i inne niż poprzednie. Wtedy to było takie osłabieniowe po tych wszystkich lekach jakie dostawał w klinice i hoteliku. Teraz prawdopodobnie Stefankowi wpadło coś do tego ucha (jakieś ziarenko trawy czy coś) i stąd stan zapalny i infekcja. Niestety ciężko się mu to leczy :( Zobaczymy co weci w piętek na kontroli powiedzą. Aniu, buda bardzo przyda się jednemu z psiaków Mru! Przekazałam już jej, że buda u Ciebie czeka. Magda skontaktuje się z Tobą niedługo :) DZIĘKI!
×
×
  • Create New...