[quote name='Ulka18']Trzeba by od czego zaczac, moze rzeczywiscie od kotow, Kasiatatry ma juz 700 zl, 20 ma Yoko. Nie ma sensu sterylizowac nieszczepionych kotek, wiadomo jak sie to moze skonczyc
[B]Yoko[/B], postaraj sie o bazarek, mamy juz prawie polowie pieniedzy na szczepienie kotów :modla: Koty nieszczepione maja male szanse :-([/QUOTE]
Niewiem jak z czaem czy znajde cos zeby zrobic bazarek , cala garderoba zawalona rzeczami, ciezko bedzie bo malo co w domu teraz jestem , poki co mam ciezki okres w zyciu, a nie ma mi kto pomoc