Kasia to wez od Pani Asi konto to juz za sterylke przeleje. Wplaty narazie sa takie:
eloise - 20 zl (kwiecien, maj)
eloise - 70 zl sterylka
Ulka18 - 40 zl (kwiecien 30 zl) plus 10 zl
mariusz pp - 20 zl ( kwiecien)
burbono - 40 zl ( kwiecień,maj)
grzenka - 40 zl ( kwiecien, maj)
agusiazet- 100 zl ( kwiecien, maj)
coronaaj - 50 zl (kwiecien)
czyli za kwiecien jest 200 zl
a za maj 100 zl
wklej to w pierwszy post i liste deklarujacych