stokrotka
Members-
Posts
1093 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by stokrotka
-
Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU
stokrotka replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
No Ariel na pierwszą. -
LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!
stokrotka replied to dogeviper's topic in Już w nowym domu
Ale nas muzzy trzymasz w naięciu.:mad: -
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
stokrotka replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::drink1::painting: :bye: -
Drobniutka, cichutka i juz zapomniana:( Fabia już w nowym domu!
stokrotka replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dzięki za super wiadomości. To się udało naszej ślicznotce i okazało się jaka jest nieśmiała,:evil_lol: diabełek za skórą.:diabloti: -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
stokrotka replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Promyczku wypromyczkuj się na słonku. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
stokrotka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']trzymam kciuki za dobry przebieg zabiegu. Łódzko:evil_lol: myślę o Tobie:loveu:[/quote] Ja też trzymam kciuki. -
[quote name='Ola la']O Ottonie wybacz,ze rankiem hańbie twoj wątek.......w nocy niestety bylam niczym zombie:placz:przebacz.... zraz Ci zrobie za to ogloszonko. Stokrotka pewnie i tak Ci na mnie doniesie:placz: dni moje są juz policzone....:placz:[/quote] Kochany Ottonie donoszę, że [B]12:30 [/B]to nie jest rankiem, tylko w południe.:diabloti: Ale na ogłoszenie czekamy z niecierpliwością :loveu:
-
Paluszek odszedł w nocy 29/30 lipca 2010r za TM:(
stokrotka replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na pierwszą -
Ottonie więc naszym zwyczajem, przed snem Cię podniosę. Dostojnie udaj się na pierwszą.:scared: A ja udam się na spoczynek, chodź nie wiem co z tego będzie, bo po piątkowym fitnesie mam katar i kinol zupełnie zatkany. Tak to jest jak się późnym wieczorem chodzi z mokrą głową i to o tej porze roku.:nono: Ty tak nigdy nie rób.
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
stokrotka replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']mam domek dla szczeniaczka docelowo sredniego macie takiego :cool3:[/quote] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokochaj-orzechowskiego-szczeniaczka-czyli-malenstwa-skazane-na-bezdomnosc-121851/index102.html#post12199856[/URL] -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
stokrotka replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Mała zrobiła się juz bardzo odważna i pewna siebie, do tego stopnia, że zaczepia nasze psy ale to tak nachalnie, że czasami muszą ostro na nia warknąć a ona wtedy im się odszczekuje:loveu: Normalnie można wtedy paść ze śmiechu. Najbarzdiej atakuje niewidomego Pixelka, wyczuła, że dziadek i dawaj, muszę ją za to niestety karcic:evil_lol: a ona wtedy robi takie minki, że ja wymiękam i to totalnie. Najbardziej owineła sobie wokól swojej łapki mojego męża, właśnie razem oglądają formułe 1 na tej samej poduszce:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/quote] O to dzisiaj nie było co oglądać. Ale przynajmniej towarzystwo dopisało.:loveu: -
LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!
stokrotka replied to dogeviper's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://s4.zapodaj.net/images/13774381.jpg[/IMG] [quote name='bico']no tak...może jest...tylko gdzie???:niewiem::hmmmm::cool3::evil_lol:;)[/quote] Za drzewem? :lol: :megagrin::roflt: Ten post przeskoczył -
JAMNICZKA w zaawansowanej ciąży i wychudzona DOBERMANKA!!!
stokrotka replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
są jakieś wiadomości? -
Bonzo- SZCZENIAK - bardzo źle znosi schronisko - MA DOM :)
stokrotka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny chyba czas zmienić tytuł wątku. Uf na szczeście.:lol: -
LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!
stokrotka replied to dogeviper's topic in Już w nowym domu
Muzzy Ty jesteś również poetą.:crazyeye: No to teraz oprócz książki, czekamy na tomik poezji. Ciekawe pod jakim tytułem?:evil_lol: A na kolejne zdjęcia czekamy z niecierpliwością.:cool3: Ciekawe kto pływał...:eviltong::evil_lol: -
Cezar- 4 letni mix labradora - JUŻ W NOWYM DOMKU!
stokrotka replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Kurcze, to trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości.