Jump to content
Dogomania

stokrotka

Members
  • Posts

    1093
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by stokrotka

  1. Hura, Hura, Hura :multi: :multi: :multi:
  2. Nasz wspaniały Dostojny Otto. :loveu::loveu::loveu: Czy weterynarz widział uszy?
  3. To ja też podniosę.
  4. [quote name='Goś']Dokładnie...czekam na rozwój wydarzeń[/quote] No to trzymamy kciuki. Górą babki.!!!
  5. Czyli.........czwatek, piątek, sobota........no to poczekamy.:lol:
  6. [quote name='Ola la']ihabe no filmik bomba:loveu: moj TZ zachwycony Lilunią:evil_lol: a Lajla jeszcze nigdy sie nie bawila tak po szczeniaczkowemu jak właśnie z Lilu wtedy:-o to juz tydzien....szukasz nowego tymczasowicza pewnie:cool3:[/quote] Ola la Ty idź już spać. Ty wiesz dlaczego. :cooldevi::roflt:
  7. [quote name='ihabe']No ja wiem:oops: wiem:oops: Ale jak tylko spojrzę na ten mały ryjek:placz: to normalnie serce mi chce pęknąć z bólu że juz nigdy jej nie przytulę:placz: Nie mogę nawet pisać, bo jestem w pracy i już płaczę:placz: Obiecaj, że bedziesz ją przytulać od swej cioci Ihabe:lol:[/quote] Ihabe co tu dużo mówić - współczuję Ci.
  8. [quote name='malenstwo391'] Zaczynamy się z Marcinem starac o nowego członka rodzinki więc trzymaj mocno kciuki. Może zostaniecie cioteczkami nie tylko Tosiaka i Rudzinki :lol: Ihabe jak zgram zdj to mogę Cię prosic żebyś je umieściła na forum? Ja jestem chyba jakaś niekumata bo mi to nie wychodzi:placz:[/quote] No to będzie gorąco, bez szczegółów proszę, choć zdjęcia muszą być pikantne. :roflt::roflt::roflt: Sory ale nie mogłam się powstrzymać.
  9. [quote name='Milosnik kotow']Ciekawe czy Dropek woli Reala czy Tesco? :hmmmm: A może preferuje OBI :hmmmm::hmmmm::hmmmm: Bo chyba nie Biedronkę czy inną Żabkę... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] Dropek chyba w jasny sposób zaakcentował swoje preferencje. :obrazic: Precz z hipermarketami.:snipersm::2gunfire:. Kapitalista? Czy zrzeszony w obronie drobnych przedsiębiorców. W końcu Dropek ruszył z produkcją zapałek. Pewnie w Realu nie przyjeli oferty Dropka.( Za mały :shake:) :roflt::roflt:
  10. [IMG]http://s1.zapodaj.net/images/19281305.jpg[/IMG] To jest dopiero zmokła kura.:megagrin: Tylko Dropek uważaj, bo bez piór.
  11. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9499/leo3c.jpg[/IMG] Też Wam zazdroszczę tej mordy, tylko ten charakter........
  12. [quote name='Ola la'] heh stokrotko ja dzis wstalam w srodku nocy......o 5.30:-o i zyje do teraz:-o[/quote] Zauważyłam, Twoje posty ( i godzinę) oczy miałam takie :crazyeye:, po przetarciu ich, godzina nadal była taka sama :crazyeye:.
  13. Prawdziwy obrońca. W końcu to PIES. A jak się ładnie uśmiecha. Cudo. [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5320/zdjcie2285.jpg[/IMG] Czyż nie jest cudny?
  14. No dooobra, ja też jestem śpiochem:evil_lol: ale nie aż takim:eviltong: tak powiedzmy do 11:00 (jak mogę sobie pozwolić) Ale Otton czyba też?:diabloti: ( jak każdy pies, zwłaszcza pilnujący domu)
  15. [quote name='MyrkurDagur']Będziemy czekać na dalsze wieści...[/quote] trzymając kciuki
  16. [quote name='Ola la']Osz ti:-o Otonie przebacz:placz: eno ja wstalam o 12 dla mnie ranek jest zawsze jak sie przebudze:evil_lol:nawet o 15:evil_lol:[/quote] Wiesz, to zupełnie jak u mojej córki.:lol: Ottonie dobranoc.
  17. [quote name='Goś']No to niestety. Nic się k.... nie układa. Właśnie skończyłam z facetem rozmawiać - mam zabierać psa. Złapał małą, a potem faceta i koleś z miejsca wymiękł. W ciągu chwili zmienił zupełnie swoje nastawienie. Bo "jak to możliwe, że pies tak gryzie!? Ja mu daję jeść, a on mnie gryzie" I tego typu teksty.... A przecież tłukłam facetowi tyle razy do łba jaki Cezar jest, pokazałam mu swoja rękę. Rozmawiała z nimi Naamahs i co... okazuje się, ze oni nas nawet specjalnie nie słuchali! :mad: A teraz sa zdziwieni... A najgorsze, że mnie facet nadal w ogóle nie słucha. Ja mu mówię co ma robić w tej sytaucji, a on k....nadal swoje. TRAGEDIA ... A wszystko dlatego, że pies jest śliczny :angryy: Ja uważam, że w obecnej sytuacji pies powinien trafić do Bogatynii do Marka i skończy się rumakowanie raz na zawsze :mad: Ale potrzebuję na to 400zł! Albo i więcej jeśli facet nie zdecyduje się psa przewieźć. POMOŻCIE!!! Asia....napisz do mnie proszę na priva co mozesz zrobić...[/quote] Szczęka opada na lekkomyślność ludzi, delikatnie mówiąc.:crazyeye: :crazyeye: Najpierw jedni psa "zepsuli" i zostawili, teraz następni...........
  18. Wigor na pierwszą.
×
×
  • Create New...