stokrotka
Members-
Posts
1093 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by stokrotka
-
Cezar- 4 letni mix labradora - JUŻ W NOWYM DOMKU!
stokrotka replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Hura, Hura, Hura :multi: :multi: :multi: -
Sznurek z Orzechowców szuka domu na cito -znów wraca do schronu
stokrotka replied to Panca's topic in Już w nowym domu
Sznurek na pierwszą -
To ja też podniosę.
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
stokrotka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Śliczne........:loveu: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
stokrotka replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']ihabe no filmik bomba:loveu: moj TZ zachwycony Lilunią:evil_lol: a Lajla jeszcze nigdy sie nie bawila tak po szczeniaczkowemu jak właśnie z Lilu wtedy:-o to juz tydzien....szukasz nowego tymczasowicza pewnie:cool3:[/quote] Ola la Ty idź już spać. Ty wiesz dlaczego. :cooldevi::roflt: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
stokrotka replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']No ja wiem:oops: wiem:oops: Ale jak tylko spojrzę na ten mały ryjek:placz: to normalnie serce mi chce pęknąć z bólu że juz nigdy jej nie przytulę:placz: Nie mogę nawet pisać, bo jestem w pracy i już płaczę:placz: Obiecaj, że bedziesz ją przytulać od swej cioci Ihabe:lol:[/quote] Ihabe co tu dużo mówić - współczuję Ci. -
[quote name='malenstwo391'] Zaczynamy się z Marcinem starac o nowego członka rodzinki więc trzymaj mocno kciuki. Może zostaniecie cioteczkami nie tylko Tosiaka i Rudzinki :lol: Ihabe jak zgram zdj to mogę Cię prosic żebyś je umieściła na forum? Ja jestem chyba jakaś niekumata bo mi to nie wychodzi:placz:[/quote] No to będzie gorąco, bez szczegółów proszę, choć zdjęcia muszą być pikantne. :roflt::roflt::roflt: Sory ale nie mogłam się powstrzymać.
-
LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!
stokrotka replied to dogeviper's topic in Już w nowym domu
[quote name='Milosnik kotow']Ciekawe czy Dropek woli Reala czy Tesco? :hmmmm: A może preferuje OBI :hmmmm::hmmmm::hmmmm: Bo chyba nie Biedronkę czy inną Żabkę... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] Dropek chyba w jasny sposób zaakcentował swoje preferencje. :obrazic: Precz z hipermarketami.:snipersm::2gunfire:. Kapitalista? Czy zrzeszony w obronie drobnych przedsiębiorców. W końcu Dropek ruszył z produkcją zapałek. Pewnie w Realu nie przyjeli oferty Dropka.( Za mały :shake:) :roflt::roflt: -
LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!
stokrotka replied to dogeviper's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://s1.zapodaj.net/images/19281305.jpg[/IMG] To jest dopiero zmokła kura.:megagrin: Tylko Dropek uważaj, bo bez piór. -
[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9499/leo3c.jpg[/IMG] Też Wam zazdroszczę tej mordy, tylko ten charakter........
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
stokrotka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Prawdziwy obrońca. W końcu to PIES. A jak się ładnie uśmiecha. Cudo. [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5320/zdjcie2285.jpg[/IMG] Czyż nie jest cudny? -
Z rowu do kliniki - co dalej? Połamana sunia już po operacji MA DOM!
stokrotka replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyrkurDagur']Będziemy czekać na dalsze wieści...[/quote] trzymając kciuki -
[quote name='Goś']No to niestety. Nic się k.... nie układa. Właśnie skończyłam z facetem rozmawiać - mam zabierać psa. Złapał małą, a potem faceta i koleś z miejsca wymiękł. W ciągu chwili zmienił zupełnie swoje nastawienie. Bo "jak to możliwe, że pies tak gryzie!? Ja mu daję jeść, a on mnie gryzie" I tego typu teksty.... A przecież tłukłam facetowi tyle razy do łba jaki Cezar jest, pokazałam mu swoja rękę. Rozmawiała z nimi Naamahs i co... okazuje się, ze oni nas nawet specjalnie nie słuchali! :mad: A teraz sa zdziwieni... A najgorsze, że mnie facet nadal w ogóle nie słucha. Ja mu mówię co ma robić w tej sytaucji, a on k....nadal swoje. TRAGEDIA ... A wszystko dlatego, że pies jest śliczny :angryy: Ja uważam, że w obecnej sytuacji pies powinien trafić do Bogatynii do Marka i skończy się rumakowanie raz na zawsze :mad: Ale potrzebuję na to 400zł! Albo i więcej jeśli facet nie zdecyduje się psa przewieźć. POMOŻCIE!!! Asia....napisz do mnie proszę na priva co mozesz zrobić...[/quote] Szczęka opada na lekkomyślność ludzi, delikatnie mówiąc.:crazyeye: :crazyeye: Najpierw jedni psa "zepsuli" i zostawili, teraz następni...........
-
*SZOGUN* - śliczny, PRZEKOCHANY mix. BOKSERA -MA DOM!!!
stokrotka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam i podnoszę. -
Wigor na pierwszą.