Jump to content
Dogomania

stokrotka

Members
  • Posts

    1093
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by stokrotka

  1. Misiu proszę grzecznie iść na pierwszą.
  2. [quote name='florida_blue']ale ja [COLOR=red][B]nie prowadze[/B][/COLOR] zbiorki na WŁASNE konto.... ani na żadne inne prywatne ... jest podane Fundacyjne w tresci aukcji.... poza tym co za roznica co sprzedaję... prowizje dostają :/ i to wcale niemałą. :angryy: w nastepnej aukcji zmienię .....[/quote] ..tu nie chodzi o allegro, tylko o urząd skarbowy:diabloti:
  3. O Ola la witamy na wątku. Masuj brzuch, bo tu się dzieje. Ze śmiechu można się zakwasów nabawić.
  4. No to czekamy dalej, może po występie w TV znajdzie kochajacy domek.
  5. A może nowa właścicielka Dejry pojawi się na dogo?. PS. Ola la mam nadzieję, że ucałowałaś ode mnie czarnego aniołka :diabloti:
  6. O to trzeba przygotować odpowienią miskę, aby chłopak nie wyszedł z wprawy.:loveu:
  7. [quote name='kaa']dzisiaj wypuściłam Heidi na szpitalny korytarzyk , jest duża poprawa, kulawizny prawie nie widać a łapkę stawia tak jak trzeba;)[/quote] Heidi tak trzymaj!!!!:loveu:
  8. Drogi Ottonie, myślę, że pora jest na tyle przyzwoita, że mogę Ci powiedzieć DOBRANOC.
  9. [quote name='ewatr'] [B][COLOR=darkorchid]A teraz mam niespodzianke wczoraj w okolice schroniska przyjechał sie nam pokazac tłuscioch :evil_lol:;) o imieniu Wigor oto fotorelacja ze spotkania :[/COLOR][/B] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4233/zmianarozmiarureexposure.jpg[/IMG][/quote] ..........ale "bydle" :loveu: :loveu: :loveu:
  10. [B]Muzzy[/B] ty uważaj, bo tyle pochał od nas słyszysz, że za niedługo obrośniesz w piórka, a wiesz co Dropek z pierzastymi robi........:diabloti:
  11. No to super wiadomości :multi:, a..... dlaczego piłkarz nazywa się piłkarz, czy to pierwsza liga? :evil_lol::eviltong:
  12. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/669/klementyna.jpg[/IMG] Cudo :loveu: podobne do mojej Figi.
  13. :megagrin: :roflt: :roflt: :roflt:
  14. [quote name='Doda_']Na pierwszą :)[/quote] po domek:loveu:
  15. [quote name='rita60']Domku odezwij sie i kup nowe piłeczki:razz:[/quote] dla pięknego Gryfiego
  16. Wow 1 maja to już niedługo. Pracuj, pracuj nad TŻ.:razz::diabloti::evil_lol:
  17. Emir powodzenia w nowym domu. Aniu dziękujemy za wielkie serce.:Rose:
  18. [quote name='martka1982']Grzywka została wczoraj odebrana przez właścicieli:) W jej miejsce pojawi się wkrótce nowy piesek:) [B]GRZYWKA[/B] to młodziutka suczka, która w schronisku jest od niedawna. Myśli cały czas o zabawie i spacerkach. Potrafi podskakiwać jak piłeczka. Jest bardzo wesołą i przyjazną suczką:) [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7031/1004242.jpg[/IMG][/quote] Hura, hura, hura :multi:
×
×
  • Create New...