[quote name='martka1982']Grzywka została wczoraj odebrana przez właścicieli:) W jej miejsce pojawi się wkrótce nowy piesek:)
[B]GRZYWKA[/B] to młodziutka suczka, która w schronisku jest od niedawna. Myśli cały czas o zabawie i spacerkach. Potrafi podskakiwać jak piłeczka. Jest bardzo wesołą i przyjazną suczką:)
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7031/1004242.jpg[/IMG][/quote]
Hura, hura, hura :multi: