stokrotka
Members-
Posts
1093 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by stokrotka
-
Dejra nie warta nawet spojrzenia?MA JUŻ SUPER DOMEK!
stokrotka replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']stokrotko bo ja tu zaraz eksploduje ze smiechu:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no ten czarny no!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: zobacze co to za jeden obiecuje!:lol: on tylko wyglada na krwiozercza wredote![/quote] Skąd wiedziałaś? :roflt: Kurcze, ale posty skaczą. -
Mloda sunia ZAJKA po wypadku juz w NOWYM DOMU:)
stokrotka replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Bardzo bardzo dziękujemy za zdjęcia. :loveu: -
Dejra nie warta nawet spojrzenia?MA JUŻ SUPER DOMEK!
stokrotka replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/100/411abbaf32569d9dmed.jpg[/IMG][/URL] Tu jest TA bida, zgadnij która. :diabloti::evil_lol: -
zaznaczam i podnoszę
-
Misio za TM :( (*) Śpij kochanie :(
stokrotka replied to Aleksandrossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to czekamy na nowe zdjęcia, nowego grzecznego Misia. Zdjęcia na pewno pomogą w wyadoptowaniu gentelmena. -
LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!
stokrotka replied to dogeviper's topic in Już w nowym domu
Smok jak każdy jamnior ( z tych dużych ), jest zwierzęciem łownym i zjada tylko to, co się rusza. Gardzi np. słodyczami:evil_lol:, ale żabka, kret, myszka to co innego, nie pogazdzi również jeżykiem -
Misio za TM :( (*) Śpij kochanie :(
stokrotka replied to Aleksandrossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misiu na pierwszą. -
*KAJA* (7 m-cy)- Radość, MIłość i Słodycz na 4 łapkach! MA DOM!!!
stokrotka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']O rany, no to czekamy z niecierpliwością!![/quote] czekamy.......... -
Z fotosika wystarszy zdjęcie skopiować do schowka a potemm na dogo wkleić. 1.Najpierw musisz zalogować się na [URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=#000000]www.fotosik.pl[/COLOR][/URL] 2. Potem DODAĆ zdjęcia z dysku swojego komputera poprzez obcję DODAJ. 3. Jak Ci się uda dodać zdjęcie to kliknij na nim myszką szybko 2x, wtedy się powiększy. 4. Jak zdjęcie będzie powiększone to prawy klawisz myszki i opcja: kopiuj 5. Teraz to już otwierasz dogo, i w białym polu w którym piszesz tekst wklejasz zdjęcie np. przez równoczesne naciśnięcie klwaiszy: ctrl+v. 6. Zatwierdzasz odpowiedź i GOTOWE. :cool1: :p ______________
-
Drobniutka, cichutka i juz zapomniana:( Fabia już w nowym domu!
stokrotka replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[B]Sabina[/B] dzięki za alegro.:Rose: :calus: [B]Martka1982 [/B]dzięki za założenie wątku:Rose::calus:Dzięki WAM Fabia ma domek. -
LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!
stokrotka replied to dogeviper's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']A taki żywy jeżyk nie jest jakoś mocno kłujący dla takiego jamniora? :smhair2:[/quote] Jest, ale jemu to nie przeszkadza, jak zobaczy coś małego, co się rusza to ma śmierć w oczach i jest w ciężkim amoku. -
Dejra nie warta nawet spojrzenia?MA JUŻ SUPER DOMEK!
stokrotka replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!
stokrotka replied to dogeviper's topic in Już w nowym domu
U mnie Smok czyli jamnik mojego brata, robi to samo ale z żywymi jeżykami.:shake: Także Dropuś jesteś bardzo grzeczny. -
Drobniutka, cichutka i juz zapomniana:( Fabia już w nowym domu!
stokrotka replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb: :painting: :drink1::bye: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
stokrotka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Lucia na pierwszą. -
Kumpel pojechał do nowego domu... kto sprawdzi dom w Łodzi??
stokrotka replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Ja naprawdę, bardzo często zastanawiam się w jakim wieku są modzi, i co nimi kieruje. Chęć pokazania kto tu rządzi? Ale w jakim celu? Czy oni się czasami zastanawiają, jaki to może mieć wpływ na młodą osobę pełną chęci niesienia pomocy? To jest jakaś paranoja :shake: Nie można było tego załatwić inaczej? -
[quote name='Ola la']no to jestem stracona:flaming::tard: nie pozstala juz zadna nadzieja...brak mi tez slow bo opisac to jak bardzo zaluje swoich wczesniejszych slow....:shake::sadCyber::grab: Stokrotko pochowaj me cialo chociaz...a wlasciwie zapewne jego strzepy:nerwy:[/quote] :nono:"Żałuj, żałuj dziecko a może będzie Ci odpuszczone":diabloti: i nie trzeba będzie sprzątać resztek.:chainsaw: :megagrin: :roflt: Otton Groźny jest też OTTONEM Łaskawym i Wyrozumiałym.
-
[quote name='Peter Beny']:loveu::loveu::loveu: Jak trza to pomogę :evil_lol:[/quote] Wujek jak zwykle niezawodny. Ale na odpowiedź pewnie trzeba będzie poczekać do jutra.