Jump to content
Dogomania

stokrotka

Members
  • Posts

    1093
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by stokrotka

  1. [quote name='Ola la']stokrotko bo ja tu zaraz eksploduje ze smiechu:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no ten czarny no!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: zobacze co to za jeden obiecuje!:lol: on tylko wyglada na krwiozercza wredote![/quote] Skąd wiedziałaś? :roflt: Kurcze, ale posty skaczą.
  2. Bardzo bardzo dziękujemy za zdjęcia. :loveu:
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/100/411abbaf32569d9dmed.jpg[/IMG][/URL] Tu jest TA bida, zgadnij która. :diabloti::evil_lol:
  4. zaznaczam i podnoszę
  5. Bardzo się cieszę z dobrych wiadomości. Mała po domek na pierwszą.
  6. Na razie zaznaczam, potem przeczytam cały wątek i zastanowie się co mogę zrobić.
  7. No to czekamy na nowe zdjęcia, nowego grzecznego Misia. Zdjęcia na pewno pomogą w wyadoptowaniu gentelmena.
  8. Smok jak każdy jamnior ( z tych dużych ), jest zwierzęciem łownym i zjada tylko to, co się rusza. Gardzi np. słodyczami:evil_lol:, ale żabka, kret, myszka to co innego, nie pogazdzi również jeżykiem
  9. [quote name='fizia']O rany, no to czekamy z niecierpliwością!![/quote] czekamy..........
  10. Z fotosika wystarszy zdjęcie skopiować do schowka a potemm na dogo wkleić. 1.Najpierw musisz zalogować się na [URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=#000000]www.fotosik.pl[/COLOR][/URL] 2. Potem DODAĆ zdjęcia z dysku swojego komputera poprzez obcję DODAJ. 3. Jak Ci się uda dodać zdjęcie to kliknij na nim myszką szybko 2x, wtedy się powiększy. 4. Jak zdjęcie będzie powiększone to prawy klawisz myszki i opcja: kopiuj 5. Teraz to już otwierasz dogo, i w białym polu w którym piszesz tekst wklejasz zdjęcie np. przez równoczesne naciśnięcie klwaiszy: ctrl+v. 6. Zatwierdzasz odpowiedź i GOTOWE. :cool1: :p ______________
  11. [B]Sabina[/B] dzięki za alegro.:Rose: :calus: [B]Martka1982 [/B]dzięki za założenie wątku:Rose::calus:Dzięki WAM Fabia ma domek.
  12. [quote name='muzzy']A taki żywy jeżyk nie jest jakoś mocno kłujący dla takiego jamniora? :smhair2:[/quote] Jest, ale jemu to nie przeszkadza, jak zobaczy coś małego, co się rusza to ma śmierć w oczach i jest w ciężkim amoku.
  13. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  14. U mnie Smok czyli jamnik mojego brata, robi to samo ale z żywymi jeżykami.:shake: Także Dropuś jesteś bardzo grzeczny.
  15. Ja naprawdę, bardzo często zastanawiam się w jakim wieku są modzi, i co nimi kieruje. Chęć pokazania kto tu rządzi? Ale w jakim celu? Czy oni się czasami zastanawiają, jaki to może mieć wpływ na młodą osobę pełną chęci niesienia pomocy? To jest jakaś paranoja :shake: Nie można było tego załatwić inaczej?
  16. [quote name='Ola la']no to jestem stracona:flaming::tard: nie pozstala juz zadna nadzieja...brak mi tez slow bo opisac to jak bardzo zaluje swoich wczesniejszych slow....:shake::sadCyber::grab: Stokrotko pochowaj me cialo chociaz...a wlasciwie zapewne jego strzepy:nerwy:[/quote] :nono:"Żałuj, żałuj dziecko a może będzie Ci odpuszczone":diabloti: i nie trzeba będzie sprzątać resztek.:chainsaw: :megagrin: :roflt: Otton Groźny jest też OTTONEM Łaskawym i Wyrozumiałym.
  17. [quote name='Peter Beny']:loveu::loveu::loveu: Jak trza to pomogę :evil_lol:[/quote] Wujek jak zwykle niezawodny. Ale na odpowiedź pewnie trzeba będzie poczekać do jutra.
  18. Kurcze, no to nie zapeszam i już trzymam kciuki.:kciuki:
×
×
  • Create New...