[quote name='Ajula']Kochany Muzzy i Dropku
pracuję w turystyce i mam teraz sezon w pełni
często mnie nie ma w domu nawet po kilka dni - brak czasu na dogomanię
teraz będę zaglądać mniej, ale późną jesienią się poprawię ;)[/quote]
Ale Ci fajnie (chyba?) w pracy.