Jump to content
Dogomania

stokrotka

Members
  • Posts

    1093
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by stokrotka

  1. Mam nadzieję, że tak jak Fidze, Im też się uda znaleść szybko nowy dom.
  2. Toffi jest ślczna :loveu:, imię do niej pasuje. Liczi - wykapana Pestka:crazyeye:. Imię bardzo ładne:loveu:. Mam nadzieję, że obie szybko znajdą wspaniałe DS.
  3. Figa w piątek zrobiła porządek z draceną......już jej nie ma:mad:. Za to śliczna nauczyła się komendy: siad i podaj łapę.:multi::multi:. Teraz będziemy się uczyć: poproś i waruj.:cool3:. Zrobiło się ciepło i Figa lubi spędzać czas na zewnątrz, dzisiaj nie chciała wracać do domu:roll:.
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b47e688b77c377c9.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/59/b47e688b77c377c9med.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/084516256e999b6f.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/59/084516256e999b6fm.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d84f17e6d40570fe.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/324/d84f17e6d40570femed.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/59694586c6bbe83a.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/59/59694586c6bbe83amed.jpg[/IMG][/URL]
  7. Śliczna rośnie jak ma drożdzach, jedno ucho ma oklapnięte, drugie często stoi. Figa jest chyba psem jednego właściciela, bo chodzi za mną jak......pies.:loveu: Uwielbia bawić się z dziećmi, a dzieci uwielbiają ją. Teraz dzieci mają ferie więc się dzieje, oj dzieje.Na zewnątrz wychodzi już bez smyczy, ale trzyma się nogi, nie ucieka. Jest zamiłowaną ogrodniczką. Na zewnątrz kopie dziury, a w domu wykopała już pół dużej draceny. Na korytarzu podszczypuje ziemię z kaktusów. Lubi oglądać świat przez okno, w tym celu wdrapuje się na łóżko a potem na parapet. Zjada wszystko co dostanie, a jak schodzi do Tiny to pierwsze co odwiedza jej miskę. Kradnie jej wszystkie wsmakołyki, z czego białaska nie jest zadowolona ale szanse na konfrontacje ma niewielkie.:evil_lol:
  8. U Figi wszystko w porzadku, tylko z Tiną wczoraj byłam u weterynarza, bo ma uszkodzone oko :placz: przez Figę. Bidulka cierpi, ale weterynarz stwierdził, że będzie dobrze. Tina ma płytko osadzone oczy podobnie jak pekińczyki, dlatego łatwo o nieszczęście. Oczko jest spuchnięte. Figa uczy się czystości z różnym rezultatem.......:roll:.
  9. Witam wszystkich miłośników zwierząt. Jestem mową właścicielną Figi - suni z charakterem. Tina, biała kolezanka, jest doszczętnie maltretowana. A na zdjęciu tak ślicznie patrzy w oczy mojej córki.............. ponieważ ta je jogurt.:razz:
×
×
  • Create New...