Śliczna rośnie jak ma drożdzach, jedno ucho ma oklapnięte, drugie często stoi. Figa jest chyba psem jednego właściciela, bo chodzi za mną jak......pies.:loveu: Uwielbia bawić się z dziećmi, a dzieci uwielbiają ją. Teraz dzieci mają ferie więc się dzieje, oj dzieje.Na zewnątrz wychodzi już bez smyczy, ale trzyma się nogi, nie ucieka. Jest zamiłowaną ogrodniczką. Na zewnątrz kopie dziury, a w domu wykopała już pół dużej draceny. Na korytarzu podszczypuje ziemię z kaktusów. Lubi oglądać świat przez okno, w tym celu wdrapuje się na łóżko a potem na parapet. Zjada wszystko co dostanie, a jak schodzi do Tiny to pierwsze co odwiedza jej miskę. Kradnie jej wszystkie wsmakołyki, z czego białaska nie jest zadowolona ale szanse na konfrontacje ma niewielkie.:evil_lol: