Jump to content
Dogomania

stokrotka

Members
  • Posts

    1093
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by stokrotka

  1. Ale nas muzzy trzymasz w naięciu.:mad:
  2. Dzięki za super wiadomości. To się udało naszej ślicznotce i okazało się jaka jest nieśmiała,:evil_lol: diabełek za skórą.:diabloti:
  3. Promyczku wypromyczkuj się na słonku.
  4. [quote name='Charly']trzymam kciuki za dobry przebieg zabiegu. Łódzko:evil_lol: myślę o Tobie:loveu:[/quote] Ja też trzymam kciuki.
  5. [quote name='Ola la']O Ottonie wybacz,ze rankiem hańbie twoj wątek.......w nocy niestety bylam niczym zombie:placz:przebacz.... zraz Ci zrobie za to ogloszonko. Stokrotka pewnie i tak Ci na mnie doniesie:placz: dni moje są juz policzone....:placz:[/quote] Kochany Ottonie donoszę, że [B]12:30 [/B]to nie jest rankiem, tylko w południe.:diabloti: Ale na ogłoszenie czekamy z niecierpliwością :loveu:
  6. Ottonie więc naszym zwyczajem, przed snem Cię podniosę. Dostojnie udaj się na pierwszą.:scared: A ja udam się na spoczynek, chodź nie wiem co z tego będzie, bo po piątkowym fitnesie mam katar i kinol zupełnie zatkany. Tak to jest jak się późnym wieczorem chodzi z mokrą głową i to o tej porze roku.:nono: Ty tak nigdy nie rób.
  7. Uf właśnie przeczytałam cały wątek, na szczęście nie było tego bardzo dużo.....ale ciekawie. Więc ciekawe jak po podróży.
  8. [quote name='MartynaP']mam domek dla szczeniaczka docelowo sredniego macie takiego :cool3:[/quote] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokochaj-orzechowskiego-szczeniaczka-czyli-malenstwa-skazane-na-bezdomnosc-121851/index102.html#post12199856[/URL]
  9. [quote name='ihabe']Mała zrobiła się juz bardzo odważna i pewna siebie, do tego stopnia, że zaczepia nasze psy ale to tak nachalnie, że czasami muszą ostro na nia warknąć a ona wtedy im się odszczekuje:loveu: Normalnie można wtedy paść ze śmiechu. Najbarzdiej atakuje niewidomego Pixelka, wyczuła, że dziadek i dawaj, muszę ją za to niestety karcic:evil_lol: a ona wtedy robi takie minki, że ja wymiękam i to totalnie. Najbardziej owineła sobie wokól swojej łapki mojego męża, właśnie razem oglądają formułe 1 na tej samej poduszce:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/quote] O to dzisiaj nie było co oglądać. Ale przynajmniej towarzystwo dopisało.:loveu:
  10. [quote name='li1']A kto zabrania usypiania slepych miotow ? Czyje prawo ? Boskie ? Ksiedza z parafi ? Przewodniczacego rady miejskiej ? Mafi sycylijskiej ? Podkarpacke ? KPZR ? ZZ ?????????????????????????????????????[/quote] sumienie?..........
  11. [IMG]http://s4.zapodaj.net/images/13774381.jpg[/IMG] [quote name='bico']no tak...może jest...tylko gdzie???:niewiem::hmmmm::cool3::evil_lol:;)[/quote] Za drzewem? :lol: :megagrin::roflt: Ten post przeskoczył
  12. I tu też czas zmienić tytuł wątku.:loveu:
  13. Dziewczyny chyba czas zmienić tytuł wątku. Uf na szczeście.:lol:
  14. [quote name='ewa36']Oby się udało trzymam kciuki[/quote] Ja też trzymam.:kciuki:
  15. Muzzy Ty jesteś również poetą.:crazyeye: No to teraz oprócz książki, czekamy na tomik poezji. Ciekawe pod jakim tytułem?:evil_lol: A na kolejne zdjęcia czekamy z niecierpliwością.:cool3: Ciekawe kto pływał...:eviltong::evil_lol:
  16. Kurcze, to trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości.
×
×
  • Create New...