-
Posts
5244 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bros
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
bros replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jak Oruś zachowuje się wobec dzieci ??? -
[quote name='justika']Dam 20 zł stałej deklaracji.[/QUOTE] [B]Justynko[/B] DZIEKUJE !!!!!! [B]Nutusiu[/B] Ty po prostu z nami badż :)
-
[quote name='Poker']hihihi, pani Agnieszka jeszcze nic nie wie, bo ja dysponuję kasą od niej jak uważam.Ona daje na psy ,a ja je wybieram.[/QUOTE] [B]Pokerku[/B] to Tobie osobiście następnym razem syn dostarczy wielkie serce :)
-
[quote name='Poker']W imieniu p.Agnieszki P. deklaruję co miesiąc 20 zł.[/QUOTE] DZIEKUJE , pani Agnieszce szczególne podziekowania :) i wielkie serce :)
-
czy szczeniaki owczarkowe jakieś macie ???? czy one także muszą pozostać jako "dowodowe" w sprawie ? mam potencjalny domek (do sprawdzenia) w Kaliszu Pomorskim dla owczarka, szczeniaka.
-
to idę spać i jutro jestem do dyspozycji LILU :) cały dzien :) do konca tygodnia mam urlop,więc chocby piechotą :) a i mam dostep do SPA (psaspa) u 2 ciotek :) Madziu dzięki za wannę :) Aniu Ty wiesz za co :) Boze Boze ............ Aluniu śpij dzis spokojnie w ciepełku , ja wciąż myślę i znów oglądam filmik i płakałam
-
[quote name='rutta']Dorzucam 25 zł stałej deklaracji. Trzymaj się Ali.[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou::buzi: DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE
-
nie wiem który będzie hotelik - na razie zbieramy , deklaracji nigdy dość :)
-
[quote name='yuki']dorzucam 10 zł stałej, nie dam rady więcej :oops:[/quote] dziekuję :) :iloveyou:
-
napisałam pw do LILU, czekam na numer telefonu
-
Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)
bros replied to bros's topic in Już w nowym domu
[B]olivetsko[/B] kochana zaraz odpisze na Twój pw, muszę się nieco ogarnąć :) -
dzięki ciocie :) ja dorzucam swojej 25 zł miesięcznie - jaki hotel proponujecie ???? napisze do ZuziM , ale coś kojarzę że u niej same małe psiaki, i do Ani Milvy i Ulver
-
Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)
bros replied to bros's topic in Już w nowym domu
[B]olivetshko[/B] ja myślę ze możesz ściągnąć ogłoszenia wogóle , mam już zapisane w razie W inne chętne domy. -
Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)
bros replied to bros's topic in Już w nowym domu
"na wszelki wypadek" chce mieć jednak dom sprawdzony na wszystkie sposoby, dostałam nauczkę po Katowicach....... owszem telefony się nie urywają dostaje też sms-y (wręcz roszczeniowe), niestety(stety) mam zapisaną kolejkę ludzi którym obiecałam pierszeństwo i tak też informuję chętnych, jeśli jest to dom na końcu polski a ktoś ewidentnie chce owczarka niemieckiego to nie jestem w stanie mu tego zapewnić :( ludzie muszą być świadomi tego że to jest mieszaniec i tak na prawdę nie jesteśmy pewne jak będzie wyglądał w przyszłości. Staram sie traktować wszystkich poważnie choć niektórzy mnie niestety tak nie traktują, telefonów po 22.00 już nie odbieram , mam też prywatne życie, a niektórzy nie znają granic ........ [B]aktualnie czekam na decyzję p, Małgosi w sprawie domu Bazyla, który jest już na 99% [/B] jeśli zgłaszają się ludzie z okolic Wroclawia nie załatwiam telefonu 2 słowami. Staram sie pokierować i zainteresować wszystkich naszym schroniskiem. -
Ali leżał w kacie zwinięty w kłębek, nie podnosił się , łapy mu odmawiały, płakałam, chodziłam wokół , zagadałam pielęgniarza, sprawdził, Ali wylądował u weta dostał zastrzyk, coś ma z łapą tylną, boli go to widać, nie staje na nią, będzie na obserwacji. Jest na izolatce 17 :( kompletna depresja. Zimny beton i apatia........ nie potrafię nie płakać. [SIZE=5]CIOTKI teraz mój już błagalny apel - BŁAGAM o deklaracje na hotel dla Aliego vel Baltazara, nie mogę go tam zostawić !!!! [IMG]http://i55.tinypic.com/2mi5c83.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1fxmyx.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/qnv7l4.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2gsevzk.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/11vjwxs.jpg[/IMG] [/SIZE]
-
Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)
bros replied to bros's topic in Już w nowym domu
znaczy tyle co nie nadaje sie na dom dla psa. ciotki dziś mam rodzinny wypad, spadam z kompa na cały dzień, od pani Małgosi jeszcze nie mam info, ale mam zapisane 2 osoby, którym można by było wyszukać szczeniaki. 1. Sosnowiec, duuuze mieszkanie , rodzice, syn 19-lat i 3,5 roku, rodzice chcą wychować dziecko z psem. Tato woli psa który będzie duuuzy. 2. Brzeg Opolski, pies do pol roku koniecznie owczarek, pan mial owczarka 14 lat. w domu dziecko, więc po to szczeniak żeby sie razem wychowali, pies będzie nocować na dworze , jak dorośnie. do sprawdzenia :) macie jakieś kontakty w tamtych rejonach ? w Sosnowcu duzo ciotek dziala, wieczorem powysylam pw. -
olivetshka , nie badż czarownica - poka poka torcik !!!!!!! koniecznie !!!! :)
-
fajnie to ujęłaś ciotko :) w rzeczy samej dziś już nasze wspólne spacery są możliwe i nawet co raz spokojniejsze :) :ylsuper::cooldevi:
-
:) Toska w drodze do nowego domku, przystanek by ciotka bros :) tararara wtarmosilam i wycałowalam ten mały noseczek rozrabiaczek. Swoja droga nowa pani Tosi to bardzo mila osóbka :) edit: terierfanko nie ściągałam malusiej szelek bo łatwo mi się ja wyciągało spod stołu ;) fajna dziołcha, bardzo energetyczna i glodomorek :) [IMG]http://i51.tinypic.com/11rgp6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/qprkf5.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/rbjtyo.jpg[/IMG] nie pytajcie mnie dlaczego Aśka ma w domu czapke :) to wie tylko ona i najstarsi indianie ;) [IMG]http://i54.tinypic.com/dh5075.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/23ijogl.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/nzjfbr.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/6fsd9k.jpg[/IMG]
-
pani z Wrzesni przeprasza za nadzieje jaką mi zrobiła , ale po naradzie z mężem maja obawy o resztę zwierzyny, kuce, owieczka, świnki wietnamskie, naprawdę ubolewam bo pani konkretna i wydawało mi się odpowiednia .
-
Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)
bros replied to bros's topic in Już w nowym domu
domek w Katowicach sprawdzony, nie przeszedł próby ognia. Jutro kolejny domek sprawdzi p. Malgosia z budowy jeśli bedzie nieodpowiedni w kolejce jest Sosnowiec. To tyle na dziś. -
:) przez chwile poczułam się jakby o mnie mowiono :) ciotki ta rezerwa, ten dystans jest niezbędny :) dopiero poznałam co znaczy samej zajmować się adopcjami, bardzo to wypalające, a o tej kosmetyczce i fryzjerze to jakbyś mi [B]fioneczko[/B] wyjęła z moich myśli :) za spacer trzymam kciuki :) mocno - dziewczyny fajne są a mają mądrych przewodników wiec liczę na ciekawą fotorelację :)
-
Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)
bros replied to bros's topic in Już w nowym domu
dzisiejszy dzien nastraja mnie bardziej optymistycznie, mam do sprawdzenia 2 wydaje sie fajne domy, jeden Katowice, jeden Sosnowiec, w Katowicach juz znalazłam bardzo odpowiedzialną osobe do wizyty P/A :) Kasia jest na dogomanii :) dzieki Kasiu za pomoc :) w drugiej kolejności leci Sosnowiec, ale jeśli Katowice wezmą szczylka, pani nie wyklucza zgody na innego szczeniorka, pod warunkiem że będzie dużym psem :) będziemy szukać w razie potrzeby :) Dogo dziś robi wariacje, teraz znikam z kompa, załączę się późnym wieczorem.