dzień pełen wrażeń , najważniejsze ze sterylka juz za Sonieczką, już teraz co godzina będzie lepiej :) muszę Wam powiedzieć ze nowy pan Soni jest naprawdę SUPER :) będzie miała z nim dobrze a [B]demi - DZIEKUJĘ[/B] z całego serca za pomoc :) kochana jestem Twoja dłużniczka :) co powiesz jak odrobię u Ciebie na kociamberkach ? :)