Jump to content
Dogomania

bros

Members
  • Posts

    5244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bros

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203359-Zaniedbana-porzucona-Shih-Tzu-Agusia-cudo-do-pokochania[/URL].
  2. info przeniosłam tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203359-Zaniedbana-porzucona-Shih-Tzu-Agusia-cudo-do-pokochania[/URL]. [IMG]http://i55.tinypic.com/2h5snqg.jpg[/IMG]
  3. Fruzia zamieniam na AGA :) moja babcia miała pekinke Age :) - więc Aga śmierdziała przestrasznie , okropnie, ochydnie, w wannie stala jak posążek, bardzo dzielnie podawala lapki do wymycia :) woda splywala z niej czarna !!!! maleńka jest teraz bielutka i pachnąca :) ino łepek jeszcze troszkę śmierdoli bo nie moczyłam go :) Aga chodzi po całym domu, zagląda wszędzie , tu sie polozy , tam przejdzie :) zjadla napiła się , sprawdziła posłanie brosowe :) a teraz towarzyszy mojej córce w zabawach, Szczeku Brosa wcale sie nie boi :) przesłodka z niej psina :) edit: abilab no mogłaś wyciąć mi ten wielki wstrętny nochal !!!!!! ciotki szukajmy transportu , pomóżcie , pytajcie !!!! czuję ze im dłużej ona z nami będzie tym mocniej ja się przywiążę i oddanie będzie bolesne
  4. zameldowuję się u czorcika maleńtasa :)
  5. Jeżuni dostał od cioci wiesio 30 zł :) DZIEKUJEMY :multi::loveu: jeśli tylko bedą potrzebne pieniażki są u mnie !
  6. przyszła wpłata od ciotki Uru :) dzięx
  7. cioteczko kochana to nie łatka :) to sreberko zapsikane na ranke :) razem z moimi paluchami ;)
  8. jestem, to wszystko co napisała Uru to prawda :) pani jest SUPER, oby tylko wybrała Alusia :) miałby w tym domku jak w raju :) modle sie o to :) a tutaj jeszcze foteczki w aucie (mega grzeczny) [IMG]http://i55.tinypic.com/2ywa5xt.jpg[/IMG] u LILU pierwsze kontakty :) [IMG]http://i55.tinypic.com/25jzk02.jpg[/IMG] obeznanie terenu [IMG]http://i53.tinypic.com/2cqnuxl.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/dy7gis.jpg[/IMG]
  9. ja też się piszę a co ! i Anke do pomocy zabiere :) jutro postaram sie kupic puszki dla jamnisi i dowieżć Ulv :)
  10. przepraszam cioteczki, problemy osobiste nie pozwoliły mi wczoraj wpaść mn kompa, bede dziś wieczorem na długo. edit: raniutko w sobote w dzień wyjazu Ali zobaczył moja papugę :) skakał jak kangur, piszczał, próbował szczekać :) [IMG]http://i53.tinypic.com/20zahbt.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/24o14q9.jpg[/IMG]
  11. dziewczyny na dogo bedę wieczorem dopiero, nie mogłam zabrać malej wczoraj ani dziś :( mam problemy osobiste, przepraszam, jutro może po nia podjadę, ale macie moje słowo ze lalunia najpozniej do wtorku trafi do mnie , zabiore ja do swojego domu bo nie ma chętnych na dt, wykąpie wypieszczę i zalatwie transport, moj syn moze pojedzie jak trzeba będzie albo ja z córką :) potrzebowałabym dla tej mikrusi jakiś sweterek !!! macie może na pożyczenie ???
  12. jestem w domu, na razie nie mogę pisać. Pierwsze ogłoszenie sprawdzone - to nie Ali, ich pies się odnalazł. LILU - DZIĘKUJĘ :)
  13. z samego rana zadzwonię !!!!!!!
  14. Alus poszedł z moim mężem na nocny wysik, wrócił uśmiechnięty :) zjadl jeszcze troszkę , położył mi mordkę na kolano i czekał na głaski .......juz plącze ciotki prośba ode mnie ! przeglądajcie fora, ogłoszenia z 2010 roku o psach zaginionych !!!!! może ktoś szuka Alusia !!!???? ja nie wieżę że ktoś się go świadomie pozbył !!!!!!!!!!
  15. jej olivetshko :) DZIEKUJE
  16. ciotki potrzebny mi na cito transport dla niuni z Wrocka do Warszawy , pomóżcie szukać !!!!
  17. Poker my z dziewczynami mamy taką myśl ze on po prostu komuś zaginął , przeglądniemy fora owczarkowe belgowe ogólne od pażdziernika zeszłego roku , może na coś trafimy
  18. stronkę wcześniej wkleiłam fotki :) na pierwszej stronie w pierwszym poście jutro też uzupełnie rozliczenie bo zatankowalam Uru na jutro kupiłam mięsko i szampon
  19. słyszy na pewno, na komendę masz przybiega od razu, reaguje też pięknie na siad :) [B]terierfanko[/B] Brosik u cioci abilab :) dziś noc spędza ze swoja dziewczyna Abi :)
  20. nie nie , pojedzie do LILU, pani się musi przygotować , bramę ma zepsutą , trzeba naprawić , to kobieta rozsądna :) i majaca tez głowę nie tak jak ja ino serce ;) zapoznamy psiaki, pani pozna Alusia i zdecyduje , nie pochopnie , Ali nie bedzie daleko :) Alusio śpi sobie koło mnie , żadne odgłosy domowe mu nie przeszkadzają, krzątanie nie robi na nim wrażenia, spogląda sobie czasem na mnie :) [IMG]http://i56.tinypic.com/2mhh3s8.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2zxpbhi.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/4lkgwm.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/24oob54.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/28vaek5.jpg[/IMG]
  21. [B]olivetsko[/B] :) nic straconego, zanim dojedziemy do LILU odwiedzimy potencjalna przyszlą panią Alusia :) trochę drogi nadłożymy ale zrobimy tym samym wizytę PA :) czekam na jedzonko :) [IMG]http://i52.tinypic.com/2znn0jp.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2mgrtw1.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/107j20w.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2v0hmi0.jpg[/IMG]
  22. zaraz kochane , zaraz ogarniam sie :) wykapie córkę , nakarmię i do Was pędzę , powiem tylko ze jutro będę wyłą jak bóbr - ten pies to [B]IDEAŁ[/B] !!!!!!!! zacznę od początku (będę co chwila edytować opis, znacie dogo) w schronisku spotkanie z Alim to sama przyjemność , wesoło powitał mnie rozmachana kitą :) wizyta u doktora Raka, zero strachu zero emocji, spacerek z ciocia Uru :) i jazda do auta. Musialam go trochę podnieść do wsiadania ale już w samochodzie pieknie całą droge przeleżał :) bez jeknięcia, na ulicy pomiedzy samochodami bez najmniejszego problemu, wejście do klatki schody bez oporu :) winda widac nowość ale przyjeta raczej z ciekawością :) w domu pies zachowywał się jakby całe życie tu był :) też jestem w szoku :) meża i corke przywital przepieknie. ogólne zapoznanie, godzinka głasków zwiedzania, my z Uru w miedzy czasie kawa :) czas kapieli, nie chcial wejść do wanny, nałozyłam kaganiec na wszelki wypadek i go wlożyłam, widać że to nowośc i dyskonfort ale ani mruku, prze grzecznie przestał chyba z 30 minut , obmyłam podwozie łapy i całe doopsko, skoltunione, odrobione, ogon posklejany. potem plukanie, następne manusan i kolejne płukanie a pies stoi jak aniołek, w końcu wyciągamy, i na leżąco wycieramy :) BEZ najmniejszego problemu !!!! podczas wycierania i czesanie pies pokazuje brzusio i zasypia :) ciocia Uru poleciala do swoich psiutków, zostałam sama z córka i Alim, nastawiłam mięsko i ryżyk, i czesałam go do 17-tej :) bez cienia protestu. Na lapach odkrylam sporo ran po pogryzieniach, oczyściłam, podgoliłam sierść żeby ładnie powysychały. niektóre rany glębokie niestety , ale już bardziej zabliźnione, i nasza tajemnicza boląca łapa, to wielka zaogniona rana pomiedzy palcami, normalnie do wyleczenia lecz trzeba smarować , najlepsze byłoby srebro w sprayu ale nie mam w tej chwili :( lapka tkliwa bardzo. Pies po takim maglu uśmiechnięty , zmęczony oddycha glęboko, chyba czuje sie bezpieczny. Ten pies musiał być kochany, bardzo ufa ludziom , do każdego się łasi :) na podwórku spotkał 2 pieski sąsiadów , relacje idealne !!! za płotem 2 rozwrzeszczane owczary po prostu zupełnie olał !!!! przed 19-tą przyjechał moj syn, powitanie radosne i zupełnie przyjazne. Pies wcale nie szczeka. Reakcja na smycz podnoszoną z ziemi - taniec radości !!!! podskoki, obroty !!!! Nastepnie przyjechaly ciocie Uru i abilab, wyglaskać niunia :) 4 raęce głaskały a psiotek brzusio wystawial :) [B] TO JEST ANIOL NIE PIES[/B] :) ja nie wiem dlaczego on nie jest bialy ? ;) [FONT=Georgia][SIZE=4]ciocie Uru i abilab DZIEKI WAM to bylo mozliwe - jesteście moim wsparciem , bez Was nie dałabym rady !!!!!!!!!!!!!!! pomózcie mi , napiszcie co widzialyście , jakie macie spostrzeżenia :) [IMG]http://i54.tinypic.com/29uu0yp.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2zi5wy9.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2yoo8kl.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/29bh7wl.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT]
  23. no właśnie ja sama w niepewności jestem trzymana :) jestem jutro u Aliego z ciocia Uru (niezastąpiona moją kierowniczką ) okolo 11.00 :)
  24. olivetsko znam ten ból, wyrywalam jednocześnie 5 i 6 , okropność , trzymaj sie jeszcze kilka dni ..... i będzie po dziewczyny przestancie !!!!!!! bo i sie jeszcze urosnie a ja wolę malusie z metra ciete, niewysokie ;) edit: rzecz jasna parametry damskie , bo psiooory to ja kocham wielgachne :)
  25. Jeżu moj Jeżu no nie moge o Tobie nie mysleć :( wydrukuje sobie mini plakacik i wywiesze w swojej bramie tu mam sporo staruszkow może im serducho zabije , w razie W jestem do pomocy przeca :)
×
×
  • Create New...