Jump to content
Dogomania

bros

Members
  • Posts

    5244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bros

  1. [quote name='Ajula']ok, dzięki, myślałam, że chcą dorosłego owczara[/QUOTE] nie ma sprawy , zaglądam do Orionka, w razie jakby coś mi się obiło o uszy dam znać
  2. [quote name='Basia1244']Właśnie drukuję umowę :D, a w piątek pójdę na długi spacerek do lasu osobowickiego z Sabunią przed podróżą :)[/QUOTE] :multi::multi::multi:
  3. to od razu jeśli dasz radę zaznacz ze tylko dolnosląskie , PROSZE pieknie :modla: nie no szlak czlowieka może trafić z tymi skokami :( ale ale przenieśmy się z tym na wątek Bazyliszka :)
  4. ..................................
  5. pani z Wrześni dzwoniła w sprawie Bazyla właśnie, ale jej maż nie godzi się na wizytę (raczej był zdziwiony) umowiłysmy sie ze nad nim popracuje i ewentualnie oddzwoni ale cisza w sprawie. A tutaj liczyłam bardzo na odzew. w piątek ambird sprawdzi dom w Bytomiu ale obie już wiemy że raczej z tego nici, wizyta raczej żeby potwierdzić nasze wątpliwości. mam pana z pod Raciborza ale tutaj jakoś nie mam serca, pies do kojca, typowo podwórkowy. niestety sprawy nie ułatwia mi to że dzwonią ludzie z całej Polski, gdyby chociaż z samego dolnosląskiego, byłoby łatwiej o sprawdzanie domów.
  6. pan do tej pory nie oddzwonił, natomiast zadzwoniła pani z pod Glogowa, ma na wsi trochę zwierza, jakieś kurki, kózkę, chyba konika, sunie owczarkową, ma zadzwonić wieczorem po naradzie z mężem :) czekam
  7. Ajula państwo z Wrześni koniecznie chcą maluszka , szczeniaka
  8. dzwoniłam, pan Paweł nie mógł specjalnie rozmawiać, oddzwoni do mnie później. Jedyny problem to znów odległość , pan P. chciałby najpierw poznać Aliego zobaczyć jak na nich oboje ( narzeczona) zareaguje a do Wrocławia kawałek jest ....... zobaczymy jak to wyjdzie
  9. cioteczki Bazyl I z nowego domku przesyła swoje foteczki :) [IMG]http://i55.tinypic.com/2e2ht3k.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/i54sww.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2elgqv8.jpg[/IMG] :iloveyou:
  10. dzwoniłam, nikt nie odbiera, spróbuje rano :)
  11. PUSKA w roli Ptysia :) [IMG]http://i51.tinypic.com/5ts6jn.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/e5le8i.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/k4yxwm.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2r5byte.jpg[/IMG]
  12. kochane dopadła mnie migrena, jest mi okropnie niedobrze zaraz zadzwonię do p.Pawła i umówię się na telefon jutro :) to co szukamy kogoś do wizytu PA ???? :) ediT: odebrała starsza pani twierdząc ze to pomyłka :-o:roll:
  13. teraz patrzyłam na mapę , Września dalekoooo od Poznania kurcze............. najblizej chyba Włocławek
  14. zatem czekam na odpowiedź , tymczasem myślcie i podpowiadajcie mi kto z okolic Poznania robi wizyty ????
  15. nic nie wiem jeszcze, olivetsko mogłabys przeslać mi tego maila na [email][email protected][/email] ??? chetnie poczytam sobie :)
  16. mam bardzo konkretnych ludzi z Wrześni, po południu poszukam kogoś do wizyty :) tym razem zapisalam numery bardzo skrupulatnie , jeśli to nie bedzie ten piesek obiecalam szukać innego dla państwa wiec wizyta tak czy inaczej się nada :) edit: pani z Wrzesni wydaje się być przesympatyczną osobą, jutro ma oddzwonić czy mąż zgodzi się na wizytę. Pies ma do dyspozycji bardzo duży teren, kojec, własne dzieciaki (wnuki) i jak trzeba nocuje w domu, teraz do póki nie urośnie to oczywiste śpi w domku. Pani Hania mówi że mąż z psami rozmawia :) i chciałby pieska od małego żeby się zaprzyjażnić i go wszystkiego nauczyć samemu :)
  17. dotyczy poniższego pytania [B]gekonkowej[/B] :) skaczące posty na na na na ......... absolutnie nie kochana :) , ja mam na myśli osoby które piszą do mnie sms-a (pierwszego) czy ktoś mi psa dostarczy bo Wrocław daleko dosyć :( , nawet nie pokwapią się o telefon :(
  18. niestety :( nic nie mogę zrobić :( umawiam właśnie z ambird wizytę przed adopcyjna w Bytomiu :) miałam dziś telefony z Tarnowskich Gór, Bytomia, Katowic
  19. i tutaj całkowicie zgadzam sie z Basia :) ujęła to chyba lepiej niżbym mogła sama :)
  20. AAaa[B] Aniu[/B] to dzięki Tobie nasza Sabunia jedzie do domku :) -[B] kochana wielgachne DZIĘKI[/B] , Sabunia strasznie smutna w schronisku byla aaa to taki kochany piesio jest :)
  21. mam też w zanadrzu opcje hoteliku u Ani , ale to 400 zł miesięcznie ( z wyżywieniem) nie wiem czy udałoby mi się zebrać tyle deklaracji ???? jak myślicie , czy mam taka opcje brać pod uwagę ???
  22. napisalam to juz u Aliego - nawaliłam na całej linii !!!!! nici ze Szczytnej zapisałam na kartce sobie numery kilku osób , coś pomieszałam i numer pani Bożeny trafił szlak, nie mam z nią kontaktu i mogę liczyć jedynie na to że sama oddzwoni :-( - szit szit szit:angryy::angryy::angryy:
  23. ciotki nawaliłam na całej linii !!!!! nici ze Szczytnej zapisałam na kartce sobie numery kilku osób , coś pomieszałam i numer pani Bożeny trafił szlak, nie mam z nią kontaktu i mogę liczyć jedynie na to że sama oddzwoni :( - szit szit szit:angryy::angryy::angryy:
  24. [B]olivetshko[/B] było by pewnie możliwe ale póki nie mam pewności że ktoś sprawdzi, prześwietli dobrze dom , nie oddam psa, a jakoś nie mam chyba takiej mocy i na wizyty pa chętni się nie zgłaszają :( . Do Szczytnej nie znalazłam nikogo na wizytę i nie mam żadnego odzewu, pozostaje mi samej sie tam udać co nie jest najprostsze logistycznie. Ja się do tego nie nadaje, chyba wole pomagać inaczej , strasznie mnie to spala psychicznie - :-(
  25. [B]olivetshko[/B] rób rób , zaznacz proszę jedynie w ogłoszeniu ze w grę wchodzi Wrocław i okolice, oraz że nie odpowiadam na sms-y , mam dość oddzwaniania, za telefon po szczeniorku zapłacę majątek :/
×
×
  • Create New...