Jump to content
Dogomania

bros

Members
  • Posts

    5244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bros

  1. jak jest pewny dom , to wtedy często można zrobić tuz przed adopcją sterylkę , spokojnie :)
  2. nie maja na bank, sterylki robi się przed wydaniem, bądź spisuje umowę adoptujacym i oni się zobowiązują do tego. Nie wiem która ciotka sie podejmie być osoba wyadoptowującą , dla mnie to za duży stres, przepraszam.
  3. melduje się u Lolusia :)
  4. synuś Mamby siedzi w boksie 51 fajny ale budowa juz nieco inna niż mamusia, krótsze łapki i taki "dobrze zbudowany" jest , fajny przyjazny samczyk, glos ma fest :) [IMG]http://i56.tinypic.com/ndli1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/mru0ra.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2pqm6gp.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/5tdx.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/219nxcg.jpg[/IMG]
  5. tak tak juz szykuję :) wieści i kilka fotek słownie , trudno obfocic psa przez kraty to tak: [B]MAMBA [/B]boks numer 3, dziś siedziała sama, dość mocno mnie oszczekała, ale nie dałam za wygraną, długo do niej mówiłam, przekupiłam parówką i po chwili juz była spokojna, pięknie robi siad na komendę, pytałam w biurze ma okolo 8 lat (nie wyglada) trafiła do schronu 10.12.2010 razem z synkiem. Spotkałam groomerke która ja strzygła, pani rozpływa się nad charakterem Mamby, podobno pozwala człowiekowi na wszystko i jest bardzo proludzka, gorzej z psami, tutaj juz bywa niemiła. Moja przyjaciołka mowi ze to bardziej sznaucer niż terier a ona wie co mówi :) [IMG]http://i55.tinypic.com/k0hb93.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/4uz868.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/ae4bb7.jpg[/IMG]
  6. no to dziś Jerzy przeszedł straszliwe męki :evil_lol: zawzięłam się i po spacerku , jako że mialam czas, zatargałam małego gamonia do szczeniakarni, rzuciłam się i powycinałam cześć filcowych zbitych kudłów, mały normalnie mnie opyskował, chciał zagryżć , i uspakajał się jak dostawał buziaki, natomiast w ogóle mu nie przeszkadzało czesanie jak rozsypałam paróweczkę którą namiętnie wykradał z plecaka. Wiem na pewno ze on jest ślepaczek, ale węch ma po Zbóju :) , raz capnął zamiast podawanej paroweczki moj palec :) i nie chcial oddac , uśmialam sie z tej kulki , całus przekochany, jutro tez go pomolestuje odrobine :) czochramy sie tam cos pachnie, a Jerzyk pieknie skacze cholera dawaj te parówę :diabloti: cześć Jeża :) powycinałam mu cały filc za uszkami
  7. Zmieniam temat wątku :) [B]DZIEKUJE[/B] zaangazowanym i paniom Ani i Małgosi :)
  8. [quote name='yuki']A ta charcica to co tak luzem tam biegała ...? Jakaś mocno w typie czy rasowa ?[/QUOTE] charcica domowa chyba, chłopaka który wyprowadzał piesy :) szalona kobita, szczypała Alusia po faflach :) a pies w oddali nie robil na Alusi zadnego wrażenia, mijaliśmy sie chyba z 4 razy dosć blisko, zero zainteresowania.
  9. [IMG]http://i52.tinypic.com/dd0tqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/14l39cm.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/ht7byf.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2nggcn5.jpg[/IMG]
  10. [quote name='lilutosi']bros skrzynkę chyba masz zapchaną?[/quote] odetkalam :) [IMG]http://i55.tinypic.com/2dkgwtg.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/118g520.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/fvz8lx.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/15f6vev.jpg[/IMG] Ali ZNA KOMENDĘ SIAD !!!! :) [IMG]http://i54.tinypic.com/3093acp.jpg[/IMG]
  11. tak tak , zaraz dodam, jak się ogarnę ciut :)
  12. Jestem , wróciłam pól godziny temu :) Na początku chciałam tylko podziękować mojej przyjaciółce Ani (abilab) , bez której nie byłabym w stanie polowy robót wykonać :) Jest moją prawą reką i moją pomocą nieoceniona :) dziś cały dzień niańczy moją córkę , która w schronisku nie wytrzymałaby tylu godzin. [B]Wiadomości o Alim[/B]: doktora Rak obiecał mi , zapewnił, że Ali zostanie w izolatce do piątku , bądź soboty jak nam pasuje :) łapka jest leczona, ma jakiś ropien. Alus jak prawdziwy owczarek obwąchał paróweczkę którą mu zawiozłam, polizał i wypluł z pysia , jakoś go nie pasjonowała, natomiast jak wyciągnęłam obróżkę z plecaka wyskoczył , stanął na baczność i dooopsko mu na boki latało z radości !!!!!! widziałam radość w jego oczach !!!!!!!!! Pierwsze dwa koleczka nieco ciągnąl na smyczce, każdy krzaczek obsiusiał, tak jakby trzymał mocno żeby w boksie nie paskudzić (mowie Wam on był domowy!!!!) 3 koleczko juz zwolnilismy, poszliśmy na czesanko :) i GIT !!! on to lubi :) mordzie do głaskania wyciąga, wypręża się jak kocurek :) malo tego , w pewnym momencie zaczął podskakiwać i zachecać mnie do zabawy, nie piłeczką która była mu obojetna ale smyczką :) wydawało mi się ze próbował szczeknąć ale bardzo nieśmiało.Potem z nienacka wyskoczyła na nas długonoga pieknosc ktora dobierała się do pycha Alusiowi a ten - stoicki spokój , nawet chyba gotów byl się odrobinke pobawic :) ale nóżka chyba miala dosć wygłaskalam, wytarmosiłam, ucałowałam pychol, i zaprowadziłam do "domku" a kawaler nie chciał wejść do boksu !!!! musiałam wejść z nim :) złapalam za kudły na karku i pociągnęłam żeby nie uciekł, ryzykowne , ale już był bez obroży :) nic , zero nerwa, zero reakcji negatywnej !!!! KOCHAM TEGO PSA !!!!!
  13. [B]CUDOWNE wiadomości i fenomenalny domek :) [/B]
  14. oooops no to się porobiło :) całe 164 cm ;) uciekam ciotki :)
  15. dzieki [B]marmosia [/B]ale ja to tylko pionek, malutka szara myszka, są ciotki którym należy się kłaniać :) dzieki za kciuki, przydadzą sie bardzo
  16. jutro będę w schronisku postaram się dowiedzieć cokolwiek więcej
  17. nisko się kłaniam panu mężowi - DZIEKUJĘ wszystkim zaangazowanym :)
  18. no nic ciotki , zmykam spać , jutro bedę dzialac , już mam nogi z waty :( - będę dzielna, będę dzielna .......
  19. bardzo piękna psina, po kąpieli i czesaniu będzie jak gwiazda
  20. a to kochanie bardzo zapadło mi w serce, jutro dopytam o szczegóły - boks 43 [IMG]http://i51.tinypic.com/2n22xw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/vfyzup.jpg[/IMG]
  21. ostatnio jak bylam w niedziele cyknęłam fotkę w biegu takiemu pięknemu psu, nie mam numeru boksu niestety , ale pies cudo [IMG]http://i55.tinypic.com/2z70mzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2niw315.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2hyfg93.jpg[/IMG]
  22. no nie wiem właśnie czy załatwię :( pisze do demi , ale chyba juz nie ma jej na dogo
  23. a co jeśli by jutro go ciachnąć ???? pozostałby na izolatce ????
  24. przed momentem wyszły ode mnie dziołchy, ustalałyśmy plan, jutro pojadę do schronu jeśli uda sie utrzymać izolatkę Alemu to zostawimy go jeszcze do piątku , jeśli bezwzględnie nie, to go zabieram, spróbuję rano zadawnić do Demi żeby się rozeznała. Basiu jeśli będę musiała zabrać Alego, pojedzie do abilab, w zanadrzu jest rutta, no i ja :) cisnienie mam takie że chyba dziś nie usnę ......
  25. Alus jedzie do LILUtosi :) zawożę go w sobotę , za moment mam zlot czarownic ustalimy co dalej , pies nie moze zostać w schronie !!!!! w schronie masakra, jest przepełnienie, psy się żrą !!!!! :(
×
×
  • Create New...