-
Posts
5244 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bros
-
jak jest pewny dom , to wtedy często można zrobić tuz przed adopcją sterylkę , spokojnie :)
-
nie maja na bank, sterylki robi się przed wydaniem, bądź spisuje umowę adoptujacym i oni się zobowiązują do tego. Nie wiem która ciotka sie podejmie być osoba wyadoptowującą , dla mnie to za duży stres, przepraszam.
-
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
bros replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
melduje się u Lolusia :) -
synuś Mamby siedzi w boksie 51 fajny ale budowa juz nieco inna niż mamusia, krótsze łapki i taki "dobrze zbudowany" jest , fajny przyjazny samczyk, glos ma fest :) [IMG]http://i56.tinypic.com/ndli1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/mru0ra.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2pqm6gp.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/5tdx.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/219nxcg.jpg[/IMG]
-
tak tak juz szykuję :) wieści i kilka fotek słownie , trudno obfocic psa przez kraty to tak: [B]MAMBA [/B]boks numer 3, dziś siedziała sama, dość mocno mnie oszczekała, ale nie dałam za wygraną, długo do niej mówiłam, przekupiłam parówką i po chwili juz była spokojna, pięknie robi siad na komendę, pytałam w biurze ma okolo 8 lat (nie wyglada) trafiła do schronu 10.12.2010 razem z synkiem. Spotkałam groomerke która ja strzygła, pani rozpływa się nad charakterem Mamby, podobno pozwala człowiekowi na wszystko i jest bardzo proludzka, gorzej z psami, tutaj juz bywa niemiła. Moja przyjaciołka mowi ze to bardziej sznaucer niż terier a ona wie co mówi :) [IMG]http://i55.tinypic.com/k0hb93.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/4uz868.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/ae4bb7.jpg[/IMG]
-
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
bros replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to dziś Jerzy przeszedł straszliwe męki :evil_lol: zawzięłam się i po spacerku , jako że mialam czas, zatargałam małego gamonia do szczeniakarni, rzuciłam się i powycinałam cześć filcowych zbitych kudłów, mały normalnie mnie opyskował, chciał zagryżć , i uspakajał się jak dostawał buziaki, natomiast w ogóle mu nie przeszkadzało czesanie jak rozsypałam paróweczkę którą namiętnie wykradał z plecaka. Wiem na pewno ze on jest ślepaczek, ale węch ma po Zbóju :) , raz capnął zamiast podawanej paroweczki moj palec :) i nie chcial oddac , uśmialam sie z tej kulki , całus przekochany, jutro tez go pomolestuje odrobine :) czochramy sie tam cos pachnie, a Jerzyk pieknie skacze cholera dawaj te parówę :diabloti: cześć Jeża :) powycinałam mu cały filc za uszkami -
Piekna czarna owczarka i jej dzieci JUŻ W DOMACH :)
bros replied to bros's topic in Już w nowym domu
Zmieniam temat wątku :) [B]DZIEKUJE[/B] zaangazowanym i paniom Ani i Małgosi :) -
[quote name='yuki']A ta charcica to co tak luzem tam biegała ...? Jakaś mocno w typie czy rasowa ?[/QUOTE] charcica domowa chyba, chłopaka który wyprowadzał piesy :) szalona kobita, szczypała Alusia po faflach :) a pies w oddali nie robil na Alusi zadnego wrażenia, mijaliśmy sie chyba z 4 razy dosć blisko, zero zainteresowania.
-
[IMG]http://i52.tinypic.com/dd0tqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/14l39cm.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/ht7byf.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2nggcn5.jpg[/IMG]
-
[quote name='lilutosi']bros skrzynkę chyba masz zapchaną?[/quote] odetkalam :) [IMG]http://i55.tinypic.com/2dkgwtg.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/118g520.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/fvz8lx.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/15f6vev.jpg[/IMG] Ali ZNA KOMENDĘ SIAD !!!! :) [IMG]http://i54.tinypic.com/3093acp.jpg[/IMG]
-
tak tak , zaraz dodam, jak się ogarnę ciut :)
-
Jestem , wróciłam pól godziny temu :) Na początku chciałam tylko podziękować mojej przyjaciółce Ani (abilab) , bez której nie byłabym w stanie polowy robót wykonać :) Jest moją prawą reką i moją pomocą nieoceniona :) dziś cały dzień niańczy moją córkę , która w schronisku nie wytrzymałaby tylu godzin. [B]Wiadomości o Alim[/B]: doktora Rak obiecał mi , zapewnił, że Ali zostanie w izolatce do piątku , bądź soboty jak nam pasuje :) łapka jest leczona, ma jakiś ropien. Alus jak prawdziwy owczarek obwąchał paróweczkę którą mu zawiozłam, polizał i wypluł z pysia , jakoś go nie pasjonowała, natomiast jak wyciągnęłam obróżkę z plecaka wyskoczył , stanął na baczność i dooopsko mu na boki latało z radości !!!!!! widziałam radość w jego oczach !!!!!!!!! Pierwsze dwa koleczka nieco ciągnąl na smyczce, każdy krzaczek obsiusiał, tak jakby trzymał mocno żeby w boksie nie paskudzić (mowie Wam on był domowy!!!!) 3 koleczko juz zwolnilismy, poszliśmy na czesanko :) i GIT !!! on to lubi :) mordzie do głaskania wyciąga, wypręża się jak kocurek :) malo tego , w pewnym momencie zaczął podskakiwać i zachecać mnie do zabawy, nie piłeczką która była mu obojetna ale smyczką :) wydawało mi się ze próbował szczeknąć ale bardzo nieśmiało.Potem z nienacka wyskoczyła na nas długonoga pieknosc ktora dobierała się do pycha Alusiowi a ten - stoicki spokój , nawet chyba gotów byl się odrobinke pobawic :) ale nóżka chyba miala dosć wygłaskalam, wytarmosiłam, ucałowałam pychol, i zaprowadziłam do "domku" a kawaler nie chciał wejść do boksu !!!! musiałam wejść z nim :) złapalam za kudły na karku i pociągnęłam żeby nie uciekł, ryzykowne , ale już był bez obroży :) nic , zero nerwa, zero reakcji negatywnej !!!! KOCHAM TEGO PSA !!!!!
-
oooops no to się porobiło :) całe 164 cm ;) uciekam ciotki :)
-
dzieki [B]marmosia [/B]ale ja to tylko pionek, malutka szara myszka, są ciotki którym należy się kłaniać :) dzieki za kciuki, przydadzą sie bardzo
-
jutro będę w schronisku postaram się dowiedzieć cokolwiek więcej
-
no nic ciotki , zmykam spać , jutro bedę dzialac , już mam nogi z waty :( - będę dzielna, będę dzielna .......
-
bardzo piękna psina, po kąpieli i czesaniu będzie jak gwiazda
-
a to kochanie bardzo zapadło mi w serce, jutro dopytam o szczegóły - boks 43 [IMG]http://i51.tinypic.com/2n22xw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/vfyzup.jpg[/IMG]
-
ostatnio jak bylam w niedziele cyknęłam fotkę w biegu takiemu pięknemu psu, nie mam numeru boksu niestety , ale pies cudo [IMG]http://i55.tinypic.com/2z70mzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2niw315.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2hyfg93.jpg[/IMG]
-
no nie wiem właśnie czy załatwię :( pisze do demi , ale chyba juz nie ma jej na dogo
-
a co jeśli by jutro go ciachnąć ???? pozostałby na izolatce ????
-
przed momentem wyszły ode mnie dziołchy, ustalałyśmy plan, jutro pojadę do schronu jeśli uda sie utrzymać izolatkę Alemu to zostawimy go jeszcze do piątku , jeśli bezwzględnie nie, to go zabieram, spróbuję rano zadawnić do Demi żeby się rozeznała. Basiu jeśli będę musiała zabrać Alego, pojedzie do abilab, w zanadrzu jest rutta, no i ja :) cisnienie mam takie że chyba dziś nie usnę ......
-
Alus jedzie do LILUtosi :) zawożę go w sobotę , za moment mam zlot czarownic ustalimy co dalej , pies nie moze zostać w schronie !!!!! w schronie masakra, jest przepełnienie, psy się żrą !!!!! :(