cytat z meila od właścicielki Xsawcia ,, u xawcia jak najbardziej wszystko dobrze:) jutro zrobie mu nowe fotki:) ostatnio probowalam ale baterie w aparacie padly:) Ten malutki Xawcio juz nie jest taki malutki:) Pozdrawiam ,, jak dostane fotki to wstawie