Jump to content
Dogomania

ania10512

Members
  • Posts

    516
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania10512

  1. cytat z meila od właścicielki Xsawcia ,, u xawcia jak najbardziej wszystko dobrze:) jutro zrobie mu nowe fotki:) ostatnio probowalam ale baterie w aparacie padly:) Ten malutki Xawcio juz nie jest taki malutki:) Pozdrawiam ,, jak dostane fotki to wstawie
  2. O Xsawciu nic nie wiem był u mnie na dt pisze do jego nowej pani ale wogule nie odpowiada tel. milczy ta niepewność mnie dobija miałam wziąść jakiegoś łebka znowu na DT ale niemam siły zamartwiać się tą niepewnośćią :(
  3. zaznaczam ..
  4. Nie kochają psów. Kochają tylko swojego psa. to ty zacznij kochać swojego i nie potrzebnie go nie rozmnażaj ludzie trochę wyobraźni wezmą jednego a reszta pewnie trafi (jak dobrze pójdzie) na targ
  5. znalazłam takie cosik na alegro przeciesz te brzdące są strasznie chude a ona jeszcze kase za nie chce mało bo mało ale chce [url]http://allegro.pl/rotweillery-szczenieta-oddam-i1218842215.html[/url]
  6. czemu taka cisz, nic nie wiadomo ??
  7. Aga a co ze zdjęciami Xsawcia bo mi nie odpisuje jego właścicielka
  8. i jak tam Xsawcio pisałam do właścicielki ale nic nie odpisała Aga masz może jakieś info lub foto ?
  9. wskakuje ale na razie brak pomysłów :(
  10. a tak ukratkiem trzymałam kciuki, śpij słodko szkrabie :placz::placz:
  11. ania10512

    Zmierzch :)

    dopiero weszła premiera a ja już zastanawiam się jaka będzie następna część :)Przed Świtem
  12. Aga dostałaś może jakieś foto od Xsawcia , tam mieszka w bloku to może trochę przytył ,bo u mnie non stop z dziećmi po placu latał
  13. dobrze że młody jest grzeczny chyba gorzej ja to rozstanie przeżywam nisz on :oops: rano szukam go na łorzu a tu pustka :placz: w niedziele było najgorzej bo chciałam spodnie pogłaskać bo myślałam że to on koło mnie leży:loveu:ale ciesze się że ma kochający domek jedyne czego mu będzie brakować to wolności bo z domu z WIELKIM PLACEM trafił do bloku ale i tak się ciesze że go ktoś pokochał jak ja ,ale między nami mąż wahał się z oddaniem go bo też bardzo go pokochał i chciał go zostawić ale wytłumaczyłam mu że na jego miejsce może weźmiemy następnego szczyla któremu pomożemy:evil_lol:
  14. trzeba zmienić tytuł bo została tylko Aza jak dobrze pamiętam co u niej słychać
×
×
  • Create New...