Jump to content
Dogomania

ania10512

Members
  • Posts

    516
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania10512

  1. też racja :)
  2. znalazłam dwa artykuły po których przeczytaniu aż włos się jeży ze złości:angryy::angryy::angryy: [URL]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7848692,Wyrzucil_psa_z_trzeciego_pietra__bo_smierdzialo.html[/URL] [URL]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7853737,Zabil_psa__bo__nie_chcial_stac_i_zle_wygladal_.html[/URL] pierwszy zdarzył się 6 maja a drugi 7 maja tego roku polskie prawo jej stanowczo za łagodne!!!:mad::mad:
  3. u mnie była podobna sytuacja tyle że oni się zgodzili ale nie maja pieniędzy które dalej kombinuje , ale moim zdaniem wystarczą chęci do upilnowania suki zamknąć na pare dni i spokój nie pomogłam jej i teraz ma 6 psów sukę starszego psa ,1 z poprzedniego miotu ,i 3 z zimowego miotu , dopuki sama nie będzie miała chęci do upilnowania suki niech liczy na siebie!!!a nie mieć bezczelnie pretensje do suki powiedziała mi że jak DAJE TO NIECH PSY JĄ JEB.......! wytłumaczyłam jej że to psia natura ale cóż jak grochem w mur <idiota>
  4. Dziewczyny tu są ogłoszenia za grosze [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184719-Og%C5%82oszenia-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie.-Na-d%C5%82ugi-benk%C3%B3w.-Do-12.05.-ZAPRASZAM"]http://www.dogomania.pl/threads/184719-Og%C5%82oszenia-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie.-Na-d%C5%82ugi-benk%C3%B3w.-Do-12.05.-ZAPRASZAM[/URL]!
  5. niestety oprócz kodeksu nie możesz nic zrobić tak mi się zdaje pies musi być zaniedbywany tz.głodzony, bity itp. :( takie polskie prawo nikt nie może zmusić do długich spacerów głaskania i kochania psiaka niestety
  6. a co pisze tam dokładnie kopiuj obrazek kopiuj adres odnośnika czy coś innego ?
  7. zdjęcia wysłałam A co do opisu krótkiego z psami ok ,dzieci zaczepia do zabawy delikatnie łapie ząbkami ale jak to szczeniak :D ,zdarza mu się wysiusiać ale bardzo rzadko 1 raz dziennie całą nac wytrzyma, śpi koło łóżka nie wskakuje w nocy nie płacze śpi całą noc grzecznie :) troszkę się jeszcze boi ludzi, nie niszczy mi nic lubi się przytulać jak wracam ze sklepu to wita mnie podskokami i szczekaniem ala gdzie byłaś ,co tak długo :D:D
  8. Xsawery zdrowiutki sierść mu powoli odrasta a co do wagi to on raczej zamiast przybierać ,to rośnie w górę :) zauważyłam że boi się facetów bardziej niż kobitek :D
  9. mój młody porasta sierścią :) ale naprawdę jest chudy ,czuć podczas głaskania jeszcze żebra i lekko kręgosłup
  10. powiem tak męża troszeczkę się boi ,babci jeszcze dość, ale dzieci i mnie nie non stop je zaczepi tak samo i mnie (do zabawy ) z psami w miarę tz.małego co widziałaś zaczepia do zabawy ale większego powiem tak czuje do niego szacunek:D na prawdę ten kto go wezmie będzie miał zajefanego psiaka , jest kochany zdarzy się raz góra dwa razy załatwić w domu ale dojdziemy i do tego :)
  11. Xsawier jast zdrowy i pełen energi a tytuł trzeba by zmienić
  12. sory za ofa ale potrzebna każda pomoc szczeniakom zwłaszcza jednemu [url]http://www.dogomania.pl/threads/181890-PILNIE-POTRZEBNY-DT-dla-malucha-i-WSPARCIE-na-WETA-podejrzenie-babeszji!-*-POMOCY*[/url]
  13. przepraszam za ofa ale mamy problem zajrzyjcie chociaż [url]http://www.dogomania.pl/threads/181890-PILNIE-POTRZEBNY-DT-dla-malucha-i-WSPARCIE-na-WETA-podejrzenie-babeszji!-*-POMOCY*[/url]
  14. a co z tym wykapaniem mojego tymczasowicza ? można czy nie bo on faktycznie czymś zajeżdża :)
  15. Karma właśnie dotarła razem z zabawkami :)w środku była też faktura mam ją schować ? czy przesłać gdzieś?
×
×
  • Create New...