-
Posts
516 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania10512
-
też racja :)
-
znalazłam dwa artykuły po których przeczytaniu aż włos się jeży ze złości:angryy::angryy::angryy: [URL]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7848692,Wyrzucil_psa_z_trzeciego_pietra__bo_smierdzialo.html[/URL] [URL]http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7853737,Zabil_psa__bo__nie_chcial_stac_i_zle_wygladal_.html[/URL] pierwszy zdarzył się 6 maja a drugi 7 maja tego roku polskie prawo jej stanowczo za łagodne!!!:mad::mad:
-
Dwa szczeniaki szukają domków Inowrocław
ania10512 replied to Bazyliszek's topic in Już w nowym domu
u mnie była podobna sytuacja tyle że oni się zgodzili ale nie maja pieniędzy które dalej kombinuje , ale moim zdaniem wystarczą chęci do upilnowania suki zamknąć na pare dni i spokój nie pomogłam jej i teraz ma 6 psów sukę starszego psa ,1 z poprzedniego miotu ,i 3 z zimowego miotu , dopuki sama nie będzie miała chęci do upilnowania suki niech liczy na siebie!!!a nie mieć bezczelnie pretensje do suki powiedziała mi że jak DAJE TO NIECH PSY JĄ JEB.......! wytłumaczyłam jej że to psia natura ale cóż jak grochem w mur <idiota> -
Dziewczyny tu są ogłoszenia za grosze [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184719-Og%C5%82oszenia-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie.-Na-d%C5%82ugi-benk%C3%B3w.-Do-12.05.-ZAPRASZAM"]http://www.dogomania.pl/threads/184719-Og%C5%82oszenia-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie.-Na-d%C5%82ugi-benk%C3%B3w.-Do-12.05.-ZAPRASZAM[/URL]!
-
niestety oprócz kodeksu nie możesz nic zrobić tak mi się zdaje pies musi być zaniedbywany tz.głodzony, bity itp. :( takie polskie prawo nikt nie może zmusić do długich spacerów głaskania i kochania psiaka niestety
-
zdjęcia wysłałam A co do opisu krótkiego z psami ok ,dzieci zaczepia do zabawy delikatnie łapie ząbkami ale jak to szczeniak :D ,zdarza mu się wysiusiać ale bardzo rzadko 1 raz dziennie całą nac wytrzyma, śpi koło łóżka nie wskakuje w nocy nie płacze śpi całą noc grzecznie :) troszkę się jeszcze boi ludzi, nie niszczy mi nic lubi się przytulać jak wracam ze sklepu to wita mnie podskokami i szczekaniem ala gdzie byłaś ,co tak długo :D:D
-
powiem tak męża troszeczkę się boi ,babci jeszcze dość, ale dzieci i mnie nie non stop je zaczepi tak samo i mnie (do zabawy ) z psami w miarę tz.małego co widziałaś zaczepia do zabawy ale większego powiem tak czuje do niego szacunek:D na prawdę ten kto go wezmie będzie miał zajefanego psiaka , jest kochany zdarzy się raz góra dwa razy załatwić w domu ale dojdziemy i do tego :)
-
sory za ofa ale potrzebna każda pomoc szczeniakom zwłaszcza jednemu [url]http://www.dogomania.pl/threads/181890-PILNIE-POTRZEBNY-DT-dla-malucha-i-WSPARCIE-na-WETA-podejrzenie-babeszji!-*-POMOCY*[/url]