Jump to content
Dogomania

ania10512

Members
  • Posts

    516
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania10512

  1. Xawier jest pełen życia gryzie mojego syna po nogach :)i ciągnie go za rajtuzy sam domaga się głaskania
  2. wczoraj drapał się dość często ,a dzisiaj sporadycznie ,cioteczki Xawier rozbrykał się na całego gania moją córkę w koło szczeka ,bawi się jak normalny szczeniak ale i tak jeszcze trochę się boi obcych
  3. nie on jet u mnie na dt. puki nie znajdzie kochającej rodzinki za co trzymam mocno kciuki :)
  4. a więc oficjalnie ale chwilowo czarny piesek wołany jest ORION ponieważ XSAWIER było za trudne dla dzieci (do wymawiania) i ponawiam moje pytanie co z tą kąpielą Oriona ? a zmiana zachowania jest już w 95% na leprze zaczepi sam do zabawy niestety na razie tylko mnie, ale męża już się nie boi więc jest to duży +ponieważ wcześniej go unikał ,na dzieci nie zwraca już uwagi i z moim rotkiem jest wszystko ok :P
  5. a więc , mąż pyta kiedy można go wykąpać bo jak on to powiedział "młody śmierdzi" a po drugie zauważyłam że młody zaczął się często drapać nie wiem czemu czyżby od tej wcierki ?
  6. podajcie emeil bo nie wiem czemu nie mogę wstawić zd. noc była bardzo spokojna :) chodzi za mną non stop jak ino wstaje zaraz patrzy gdzie idę
  7. zacznę jak bardziej się otworzy bo jeszcze traszkę dyga jak widzi dzieci podchodzące do niego powoli ale dam rade :)
  8. więc ja nie pracuje to nauka zostawania będzie raczej ciężka :P ale zostawiłam go na 10min. w domu bo mąż wołał mnie na podwórko to wysypał karmę, zrobił kupę z martwą glizdą ,a jak weszłam to tak się cieszył na mój widok że aż leciutko podskakiwał i popiskiwał
  9. a czarnulek jest u mnie parę godzin i przyznam że, sam mnie ale tyko mnie zaczepia do zabawy w tej właśnie chwili leży pod biurkiem na moich nogach :)
  10. Owiczko wysłałaś mi ten wzór umowy adopcyjnej ? ale Xsawery też by szczekał zamknęłam go dosłownie na 2 minuty w łazience, bo non stop uciekał mi pod stół w kuchni a chciałam zastawić żeby nie mógł bo nie było go jak głaskać to tak samo szczekał
  11. niema sprawy ino najważniejsze oprócz tego że na łańcuch nie !a do kojca ?
  12. a więc tak jakie są zasady umowy adopcyjnej bo mąż spyta kolegi w pracy o Xsawerego bo chciał wcześniej dużego psa i owieczko podaj e-meil to wyśle ci foty bo ja nie wiedzieć czemu nie mogę:D
  13. mały jest u mnie na razie z moimi psiakami go nie zapoznam bo widzę że się boi ,na przywitanie posikał mnie troszkę jak go trzymałam ,szczeka właśnie i może dzisiaj zrobię mu zd.na słoneczku :)
  14. dobrze że Xsawier(czarny) był grzeczny bo on ma do mnie trafić tak :) ?
  15. a jak malec się szuje,ten który ma trafić do mnie na dt :)
  16. ciotki ja jutro jadę do rodziny wracam w niedzielę wieczorem :)
  17. tak moja oferta względem dt jest aktualna tylko jak już pisałam trzeba mi go dowiezć :) tak więc który do mnie wędruje czarny piecho ,czy łaciata suńka, a i tak jeszcze myślę że może wygrzebie parę dupereli na bazarek dla szczyli i jak go dowiezecie to bym wam je dała lecz nie obiecuję na 100% że coś znajdę :)
  18. ania10512

    Anglia

    jeszcze nie rozmawiałam ,a nie wiedziałam że za skype się płaci ja mam rozmawiam z siostrą ale nic nie płace
×
×
  • Create New...