-
Posts
516 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania10512
-
a więc oficjalnie ale chwilowo czarny piesek wołany jest ORION ponieważ XSAWIER było za trudne dla dzieci (do wymawiania) i ponawiam moje pytanie co z tą kąpielą Oriona ? a zmiana zachowania jest już w 95% na leprze zaczepi sam do zabawy niestety na razie tylko mnie, ale męża już się nie boi więc jest to duży +ponieważ wcześniej go unikał ,na dzieci nie zwraca już uwagi i z moim rotkiem jest wszystko ok :P
-
tak moja oferta względem dt jest aktualna tylko jak już pisałam trzeba mi go dowiezć :) tak więc który do mnie wędruje czarny piecho ,czy łaciata suńka, a i tak jeszcze myślę że może wygrzebie parę dupereli na bazarek dla szczyli i jak go dowiezecie to bym wam je dała lecz nie obiecuję na 100% że coś znajdę :)
-
jeszcze nie rozmawiałam ,a nie wiedziałam że za skype się płaci ja mam rozmawiam z siostrą ale nic nie płace