Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. no i pojechał...:multi::multi: dziś Smarcika zabrała nowa rodzinka:) pokochali go od pierwszego wejrzenia:) dzieciaki tez były zachwycone, dziewczyna 16lat i chłopczyk 7lat. Pomimo obaw ze może mieć uraz do dzieci, powiedziałabym ze był obojętny. Na początku na nikogo nie zwracał uwagi, a później tylko nadstawiał dupke do smyrania i to chyba najbardziej do chłopczyka się przymilał:) czyli pozytywne zaskoczenie. Nie chciał wejść do bagażnika:)więc trzeba było mu pomóc:p:p Teraz zamieszka w kaliszu za pod koniec czerwca pojedzie z rodzinka na miesiąc pod namioty to będzie miał dużo czasu na integrację:) czekamy na nowe fotki
  2. ejj to ja pierwsza na to imię wpadłam:eviltong::eviltong:<skromniś> chciałam dziś pobyć trochę z Sambuchną ale mi nie pozwolili bo to za wcześnie i takie tam bla bla bla, jutro dostanie chyba drugą dawkę leków, ale nadal jest bardzo chuda i wystraszona ale bardzo przyjaźnie nastawiona, po krótkim zapoznaniu skacze i piszczy z radości:) Fajna sunieczka
  3. ja:D :cool3::cool3:może mi potoważysz ktoś:> dziś do domu poszły 3 psiaki: aferka diego i bokser:) Aferka do Pabianic,pani kilka dni temu straciła swojego ukochanego dobermana i teraz postawiła na mniejszego psiaka, a ona ja urzekła.Zastanawiała się nad Muszką,ale obszczekała ją:):eviltong: Bokser sprawdził się w rodzinie znakomicie:)zamieszka w kaliszu:) Diego natomiast przezywa drugą młodość:)Obcinaliśmy go w 3 osoby 1,5godz.:)i od razu odebrała go pani:)wpakowaliśmy go do malucha i pojechał:)skakał jak mała owieczka. oto diego przed i po;] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/p823a.jpg.jpg[/IMG][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1570/diego4.jpg[/IMG][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7434/diego1.jpg[/IMG]
  4. słuchajcie,zapytam jedną panią czy by go nie przyjęła do siebie tylko powiedzcie mi: 1.czy toleruje inne psy? 2.wiadomo co ma z tą skóra,czy to zaraźliwe?żeby innych psów nie zaraził:( 3.czy byłaby jakaś pomoc finansowa ewentualnie dla tej osoby?
  5. a więc odpowiadam. Najpierw trzeba go wziąć na spacer i zrobić nowe ładniejsze fotki bo te sa takie smutne i bez życia:( mam kasę od agaty ale nie wiem czy mogę ją dać na Kumpla bo wpłaciła na podwójne allegro bumeranga. Niech ona decyduje.
  6. pani z TOZu poradziła mi tak.... są dwa wyjścia: 1. zabrać psy, przywieść do Pabianic, przywiązać gdzieś i zgłosić do SM aby zabrali do schronu. Bo załatwianie poprzez Gminę będzie trwało wieki (tak powiedziała) 2. skoro psy mają tam wybieg i miejsce aby sie ruszały, to zorganizować jedzenie, dokarmiać je i szukać im jakiegoś DT albo DS w tym czasie, bo schroniskiem sie je skrzywdzi:(
  7. w ciągu dnia zawsze ktoś sie do nas przyczepiał na zasadzie "a co wy tam robicie????" ;/ więc chyba nie ma co ryzykować, tym bardziej że jednak tłuczenie szyby będzie słychać,a transporter też da się zauważyć:)mikroskopijny nie jest Helga błagam tylko nie rano:) kurcze czego tu sie bać, skradamy się jakbyśmy miały złe zamiary:) Helga kiedy jedziemy?
  8. żeby tylko nie przyszło komuś do głowy otruć psa trutką:( tak jak u nas czasem się zdarza, tym co im psy przeszkadzają ale skoro to jest pies niczyj, to ci ludzie nie mają prawa usypiać nie swojego psa!:( co za ludzie !! u nas w Pabianicach jest jedna babka co bierze od nas teraz też takiego dziadunia 14latniego na spokojną starość, kurcze może bo się zlitowała nad nim, ale wątpię:( to chyba już za dużo by było dla niej trzeba szukać....porozgłaszać wątek po innych
  9. imię może być, też ostatnio o niej myślałam,aby porobić jej fotki bardziej przyjazne. Teraz jest świeżo po sterylce:) tylko nadal jest strasznie wystraszona, ale przez kraty odważna jak zwykle:)
  10. Kaja mam pieniądzory już:) dziękujemy w kota imieniu:) Madzik zauważyłam ze pod twoim komentarzem jest banerek Berty bernardynki,a jej już dawno nie ma:)to tak na marginesie:) za sterylke na pewno trzeba będzie zapłacić,bo nie można wymagać aby leczyli charytatywnie,ale napewno coś tam opuści:) dogadamy się jakoś:) co do samej akcji to jestem za nocna porą typu 22, 23, nie ranne, bo mój instynkt śpiocha jest silniejszy ode mnie:):eviltong::eviltong: czyli co kiedy??:lol::lol::lol: jak już umówimy się na konkretny dzień,to zadzwonie do weta,zapytać w jakich godzinach jest
  11. Agatko mam juz pieniąchy od ciebie na allegro bumeranga:) rozumiem że to na dwa allegro wysłałas tak?czy jeszcze na innego zwierzaka?
  12. miałam ostatnio zrobić mu pare fotek,ale padało:( jest strasznym pieściochem i bardzo smutno mu tam gdzie jest:( jak się ukucnie to pakuje się na kolana
  13. też jestem za:) jak pokaże swoje nowe oblicze to napewno ludzie rzucą się na niego:)
  14. no to fajnie,myślę,że przy dobrej organizacji kilka dni i kot w domu będzie:) tylko powiedz kiedy ci pasuje i działamy;]jeszcze z modliszką trzeba pogadać, a ona chwilowo zajęta:(
  15. a ja mam pana chętnego na karloska:) tylko trzeba domek sprawdzić i psinka jedzie:) ale spoko spoko nie zapeszajmy TRZYMAJCIE KCIUKI...jak zawsze:)
  16. Pianka dziękujemy:) Helga, transporterek my też mamy, pytałaś mnie na pw o "jajka":) więc jak sie dowiemy płci kota:p i jaki będzie koszt wycinania to zbierze się kaskę i zrobi się zabieg, więc z tej propozycji się nie wycofujemy i na pewno zrobi sie to. Mamy zaprzyjaźnionego weta,więc powinien dać przystępną cenę. No chyba, że masz jakiegoś swojego. Do weta też trzeba będzie z nim pójść, tylko kwestia organizacji, bo ja auta nie mam, a ciebie do pabianic nie chciałabym fatygować abyś tu do weta przyjeżdżała:-(szkoda drogi, więc trzeba pomyśleć jak to rozwiązać no i przedewszystki jak wydostać kota?za pomoca prawa,czyli dłuższą drogą, czy poprostu wejśc (jak zawsze) i pomóc mu wyjść:evil_lol:
  17. zrobiłam mu allegro Mix sznaucer olbrzym/wyżeł 6lat w schronisku (644660765) - Aukcje internetowe Allegro a jak będzie kasa to się wyróżni:)
  18. mam świetne wieści i chciałam nie zapeszać ale nie mogę się powstrzymać:) jest rodzinka fajna dla Smarta:)przyjadą w środę spotkać się z nim, ponieważ nie wiem czy psiak zaakceptuje dzieci bo jest 7-latek. Ale rodzina tak się już zakochała, ze piszą do mnie codziennie, odliczają dni,kupili już wszystko dla niego i innej opcji nie ma. Pies po prostu niema wyjścia:) a jak zda egzamin to pojedzie z nimi na 2 miesiące pod namiot:) TRZYMAJMY KCIUKI:)
  19. zgłoszę w schronię aby bardziej pilnowali szczepień bo to naprawde nie dopuszczalne aby chciaż wścieklizny nie miał!! jest wystraszony, musi sie oswoić, jeden szybciej drugi wolniej dochodzi do siebie,
  20. kochani zgłaszam u was naszą nową amstaffkę zagłodzoną i ze świerzbem!! proszę o pomoc w jej imieniu oto jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-amstaffka-ze-swierzbem-w-pabianicach-138389/#post12335110[/url]
  21. UWAGA trafiła do nas nowa amstaffka wychudzona!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-amstaffka-ze-swierzbem-w-pabianicach-138389/#post12335110"]SUNIA[/URL]
  22. [SIZE=5][COLOR=Red][B]UWAGA [/B][/COLOR][/SIZE] nasza nowa amstafowa chudzina [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-amstaffka-ze-swierzbem-w-pabianicach-138389/#post12335110"]SUNIA[/URL]
  23. [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1109/1006933o.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7563/1006931.jpg[/IMG] proszę was musimy poruszyć niebo i ziemię aby znaleźć jej dom. Jest w trakcie leczenia. Dostała już drugą dawkę leków na świerzba!
  24. Sunieczka trafiła do nas w tym tygodniu w tragicznym stanie!! Jest przeraźliwie chora z zaawansowanym świerzbem. Jest cała w strupach i świeżych rankach!! Ledwo trzyma się na nogach, jest tak chuda i odwodniona!! Znaleziono ją na ulicy. Pewnie ją ktoś wyrzucił bo zachorowała i była już zbyt brzydka!! :angryy::angryy: Sunia jest bardzo wystraszona, ale w głębi duszy przyjazna i wesoła psinka. Gdy się wchodzi do niej skacze z radości i płacze gdy się wychodzi:placz::placz: Myślę że ma nie więcej niż 2 lata, bo ma bardzo bialutkie ząbki. aż żal za serce ściska gdy na nią patrzę!! Musimy ją uratować, szukajmy domu dla niej!! kontakt: 692486565 oraz mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/492/1006942.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6321/1006937.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/121/1006930.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5337/1006934.jpg[/IMG]
  25. no właśnie nie wiadomo co z nia...przepadła:( ja spróbuję coś wykombinować aby wziąć go chociaż do nas do schroniska, jakiś bajer wymyślę
×
×
  • Create New...