Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. ten Hasky to poprostu bóstwo!! jak go zobaczyłam to mnie wryło!! a swoją drogą tak się bałam Wegi a okazała się cudownym psem:p:p
  2. strasznie mi go szkoda, to ruina psa. Ogon tak podkula, że ma go prawie przy brodzie. Ruszać się nie chce. Strasznie pragnie pieszczot. Siedzi cichutko i taki zrezygnowany;( a chodzi jakby był na sprężynach:p mam wrażenie jakby wogóle nie chodził ;/ tragedia!!
  3. Bumiś w hoteliku to świetny pomysł tylko on nie toleruje innych psów więc trzeba dać go tam gdzie byłby sam:( no i konkretne ogrodzenie aby nie dał dyla:p:cool3::cool3:
  4. w pierwszym poście przecież są namiary kurcze..może w końcu doczeka się tych zdjęć biedaczek:(
  5. a czemu ona jest ciągle u ciebie Aga? boże te jej oczy...ona jest boska taki tu niby zwykły dachowiec, ale spojrzenie...aż mam dreszcze:) nie wiem jak modliszka ale ja nie byłam u nich z jedzeniem od czau zabrania kota:( kurde teraz tak pada a one zero schronienia:( wymyślmy coś dla nich ;/
  6. doczekaliśmy się w końcu fotek z nowego domku Rubiego:) a oto i on...wielki i poważny... [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5603/dscn5577.jpg[/IMG][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/199/dscn5580.jpg[/IMG][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5415/dscn5740f.jpg[/IMG][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/402/dscn5741.jpg[/IMG] na jednym zdjęciu można się dopatrzeć w tle, że chyba ma jakiegoś małego towarzysza co bardzo cieszy:)
  7. niestety:( kumpel trafił teraz do boksu gdzie są w 4:( więc raczej ze spaceru nici, chyba że weźmiemy po dwa psy na łebka:( tak słodko śpi przytulony do Fafika w budzie...smutny:(
  8. nic nam o tym nie wiadomo aczkolwiek po cycuchach można sądzić że tam, nie bez powodu są takie powyciagane:(
  9. widzę Magda że ty to szefo jesteś konkretny:) KANDYDAT na prezesa:) WYGRASZ BEZKONKURENCYJNIE:) ja się na takich działalnościach nie znam, nigdy nie miałam do czynienia z taką instytucja w związku z tym jestem zielona:p mogę służyć jako cieć:eviltong::eviltong:
  10. [COLOR=DarkRed][B][SIZE=4]to jest wiadomość do Moniki Hajaa[/SIZE][/B][/COLOR] powiedzieli mi w schronisku że musicie zmienić dane chipa Blejda na tej stronie: [url=http://www.safe-animal.eu]Międzynarodowa Baza Danych[/url] bo tam jest jakaś baza i zgłosiła go tam ta poprzednia właścicielka i trzeba teraz uaktualnić dane.:) to wszystko:cool3::p
  11. udało mi się w końcu obcykac rudzinkę. Samba ciut już przytyła, ale w związku z tym i ozyła i pokazuje pazurki. Jest bardzo wystraszona,ciagle ogon podkulony, podszczekuje na wszystko i wszystkich:pczasem nawet warknie:p jak weszłam do niej to strach wziął gure,po tym wesołym psie z początkowych dni nie ma już śladu:-( schowała się do budy i powarkiwała sobie pod nosem. Wudało się w końcu wyprowadzić ją na spacer. Bardzo ciagnie na smyczy, jak na taką chudzinę to ma bardzo dużo siły. Generalnie widać w jej oczach, że życie jej dopiekło. Ma rany po ten chorobie, jeszcze przyjmuje leki. Na zdjęciach tego tak nie widać, ale sierśc ma bardzo przeżedzoną, koło uszów czasem łyso:( oto kilka fotek [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4071/1007150.jpg[/IMG][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8256/1007148.jpg[/IMG][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6589/1007147.jpg[/IMG][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6562/1007151.jpg[/IMG][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7809/1007149.jpg[/IMG]
  12. jest już wykastrowany, przynajmniej tak pisze na stronie schronu. po jego sierści można sądzić że ma coś z jamnika szorstkowłosego,bo sierść jest bardzo szorstka, a u sznaucera jest milsza, ale psiak fajny, bardzo chętny do zabaw, od razu pakuje sie na kolana:) podobno z przyjaźnią z innymi psami bywa różnie,potrafi zaczepić. strasznie mu smutno samemu w tak dużym boksie,trzęsie się i płacze:(
  13. wczoraj do schroniska trafił śliczny psiaczek jakby to nazwać jamniko-wyżeł :) budowa jamnika a umaszczenie wyżła:) Młodziutki, ok 4 mies. bardzo przytulasny, widać że mu smutno,pewnie tęskni, ma nawet obróżkę przeciwpchelną [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1305/1007120.jpg[/IMG][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9933/1007122.jpg[/IMG][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1609/1007123.jpg[/IMG]
  14. nowy owczarek w schronie. Wiek o 2 lat,zabki błyszczą bielą że hej:) bardzo sympatyczny,towarzyski psiak, energiczny, trochę ciągnie na smyczy,chyba nie umie za bardzo chodzić, energia mu na to nie pozwala:)Kasia zrobi mu allegro [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8729/1007154.jpg[/IMG][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2678/1007139.jpg[/IMG]
  15. dzisiejsza relacja schroniskowa... Heksa poszła jednak do adopcji w Pabianicach na bugaju:) dziś pojechał też Frodo do Piotrkowa (Agi adopcja) Muszka też znalazła dom w Czestkowie czarna sunia ma dom w Konstantynowie [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2279.jpg.jpg[/IMG] i jeszcze taki czarny śliczny psiaczek z podpalana obwódką na około oczu,młody. a to zdjęcie normalnie powinno byc logo naszego schronu...śliczna mordka... [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6825/1007126.jpg[/IMG] aha i ta sunia nowa się oszczeniła... [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4426/1007116.jpg[/IMG]
  16. no więc ja jestem średnio "za" przystąpieniem do członkostwa, boje się nawału telefonów, a bez sensu byłoby przejęcie tego i nic nie robienie tak jak obecny zarząd. Jak już robić to robić, a i tak teraz jest full roboty. czy aby napewno mamy czas na to, bo jak narazie to widzę że każda z nas ma dostatecznie dużo zajęć prywatnych i psiarskich więc chyba damy sobie spokój...tak myśle
  17. nie chyba tylko wskakuje na pierwsze miejsce,bez wyróżnień i podświetleń tylko coś w ustawieniach pozmieniali i nie wiem jak to zrobić,ale dojdę do tego:) trzeba chyba najpierw zapłącic a potem zrobić
  18. ale wyróżnione już miał i nic nie pomogło, chciałam go tym razem dać na pierwszą stronę kategorii, aby zawsze wyskakiwał jako pierwszy, no chyba że uważacie że to bez sensu to zrobię wyróżnione tylko
  19. 29zł ale spokojnie nie wysyłaj mi przecież paru złotych:)mam jakies fundusze psiarskie :p
  20. c.d Diego [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3650/dsc01555d.jpg[/IMG][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4052/dsc01572e.jpg[/IMG][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/3952/dsc01493.jpg[/IMG][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1738/dsc01481.jpg[/IMG]
  21. a oto nasz Diego starszy pan jak nowo narodzony:) mam dostawę fotek:) chodzi codziennie na długie spacery aby sadełko zrzucić i kondycji nabrać:) kiepsko słyszy podobno,ale michę z żarełkiem zawsze usłyszy:) ma już karmę odchudzającą i piękna nowa budę jak widać na obrazku:p jakoś zdjęć nie najlepsza:( [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3633/dsc01732k.jpg[/IMG][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6932/dsc01694.jpg[/IMG][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4397/dsc01645v.jpg[/IMG][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9096/dsc01671.jpg[/IMG][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9164/dsc01635q.jpg[/IMG] muszę sie pochwalić ze pędzelek na ogonie jest mojego autorstwa hehe :cool3::cool3::eviltong::eviltong:
  22. kaja ja bym przy psach napisała jeszcze ze czarny ma odgryzione pół języka przez tego drugiego jak walczyły o jedzenie, bo taka jest prawda a wzbudzi to jeszcze większa litość
  23. zadałam mu to pytanie:) a więc te tajemnicze wyjazdy to poprostu wyjazdy na drugą działkę gdzie ma drugi dom:)a tam nie ma kontaktu ze światem i tak pan sobie kursuje między jednym domem a drugim. oczywiście w sezonie i zawsze z psem. Ma samochód z dużym bagażnikiem kupiony jeszcze dla poprzedniego psa, z którym właśnie tak podróżował. A brak czasu, uzasadnił tym, ze chce wykorzystać czas kiedy jeszcze nie ma psa na załatwienie koniecznych spraw. Powiedział że z psem (poprzednim) przebywał 20godz na dobę, bo jak szedł to wszędzie z nim i jak spał to też nim, tylko ciekawe jak sobie poradzi z Karlosem na spacerze jak kotecka zobaczy:) :p więc chyba nie mamy o co się martwić. a tym drugim ludziom co byli nim zainteresowani poradziłam naszego Pokera, w końcu to tez molosik jest niezły:) i jeszcze kilka innych psiaków, ale dziś napisali mi ze właśnie odszedł ten ich drugi pies i odpowiedzą mi za kilka dni bo nie mają do tego głowy:( szkoda ludzi...:(
  24. dziękujemy agatko za wpłatę, dostałam pieniążki:) przelałaś 24 więc dołożę od siebie jeszcze 5zł i zrobię mu na pierwszej stronie allegro:) może to coś pomoże:(
×
×
  • Create New...