-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
w pierwszym poście przecież są namiary kurcze..może w końcu doczeka się tych zdjęć biedaczek:( -
doczekaliśmy się w końcu fotek z nowego domku Rubiego:) a oto i on...wielki i poważny... [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5603/dscn5577.jpg[/IMG][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/199/dscn5580.jpg[/IMG][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5415/dscn5740f.jpg[/IMG][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/402/dscn5741.jpg[/IMG] na jednym zdjęciu można się dopatrzeć w tle, że chyba ma jakiegoś małego towarzysza co bardzo cieszy:)
-
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
0....zero :placz::placz: -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
niestety:( kumpel trafił teraz do boksu gdzie są w 4:( więc raczej ze spaceru nici, chyba że weźmiemy po dwa psy na łebka:( tak słodko śpi przytulony do Fafika w budzie...smutny:( -
Pabianice-reaktywacja TOZu-kto chętny do pomocy?
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Schroniska
widzę Magda że ty to szefo jesteś konkretny:) KANDYDAT na prezesa:) WYGRASZ BEZKONKURENCYJNIE:) ja się na takich działalnościach nie znam, nigdy nie miałam do czynienia z taką instytucja w związku z tym jestem zielona:p mogę służyć jako cieć:eviltong::eviltong: -
[COLOR=DarkRed][B][SIZE=4]to jest wiadomość do Moniki Hajaa[/SIZE][/B][/COLOR] powiedzieli mi w schronisku że musicie zmienić dane chipa Blejda na tej stronie: [url=http://www.safe-animal.eu]Międzynarodowa Baza Danych[/url] bo tam jest jakaś baza i zgłosiła go tam ta poprzednia właścicielka i trzeba teraz uaktualnić dane.:) to wszystko:cool3::p
-
udało mi się w końcu obcykac rudzinkę. Samba ciut już przytyła, ale w związku z tym i ozyła i pokazuje pazurki. Jest bardzo wystraszona,ciagle ogon podkulony, podszczekuje na wszystko i wszystkich:pczasem nawet warknie:p jak weszłam do niej to strach wziął gure,po tym wesołym psie z początkowych dni nie ma już śladu:-( schowała się do budy i powarkiwała sobie pod nosem. Wudało się w końcu wyprowadzić ją na spacer. Bardzo ciagnie na smyczy, jak na taką chudzinę to ma bardzo dużo siły. Generalnie widać w jej oczach, że życie jej dopiekło. Ma rany po ten chorobie, jeszcze przyjmuje leki. Na zdjęciach tego tak nie widać, ale sierśc ma bardzo przeżedzoną, koło uszów czasem łyso:( oto kilka fotek [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4071/1007150.jpg[/IMG][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8256/1007148.jpg[/IMG][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6589/1007147.jpg[/IMG][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6562/1007151.jpg[/IMG][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7809/1007149.jpg[/IMG]
-
jest już wykastrowany, przynajmniej tak pisze na stronie schronu. po jego sierści można sądzić że ma coś z jamnika szorstkowłosego,bo sierść jest bardzo szorstka, a u sznaucera jest milsza, ale psiak fajny, bardzo chętny do zabaw, od razu pakuje sie na kolana:) podobno z przyjaźnią z innymi psami bywa różnie,potrafi zaczepić. strasznie mu smutno samemu w tak dużym boksie,trzęsie się i płacze:(
-
Jamniki ze schroniska w Pabianicach-wątek ogólny.
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
wczoraj do schroniska trafił śliczny psiaczek jakby to nazwać jamniko-wyżeł :) budowa jamnika a umaszczenie wyżła:) Młodziutki, ok 4 mies. bardzo przytulasny, widać że mu smutno,pewnie tęskni, ma nawet obróżkę przeciwpchelną [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1305/1007120.jpg[/IMG][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9933/1007122.jpg[/IMG][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1609/1007123.jpg[/IMG] -
Owczarki niemieckie ze schroniska w Pabianicach-
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
nowy owczarek w schronie. Wiek o 2 lat,zabki błyszczą bielą że hej:) bardzo sympatyczny,towarzyski psiak, energiczny, trochę ciągnie na smyczy,chyba nie umie za bardzo chodzić, energia mu na to nie pozwala:)Kasia zrobi mu allegro [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8729/1007154.jpg[/IMG][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2678/1007139.jpg[/IMG] -
dzisiejsza relacja schroniskowa... Heksa poszła jednak do adopcji w Pabianicach na bugaju:) dziś pojechał też Frodo do Piotrkowa (Agi adopcja) Muszka też znalazła dom w Czestkowie czarna sunia ma dom w Konstantynowie [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2279.jpg.jpg[/IMG] i jeszcze taki czarny śliczny psiaczek z podpalana obwódką na około oczu,młody. a to zdjęcie normalnie powinno byc logo naszego schronu...śliczna mordka... [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6825/1007126.jpg[/IMG] aha i ta sunia nowa się oszczeniła... [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4426/1007116.jpg[/IMG]
-
Pabianice-reaktywacja TOZu-kto chętny do pomocy?
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Schroniska
no więc ja jestem średnio "za" przystąpieniem do członkostwa, boje się nawału telefonów, a bez sensu byłoby przejęcie tego i nic nie robienie tak jak obecny zarząd. Jak już robić to robić, a i tak teraz jest full roboty. czy aby napewno mamy czas na to, bo jak narazie to widzę że każda z nas ma dostatecznie dużo zajęć prywatnych i psiarskich więc chyba damy sobie spokój...tak myśle -
a oto nasz Diego starszy pan jak nowo narodzony:) mam dostawę fotek:) chodzi codziennie na długie spacery aby sadełko zrzucić i kondycji nabrać:) kiepsko słyszy podobno,ale michę z żarełkiem zawsze usłyszy:) ma już karmę odchudzającą i piękna nowa budę jak widać na obrazku:p jakoś zdjęć nie najlepsza:( [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3633/dsc01732k.jpg[/IMG][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6932/dsc01694.jpg[/IMG][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4397/dsc01645v.jpg[/IMG][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9096/dsc01671.jpg[/IMG][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9164/dsc01635q.jpg[/IMG] muszę sie pochwalić ze pędzelek na ogonie jest mojego autorstwa hehe :cool3::cool3::eviltong::eviltong:
-
zadałam mu to pytanie:) a więc te tajemnicze wyjazdy to poprostu wyjazdy na drugą działkę gdzie ma drugi dom:)a tam nie ma kontaktu ze światem i tak pan sobie kursuje między jednym domem a drugim. oczywiście w sezonie i zawsze z psem. Ma samochód z dużym bagażnikiem kupiony jeszcze dla poprzedniego psa, z którym właśnie tak podróżował. A brak czasu, uzasadnił tym, ze chce wykorzystać czas kiedy jeszcze nie ma psa na załatwienie koniecznych spraw. Powiedział że z psem (poprzednim) przebywał 20godz na dobę, bo jak szedł to wszędzie z nim i jak spał to też nim, tylko ciekawe jak sobie poradzi z Karlosem na spacerze jak kotecka zobaczy:) :p więc chyba nie mamy o co się martwić. a tym drugim ludziom co byli nim zainteresowani poradziłam naszego Pokera, w końcu to tez molosik jest niezły:) i jeszcze kilka innych psiaków, ale dziś napisali mi ze właśnie odszedł ten ich drugi pies i odpowiedzą mi za kilka dni bo nie mają do tego głowy:( szkoda ludzi...:(