Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. a można na to szkolenie przyjść tylko popatrzeć?? czy tylko z psem?? mam nadzieję że STEFKOWI się uda. Chłopak wyglądał na zadowolonego:) Zaba a to kto jeszcze bazarek wystawiał że tyle kasiury natrzaskałaś??:)
  2. facet naprawde ładniutki i zadbany bo sierść mu lśniała z daleka i linię ma niezłą, ale dominant to on jest. Nie bez powodu ma chyba to imie hodowlane Bonzo:) ze zgryzoty już ma tą wargę jedną do góry uniesioną:eviltong: ehh te kabanoski:)
  3. mam wieści od Sary:) [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2462/1006285.jpg[/IMG] ma się świetnie, zero problemów, jest radosna i przyjazna do wszystkich :) niestety okazało się ze jest agresywna co do psów więc nie pobiega sobie bez smyczy, no ale trudno. Na fotki narazie liczyć nie możemy bo pan się nie dorobił aparatu jeszcze:) to byłoby na tyle:)
  4. słuchajcie są dwa rozwiązania jak dla mnie!! albo trzeba zabrać wszystkie zwierzaki(mimo że dla starych psów to nie najlepsze) bo nie możemy przecież do końca ich życia jeździć tam i je karmić bo to się nie sprawdzi na dłuższą metę albo zabieramy kota narazie,a psom trzeba skombinować jakieś budy,albo tamte naprawić tak aby mogły wejść do nich w razie deszczu czy cokolwiek, no ale znowu jest problem z jedzeniem. Dlaczego to my mamy o nie dbać robić sobie problem bo jakaś durna kobita niechce zadbać o to jak nalezy??!! te psy nie przezyja raczej zamkniecia w ciasnym boksie jak tu maja tyle miejsca i wszyscy o tym wiemy, ale duzym problemem jest jeżdżenie tam codziennie i karmienie ich a napewno nikt miejscowy nie podejmie się tego :( bo nawet jakby się dało worek karmy tym ludziom w sklepie to dlaczego niby miałoby im sie chceć dbać o nie codziennie,przeciez to nie ich psy:9nie można tego wymagać:( sytuacja jest trudna ale trzeba w końcu zadziałac konkretnie,bo one nie mogą jeść do kilka dnia jak ktoś znajdzie czas:(
  5. te co wczoraj wstawiłaś opisy to gadałam z agą i ona miała przechwycić i zrobić allegro:)
  6. no pewnie że jest:) a co masz kogoś?? za tego dobermana by się wziąść, jakoś go poogłaszać ,bo tak czas leci i nic:( allegro by zrobić, może jutro go wezmę na spacer to się porobi fotki aktualne bo schudł:(
  7. no to lipa z tą strażą:( a ze sklepu na pewno czasem podkarmiają,bo właściciel mi mówił, że czasami uda mu się jakieś kości zorganizować (co mało mi sie podoba bo nie wiadomo jakie to kochy)
  8. słuchajcie.... APEL [COLOR=Red][B][SIZE=6]ZAGINĄŁ [U]PIES[/U] RASY YORK [SIZE=5]roczny,czarno brązowy[/SIZE] PABIANICE KONTAKT: 604-431-136[/SIZE][/B][/COLOR]
  9. moim zdaniem to chyba zgłosić własnie tej straży dla zwierząt,podobno jest taka w łodzi. a jak wybije sie okno to kot da dyla ;/ a nie o to chodzi, puki sie nie wyjaśni czy zabieramy stworzonka czy nie lepiej mu dawać tak przez dziurę w szybie. a psy, faktycznie chude nie są...aż tak, ale wydaje mi się że to może tez byś sprawa wieku,przynajmniej w wypadku tego czarnego, brak ruchu,wolniej spalają, a poza tym wydaje mi się że taki organizm dokarmiany raz na tydzień nauczył sie pracować oszczędniej... nie wiem już sama co myśleć. tyle osób potwierdziło ta samą wersje ze raz na tydzień jedzą, że chyba to prawda. Tylko ciagle mnie nurtuje to czy one naprawde będą szczęśliwsze w schronie;/ starego drzewa się nie przesadza...:( no ale one nie mają tam ani budy ani dachu,w razie jakiegoś deszczu:( no i z dowozem żarcia też byłby problem tak codziennie ktoś musiałby jakby one miały tam zostać:(trzeba sie porządnie zastanowić.
  10. nikt, nawet przez pomyłkę:( każdy tylko spojrzy...mówi "ooo jaki słodki" i idzie dalej:( a ja mam wrażenie że on się zaraz rozpłacze, a napewno stracił juz nadzieję...leży taki zrezygnowany:( !!
  11. trzeba było zgłosić policji,albo chociaż zapytać czy możecie wejść nakarmić biedne głodujące zwierze!! my dzwoniłyśmy na straż miejską na stacjonarkę a nie na policję. Jak wczoraj byłam to kartka nadal była,trochę ją wyciągnęłam żeby ją było widać bo prawie wpadła do środka, jak byłam w niedziele to cała rodzinka sąsiadów była ale zlałam ich i wlazłam do środka:)no ale ja to jestem ryzykant więc wam wybaczam:)
  12. to sa maleństwa max.5kg mixy ratlerka, pinczerka
  13. z kotem sprawa wygląda tak,że wchodzi się przez furtkę:)...górą oczywiście bo zamknięta na łańcuch i boczna szybka przy drzwiach jest potłuczona i ja tam mu wrzucam na parapet.tylko trzeba dac najpierw psom jeść aby się zajęły żarciem a nie człowiekiem:)
  14. miałam juz nie brać nic więcej na allegro,ale jak zwykle wymiękam:) biorę wszystkie tsy:) a może jednak ciocia Aga weźmie je??hmm??? czy jednak ja?
  15. ale ja nic nie dostałam:( może jeszcze raz albo zły mail: [B][email protected][/B]
  16. niestety Zuza nie jedzie w majowej kolejce do Niemiec:( jej domek się wykruszył!!:( :angryy: odnawiamy jej ogłoszenia!! stajemy na wysokości zadania aby znalazła tutaj domek skoro oni jej nie chcę!!
  17. świetny psiak,fajnie że mu się tak trafiło:)
  18. Bumerang całe swoje życie spędził w schronisku, był tam od ponad 8 lat! Początkowo kilka lat stał przy budzie na łańcuchu, 3 ostatnie lata w boksie... Ale to nie poprawiło jego sytuacji, bo boks jest malutki. Bumek stał się ulubieńcem schroniska. Wychodził z wolontariuszkami na wybieg. Jest kochanym psem. W trakcie tych spacerów nauczył się chodzić na smyczy, zna podstawowe komendy, jest posłusznym i bardzo towarzyskim psem. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, cieszy się jak dziecko gdy wyjdzie na spacer i tak pięknie potrafi dziękować za poświęconą mu chwilę uwagi. Niestety po spacerze wraca ze spuszczoną głową do boksu.... 8 lat w schronisku to całe jego życie. Nigdy nie zaznał miłości własnego pana. Nigdy nikomu na nim nie zależało, nigdy nie był chciany... Bumka znam od ponad 4 lat. Mogłam obserwować jak wspaniałą przemianę przechodzi. Z psa nadpobudliwego, nieoswojonego z człowiekiem w prawdziwego przyjaciela, towarzyskiego i spokojnego psa. Bumek zasługuje na dom! W ostatnich dniach bardzo podupadł na zdrowiu. Nie miał siły się podnieść, nogi odmówiły posłuszeństwa. Przykry widok... Ale może w końcu to spowoduje, że dostanie szansę, żeby na zawsze opuścić schronisko. I to nie w kierunku Tęczowego Mostu... Dzięki dobrym ludziom z niemieckiej Fundacji Hundehilfe Polen Bumek pojechał do hotelu do Ani z Brodnicy. Ma tam dużo miłości i troski. Za jego pobyt płaci fundacja.DZIĘKUJEMY !! [SIZE=5]Dziś 24.05.2011 Bumiś odszedł za Tęczowy Most...Najlepiej jak umiał we śnie, miejmy nadzieję, że bez bólu. Żegnaj kochany Aniu dziękujemy ci za czułą opiekę przez ostatnie 2 miesiące życia Bumka !! *********************************************************** Wpłaty na Bumka: 100zł Yorija 4.03 50zł Panca 7.03 5zł Iwona S 7.03 50zł marako 7.03 100zł delfy2000 8.03 razem: 305zł wydane: 80zł -wet zostało: 225zł 100zł bico 8.03 60zł wiga138 9.03 razem: 385zł wydane 16zł zostało: 369zł ***************************************************************** Filmy Bumka: http://www.youtube.com/watch?v=yFgljQeR3wE&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=psj7YVBRWeo&feature=player_embedded sprzed 5 lat...:( RESZTA FOTEK: https://lh6.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TXtzIuV0zPI/AAAAAAAABN0/9gkr52iCVac/s512/bumi3.JPG https://lh5.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TXtzcVwYUvI/AAAAAAAABOI/qLiCrbtUIIA/s512/bumi4.JPG https://lh6.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TYjYx4vu_BI/AAAAAAAABUk/Lf1zsAtKcP4/s512/bumi.JPG http://img99.imageshack.us/img99/1802/p12401444627212.jpg http://img43.imageshack.us/img43/716/p12401514613737.jpg https://lh5.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TYjYnYjP7uI/AAAAAAAABUM/9goKEBMH0nU/s640/bumi2.JPG https://lh3.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TXtySd0qWzI/AAAAAAAABNQ/ByQlSR5PsIs/bumi.JPG https://lh6.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TXtyyimY5XI/AAAAAAAABNg/UtTANfismKU/bumi1.JPG https://lh5.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TXtzF8hOnZI/AAAAAAAABNk/cLjI7UYz6m8/s512/bumi2.JPG https://lh3.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TXkKfHSdiOI/AAAAAAAABLY/VLXTD5hcjHk/bu.JPG http://img534.imageshack.us/img534/8467/p1260888.jpg http://img444.imageshack.us/img444/6581/39696095.jpg http://img151.imageshack.us/img151/7493/1006564.jpg http://img690.imageshack.us/img690/9712/25079124.jpg http://img291.imageshack.us/img291/1166/22336168.jpg http://img207.imageshack.us/img207/9872/img0089px.jpg http://img88.imageshack.us/img88/6115/img0810j.jpg http://img257.imageshack.us/img257/9683/img0092or.jpg http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/p112.jpg TEKST DO OGŁOSZEŃ: Czy wyobrażasz sobie życie, w którym istnieją dla Ciebie tylko cztery ściany? Życie bez przyjaciół, rodziny, w zamknięciu i samotności? Ile cierpienia i bólu musi znieść istota, która od lat nie jest w stanie zapewnić sobie podstawowych potrzeb ruchu, miłości, zabawy. Takie ‘życie’ od prawie 8 lat wiedzie Bumiś – duży pies w typie sznaucera. tak jego życie wyglądało... Bumiś nie ma szczęścia. Jedyne, co pamięta, to schroniskowe kraty, hałas, nieszczęścia. Przebywanie w małym boksie, w którym nie da się nawet rozprostować kości, rodzi frustrację. Na szczęście Bumiś od pewnego czasu wychodzi raz na tydzień na spacer. Niby rzadko lecz dla niego znaczy wiele. Ma okazję poczuć trawę pod łapkami zamiast betonu, zobaczyć coś więcej, niż sąsiada niedoli. Bumiś coraz lepiej radzi sobie na smyczy, jest ciekawy świata. To pies łagodny i towarzyski, bardzo pojętny, szybko się uczy. Lubi pieszczoty, smakołyki, jest wesoły i wylewny w uczuciach. a tak jest... Los do Bumisia uśmiechnął się i od niedawna przebywa w prywatnym hotelu gdzie ma dużo ruchu, spacerów i swojego człowieka do głaskania!! Jest przytulany, chodzi na długie spacery, biega kilka razy dziennie po wybiegu...jest kochany przez ludzi. Bumiś to pies wyjątkowy, dlatego potrzebuje wyjątkowego domu. Takiego, w którym nie będzie innych zwierząt, z dobrze ogrodzonym ogródkiem ponieważ Bumiś bardzo boi sie burzy i wystrzałów. Ma ok. 8 lat, jest wykastrowany. Bumiś za swój dom, uważa schronisko. Bo nie zna innego… Czy pokażesz mu, co to prawdziwa rodzina, miłość? Dasz mu szansę, na lepsze życie? Jego los zależy od Ciebie. Nie skazuj go na dożywocie i śmierć w schronisku. Pozwól mu poznać smak życia, jaki wiedzie pies u boku kochającego właściciela. Jeśli nie możesz adoptować Bumisia pomóż w zbiórce pieniędzy na płatny hotel...dorzuć piątaka. Dla ciebie to tylko 5zł, a dla niego AŻ 5zł!! Napisz do mnie, a podam nr konta
  19. dziś dałam im jeść:( ale czarny nie usłyszał jak wołałam i rudy mu większość zeżarł :( a kot....myślałam,że zje szybę!!
  20. a ja jeszcze mam takie forki:) Aferka [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5892/1006623z.jpg[/IMG][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/9730/1006628.jpg[/IMG] i cudny Dizel:) [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7457/1006636.jpg[/IMG] czyż nie wyglądają cudnie??:) [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/4180/1006634.jpg[/IMG]
  21. allegro: szpic [URL="http://allegro.pl/item620672833_szpic_miniaturka_pieprz_i_sol_luis_cudo_psiak.html"]Luis[/URL] [URL="http://allegro.pl/item620680623_4kg_strachu_i_niepewnosci_sympatyczna_aferka.html"]Aferka[/URL] [URL="http://allegro.pl/item620653208_mix_owczarek_smieszne_oczy_i_uszy_pies_cudak.html"]Sara[/URL] [URL="http://allegro.pl/item620484031_widziales_psa_wielkosci_malego_konia_molos.html"]Karlos[/URL]
×
×
  • Create New...