-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
dzis psy dostały jeśc jak chyba nigdy, po pół gara na łeb:) jadły aż sie uszy trzęsły:) kot też dostał puchę :p nawet jak zobaczyły jedzenie to pozwoliły mi wejść na ich teren i nie odgryzły mi tyłka :cool3::cool3: jestem gotowa stwierdzić, że kot napewno jest oswojony, bo takie tańce wyczynia za tym oknem i łasi się jak wsadzam rękę że to nie może być dziki kot, co najwyżej troche wystraszony jeśli wogóle.
-
zenobiusz a nie możesz tej kasy poprostu przelać na konto którejś z nas:cool3: skoro chodzi ci o pomoc finansową? tak chyba będzie znacznie prościej? no to mogę podać maila tutaj to żadna tajemnica: [email][email protected][/email]
-
kurna babki nauczcie sie czytać ze zrozumieniem i zapamiętywać to w miarę możliwości!:p już kilka razy pisałam, że czekam na odpowiedź od jednej dziewczyny z kociej mamy czy zwolni jej się miejsce w tym tygodniu i czy da rade wziąć naszego kocura (pod warunkiem,że jest on oswojony) jak się dowiem to dam znać i na pewno go wezmę jak będą ku temu warunki, a już tydzień więcej to dla niego bez różnicy.
-
Ruda Tina w końcu pozna co to miłosc! Juz w nowym domku !!!
piechcia15 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
no niestety jednak nasze kciuki nie pomogły...przynajmniej co do dnia dzisiejszego, ale kto wie może na tygodniu przyjdą?? nie puszczajmy jeszcze kciuków:( -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
dopieściłam allegro sunieczki o nowe fotki i wygląda teraz cudnie:) -
tu nie chodzi o to że ja chcę, bo mi się nie chce siedzieć przy tym kompie i kase wydawać, tylko chodzi tu o systematyczne wystawianie do skutku, a narazie od czasu do czasu udaje mi się cos sprzedać więc kasa jest. A więc biorę Pokera i Gaję, tylko ona chyba zdjęć nie ma,czy ma? i opis jakis potrzebuję. A co do Tekili wstawiam kilka fotek,ale resztę wyśle Adze na maila,bo mi się nie chce wstawiać wszystkich tutaj:) Ogólnie spacer udany, pochodziła sobie, ale należałaby jej sie pożądna lekcja chodzenia na smyczy. No i co najważniejsze ZERO TOLERANCJI LDA WSZELKICH ISTOT ŻYWYCH prucz człowieka...Mało nie zjadła biednego kocurka:( nie zauważyłam go jak się w trawie wygrzewał w słońcu ale ona go zauważyła, na szczęście jakoś się jej wyrwał i dostał tylko chyba pare ciosów łapą:( szkoda go:( Bestia!! [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2696/1006833.jpg[/IMG][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4827/1006830.jpg[/IMG][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1796/1006827.jpg[/IMG][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2416/1006825.jpg[/IMG][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7352/1006824.jpg[/IMG]
-
Ruda Tina w końcu pozna co to miłosc! Juz w nowym domku !!!
piechcia15 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
jest nadzieja... być może jutro Tinka pójdzie do domku:) to schroniskowa adopcja. Przyszły dwie dziewczynki w wieku ok 10 lat ze świnką morską na smyczy:) i dziadek pozwolił im wybrać sobie jednego pieska:) mieszkają w blokach w Pabianicach. Zadzwoniły do dziadka i zgodził się na Tinę i wstępnie mają przyjść jutro po niego. aleeee CISZAAAA NIE ZAPESZAJMY TRZYMAJMY KCIUKI!!:cool3::cool3::lol::lol::multi::multi: -
Piękny i pokrzywdzony bokser-znalazł wspaniały dom!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
czy bierze go ktoś na allegro?? bo jak nie to ja go zgarniam -
allegro: [URL="http://allegro.pl/item636501203_rudy_owczarek_mlody_energiczny_frodo_w_schronisku.html"]Frodo[/URL] [URL="http://allegro.pl/item636522613_mix_owczarek_mloda_sunia_ksera_w_schronisku.html"]Ksera[/URL] [URL="http://allegro.pl/item636565585_mix_owczarek_mlody_sympatyczny_lary.html"]Lary[/URL] z obecnych czeka jeszcze poker a nie wiem czy jest sens robić szczeniakowi allegro, bo na pewno szybko znajdzie dom:) Kasia a o jaką spanielkę chodzi??czy ja o czymś nie wiem?
-
Szpic miniaturka w schronisku!! Znalazł cudowny DOM!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
całe szczęście wątek odzyskany:) rozmawiałam z nowymi Panami Luiska:) mają trochę z nimi problemu,bo chłopak jeść nie chce i strasznie się przywiązał do syna i nie chce go odstąpić na krok. Gdy ten wychodzi do szkoły Luis się wścieka, ujada, piszczy i takie tam. A kolejny problem to natrętne drapanie się pomimo kąpieli Skontaktuje się z nimi w najbliższym czasie, zobaczymy czy coś się zmieniło. aha Luis nazywa się Benek :) -
Owczarki niemieckie ze schroniska w Pabianicach-
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
a tu jeszcze kilka innych fotek, Poker [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4271/1006760.jpg[/IMG][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1299/1006755.jpg[/IMG] i Ksera [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3339/1006758.jpg[/IMG][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/400/1006752.jpg[/IMG] modliszka dawaj resztę zdjęć i robimy allegro KTO KOGO BIERZE?? -
Doberman Ramzes - do 3 razy sztuka - zamieszkał w Łodzi!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
a oto nowe fotki Ramzesa. Nie są za piękne bo to żywe psisko:) nie chciał pozować:) wiele się nie zmienił.Schudł, wykastrowany jest, ale jak sięgnę pamięcią tak agresywnego psa w stosunku do innych czworonogów nie widziałam!! Masakra!! ledwo wyszłam z tego żywa!! a tak poza tym to na spacerze grzeczniutko chodzi przy nodze, lubi przytulanki, ale jak wypatrzy gdzieś psa to już uszy stawia i się jeży!! [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4640/1006805.jpg[/IMG][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/115/1006804.jpg[/IMG] ach ten uśmiech:) [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4038/1006802.jpg[/IMG][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9951/1006799.jpg[/IMG][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9949/1006794.jpg[/IMG] DZODZO bierz sie do roboty:0 ja tez go trochę po ogłaszam:) -
Owczarki niemieckie ze schroniska w Pabianicach-
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
a ja tu mam tez parę fotek Frodo. mogę go wziąć na allegro??czy już zajęty jest? [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4341/1006773.jpg[/IMG][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5774/1006775.jpg[/IMG][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4784/1006771.jpg[/IMG][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/256/1006770w.jpg[/IMG]