Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. dzis psy dostały jeśc jak chyba nigdy, po pół gara na łeb:) jadły aż sie uszy trzęsły:) kot też dostał puchę :p nawet jak zobaczyły jedzenie to pozwoliły mi wejść na ich teren i nie odgryzły mi tyłka :cool3::cool3: jestem gotowa stwierdzić, że kot napewno jest oswojony, bo takie tańce wyczynia za tym oknem i łasi się jak wsadzam rękę że to nie może być dziki kot, co najwyżej troche wystraszony jeśli wogóle.
  2. wątpie aby psy go tolerowały szczególnie że są głodne. Jak nie znajdzie się na dniach żaden dom to się go wypuści, nie można dłużej czekać. Tylko szkoda by było kota, jeśli to kotka to czeka ją ciąża za każdym razem:(
  3. no niestety ...dostałam odpowiedź od koleżanki z KM i nic z tego:( nie ma miejsca:( a może ktoś z łodzi z KM by pomógł? musi być gdzieś miejsce
  4. no to może poprostu jak się okaże że jest dziki to się go wypuści na wolność, tylko mam nadzieję że go psy nie zeżrą. Nakarmi się go i tyle. Ale lepiej by było jakby dom się znalazł jakiś.
  5. no coś ty jest więcej, ja znam przynajmniej dwie, nie chce tu operować nazwiskami, ale ma na imię Magda gorzej jeśli się okaże że to dziki jednak kot:( ale nie wygląda na takiego, bo dziki by się tak nie zachowywał czyli co trzeba to zgłosić?tylko jak mailowo,telefonicznie? i kto to zrobi?
  6. ja też mam na gratce Lesia, Sabę, Aferkę i Paladyna:)
  7. zenobiusz a nie możesz tej kasy poprostu przelać na konto którejś z nas:cool3: skoro chodzi ci o pomoc finansową? tak chyba będzie znacznie prościej? no to mogę podać maila tutaj to żadna tajemnica: [email][email protected][/email]
  8. kurna babki nauczcie sie czytać ze zrozumieniem i zapamiętywać to w miarę możliwości!:p już kilka razy pisałam, że czekam na odpowiedź od jednej dziewczyny z kociej mamy czy zwolni jej się miejsce w tym tygodniu i czy da rade wziąć naszego kocura (pod warunkiem,że jest on oswojony) jak się dowiem to dam znać i na pewno go wezmę jak będą ku temu warunki, a już tydzień więcej to dla niego bez różnicy.
  9. no niestety jednak nasze kciuki nie pomogły...przynajmniej co do dnia dzisiejszego, ale kto wie może na tygodniu przyjdą?? nie puszczajmy jeszcze kciuków:(
  10. dopieściłam allegro sunieczki o nowe fotki i wygląda teraz cudnie:)
  11. ale cudo :) niezły urwis jak na pierwszy rzut oka:) dziś do domu pojechały Telma i Kropek. Telma fajny dom w Łasku. Kropek niestety gorsza historia bo do budy i boksu!! ale nie miałyśmy na to wpływu:( protest był ostry ale bezskuteczny:( już mam fotki Gaji więc dam ja na allegro zamiast Kropka
  12. tu nie chodzi o to że ja chcę, bo mi się nie chce siedzieć przy tym kompie i kase wydawać, tylko chodzi tu o systematyczne wystawianie do skutku, a narazie od czasu do czasu udaje mi się cos sprzedać więc kasa jest. A więc biorę Pokera i Gaję, tylko ona chyba zdjęć nie ma,czy ma? i opis jakis potrzebuję. A co do Tekili wstawiam kilka fotek,ale resztę wyśle Adze na maila,bo mi się nie chce wstawiać wszystkich tutaj:) Ogólnie spacer udany, pochodziła sobie, ale należałaby jej sie pożądna lekcja chodzenia na smyczy. No i co najważniejsze ZERO TOLERANCJI LDA WSZELKICH ISTOT ŻYWYCH prucz człowieka...Mało nie zjadła biednego kocurka:( nie zauważyłam go jak się w trawie wygrzewał w słońcu ale ona go zauważyła, na szczęście jakoś się jej wyrwał i dostał tylko chyba pare ciosów łapą:( szkoda go:( Bestia!! [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2696/1006833.jpg[/IMG][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4827/1006830.jpg[/IMG][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1796/1006827.jpg[/IMG][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2416/1006825.jpg[/IMG][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7352/1006824.jpg[/IMG]
  13. czy tekila ma zrobione jakieś zdjęcia??bo dzisiaj jej robiłam nowe. Czy ktoś ma ją na allegro?bo jak nie to biorę ją??????
  14. jest nadzieja... być może jutro Tinka pójdzie do domku:) to schroniskowa adopcja. Przyszły dwie dziewczynki w wieku ok 10 lat ze świnką morską na smyczy:) i dziadek pozwolił im wybrać sobie jednego pieska:) mieszkają w blokach w Pabianicach. Zadzwoniły do dziadka i zgodził się na Tinę i wstępnie mają przyjść jutro po niego. aleeee CISZAAAA NIE ZAPESZAJMY TRZYMAJMY KCIUKI!!:cool3::cool3::lol::lol::multi::multi:
  15. koleżanka z kociej mamy powiedziała mi że najlepiej jakbysmy oficjalnie napisały do fundacji z prośbą o tymczas dla kota, a ona może go weźmie ale da mi znać w przyszłym tyg. czy zwolni jej się miejsce.
  16. czy bierze go ktoś na allegro?? bo jak nie to ja go zgarniam
  17. allegro: [URL="http://allegro.pl/item636501203_rudy_owczarek_mlody_energiczny_frodo_w_schronisku.html"]Frodo[/URL] [URL="http://allegro.pl/item636522613_mix_owczarek_mloda_sunia_ksera_w_schronisku.html"]Ksera[/URL] [URL="http://allegro.pl/item636565585_mix_owczarek_mlody_sympatyczny_lary.html"]Lary[/URL] z obecnych czeka jeszcze poker a nie wiem czy jest sens robić szczeniakowi allegro, bo na pewno szybko znajdzie dom:) Kasia a o jaką spanielkę chodzi??czy ja o czymś nie wiem?
  18. ja mogę wziąć na allegro Ksere, Larego i Frodo, tylko że nic prawie o nich nie wiemy:( ciężko coś powiedzieć, po jednym spacerze. Paladynowi dodam fotki bo ma stare. a pokera kto bierze?bo ja tez mogę jeszcze jakiegoś oddać:)nie pcham się na siłę do wydatków i do roboty:eviltong::)
  19. całe szczęście wątek odzyskany:) rozmawiałam z nowymi Panami Luiska:) mają trochę z nimi problemu,bo chłopak jeść nie chce i strasznie się przywiązał do syna i nie chce go odstąpić na krok. Gdy ten wychodzi do szkoły Luis się wścieka, ujada, piszczy i takie tam. A kolejny problem to natrętne drapanie się pomimo kąpieli Skontaktuje się z nimi w najbliższym czasie, zobaczymy czy coś się zmieniło. aha Luis nazywa się Benek :)
  20. a tu jeszcze kilka innych fotek, Poker [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4271/1006760.jpg[/IMG][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1299/1006755.jpg[/IMG] i Ksera [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3339/1006758.jpg[/IMG][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/400/1006752.jpg[/IMG] modliszka dawaj resztę zdjęć i robimy allegro KTO KOGO BIERZE??
  21. a oto nowe fotki Ramzesa. Nie są za piękne bo to żywe psisko:) nie chciał pozować:) wiele się nie zmienił.Schudł, wykastrowany jest, ale jak sięgnę pamięcią tak agresywnego psa w stosunku do innych czworonogów nie widziałam!! Masakra!! ledwo wyszłam z tego żywa!! a tak poza tym to na spacerze grzeczniutko chodzi przy nodze, lubi przytulanki, ale jak wypatrzy gdzieś psa to już uszy stawia i się jeży!! [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4640/1006805.jpg[/IMG][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/115/1006804.jpg[/IMG] ach ten uśmiech:) [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4038/1006802.jpg[/IMG][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9951/1006799.jpg[/IMG][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9949/1006794.jpg[/IMG] DZODZO bierz sie do roboty:0 ja tez go trochę po ogłaszam:)
  22. a ja tu mam tez parę fotek Frodo. mogę go wziąć na allegro??czy już zajęty jest? [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4341/1006773.jpg[/IMG][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5774/1006775.jpg[/IMG][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4784/1006771.jpg[/IMG][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/256/1006770w.jpg[/IMG]
  23. dzisiaj jadąc tamtędy przyglądałam się i prawdę mówiąc śladów koszenia trawy to tam nie ma. Ogród obecnie jest tak zarośnięty że jednej części ogrodu mało co widac,psy przeniosły się do drugiej części... Więc to koszenie było chyba udawane...
  24. to że lubi skakać już ja wiem najlepiej:) ostatni skok dał mi się we znaki...szramy na żebrach, "sznyta" na ręku i siniaki:) nie sądzę aby dziecko poradziło sobie z takim jego skokiem...
×
×
  • Create New...