-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Helga nr podałam ci do weta ok (no prawie) tylko kierunkowy był przekoślawiony zamiast 042 napisałam ci o24;p:eviltong: czyli dla formalności podaję jeszcze raz nr do weta: 0422787150 namiary na mnie: 692486565 i mail: [email][email protected][/email] tez mozna mnie w ogłoszeniach podawać. o psach spokojnie można powiedzieć, że przyjazne tylko wystraszone, bo ze mną bawiły się jak weszłam i pokazałam jedzenie:) rudy nawet skakał z radości:)
-
właśnie mam kandydatów na domek dla Karlosa czyli pan musi sie już określić bo ja nie będziemy czekać w nieskończoność. a ludzie wydają się sympatyczni, mają duży dom z ogrodem pies spałby w domu. Ludzi są z Ostrowa Wielkopolskiego. Przeżywają właśnie tragedię, bo w grudniu stracili jednego owczarka ze schroniska, miał 17 lat i teraz umiera im drugi na raka i chyba w tym tyg. będą musieli go uśpić bo cierpi:( dom byłby super, a tamten facet ciagle odwleka!!
-
Pabianice-reaktywacja TOZu-kto chętny do pomocy?
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Schroniska
szczerze...to ja się właśnie tego wszystkiego boję:( ludzie będą wydzwaniać z prośba o pomoc a co my im opowiemy:( wszystko siup do schroniska?? ani DT, ani jakiejś przechowalni,ani finansów nic zeroo:( nie wiem czy podołamy...czy nie porywamy się z motyką na słońce. To zawsze dodatkowa robota,papierki,telefony no i żeby odpracować tą opinię jaka jest w mieście to należałoby jeździć na interwencje a żadna z nas nie mana to ani czasu ani pieniędzy:( -
Pabianice-reaktywacja TOZu-kto chętny do pomocy?
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Schroniska
jestem chyba ZA ale musze przestudiować ten ich statut żeby się w cos nie wpakować. Już i tak mam dość roboty z tymi aniamalami wszystkim -
bumeranga wyróżnione allegro niestety kończy się za dzień:( no a obsadzenie go na pierwszej stronie niestety nie jest już na moją kieszeń:( wiecie co jak teraz spojrzałam na jego allegro to od czasu wyróżnienia jest prawie 700wejść! to może jakby ktoś za sponsorował pierwszą stronę to by w końcu ktoś go zauważył??:( kto ma gruby portfel:)??
-
helga bez przesady nie przysyłaj żadnych rachunków:) wyślę ci te 50zł od kai i na co to pójdzie to już twoja sprawa:) czekam w takim razie na nr konta:) słuchajcie trzeba zadecydować raz dwa czy sterylke robimy za naszą kasę czy schroniskową, bo czas leci a kicie można by już wyciąć! Męśka szybka decyzja!!
-
jezuuu jaki on jest pieknyyyy, jeszcze w błysku flesza to już wogóle gwiazda!! z tym kagańcem...ten typ tak ma:0tak by tu można ująć. Poprostu nauczony jest tak chyba ze na spacerze musi coś nieść w pysku. Jak mu się zabierze kaganiec, to kamyra bierze :p cudo pies
-
Piękny i pokrzywdzony bokser-znalazł wspaniały dom!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
a oto i zdjęcia: szaleństwo... [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9639/maj2009niko152.jpg[/IMG][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/561/maj2009niko134.jpg[/IMG] mizianko z paniuńcią [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5599/maj2009niko159.jpg[/IMG][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3591/maj2009niko158.jpg[/IMG] no i spanko... [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8897/maj2009niko155.jpg[/IMG] -
Blejd pojechał dziś do domu. Mały dzieciaczek nie posiadał się z radości jak zobaczył pieska:) a Piesek podczas całej wizyty nowych Panów trzymał kaganiec w pysku i nic go nie obchodziło:)Wsiadł do samochodu bez żadnego ale, nawet minuty sie nie zastanawiał. Rodzina zachwycona nim. Ciekawe jak przetrwał długą podróż. Obiecane ma długie spacery, zakupiona jest już 20 metrowa smycz - linka:) a oto fotki,mało czytelne ale zawsze:) oto Blejd jego mega uśmiech i ...kaganiec w pysku oczywiście:) [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4977/1006961.jpg[/IMG] a tu już przez szybę,dlatego mało widać [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/38/1006965.jpg[/IMG][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6139/1006966.jpg[/IMG]
-
Helga pytałam weta. Albo robimy sterylke i za 3 tyg. szczepienia, lub na odwrót, szczepienia i za 3 tyg. sterylka. Więc chyba lepsze najpierw sterylka. Tylko zastanawiam się czy ona da sobie rade ze stresem związanym z innymi kocurami:( skoro one ja tak atakują:( trzeba tylko zadycydować czy cioteczki sfinansują sterylkę a pieniądze schroniskowe pójdą na inna kicię, czy robimy to za kasę schroniska? kurcze martwi mnie że tak źle odnajduje się wśród zwierząt:( niby skąd ona ma je znać ale powinna się juz przyzwyczaić:(
-
Piękny i pokrzywdzony bokser-znalazł wspaniały dom!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
kolejne wieści... Smart ma teraz na imię Niko:D okazał się psem genialnym prosto z marzeń tych ludzi:multi::multi: Zaraz po powrocie do NOWEGO DOMU poszedł na spacer z całą familią, był spokojny,nie szalał tak jak w schronie, potem zjadł kolację bez żadnego ALE :p i zasnął na dywanie razem z chłopcem w obięciach :) :loveu::loveu: a co najlepsze... W nocy doglądał dzieci czy śpią w łóżkach!! a w końcu zasnął w sypialni z panią:) Jest psem mądrym, szybko uczącym i nie szczeka wogóle!! ani razu nie szczeknął...!! Chyba był kiedyś bity bo jak został pacnięty w tyłek skulił się i zamknął w sobie:( Za czwartym razem nauczył się gdzie ma swoje legowisko :eviltong::p mądry chłopak. Gdy chłopczyk w zabawie przewrócił się na niego złapał go za ramię, ale w formie zabawy więc nic sie nie stało, a Pani wytłumaczyła mu spokojnie i łągodnie...."że tak nie wolno i chłopczyk bedzie płakał" :cool3::evil_lol::evil_lol: są niesamowici:)zdjęcia powinny dotrzeć na dniach... to najlepszy przykład że psu należy dać drugą szansę i nie wierzyć w to co piszą w gazetach!! jak widać na załączonym obrazku pies nie przejawia agresji ŻADNEJ do nikogo, a w szczególności do dzieci! zmieńcie tytuł watku na akcję udaną:) -
Helga pytałam w schronie o sterylkę. Nie mają miejsca na nią ale możemy zrobić to u tego znajowego weta, weźmiemy fakturkę i schron zapłaci:D nie pytaj jak to załatwiłam bo nie zdradzę na forum:) tylko pytanie czy kociczka już jest gotowa na krojenie i umawiać ją na termin czy jeszcze ja podkarmić?zadzwonię jutro do weta i zapytam.
-
hmm szkoda, ze ta kobitka chcąca go uśpić nie zapytała:( a nie ma szansy dowiedzenia się? bo kurcze jakby ta moja babka się zgodziła wziąść go chociaż na Tymczas to nie chciałabym aby wszystkie zwierzęta jej pozarażał, a wzięła dzisiaj od nas takiego staruszka, któremu każda infekcja mogłaby zaszkodzić:(
-
rozmawiałam z panią Rubina:D skrócili mu imię do Rubi:p dzieciom łatwiej wymawiać. Strasznie cieszą się z jego obecności. Jest wielką maskotką rodziny. Ma swoją własną kanapę na której śpi hehe:cool3: Nadal dochodzi do siebie po schronisku i pokazuje swoje drugie JA:) nawet czasem biega:) dzieci go uwielbiają. Rubin okazał się łazęgą i czaem lubi oddalać sie na spacery we wsi:) Ludzie go już znają hehe. Dwa razy udał się na taki spacer że babka goniła go autem :):) ma słuch wybiórczy i reaguje na swoje imie wtedy kiedy ma na to ochotę:p cwaniaczek ciężko mu odbudować straty na wadze, na poczatku tez nie chciał jeść:( ale tak poza tym to cudo psiak i sa mega szczęśliwi:)