Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. a tu taka cisza że aż żal za serce ściska ;( z ogłoszeń też ani pół telefonu:(
  2. czy ktoś nam w końcu do choroby pomorze?? jak Farciarz nie miał gdzie mieszkać to tak wszyscy płakali że biedny piesek ale jak trzeba pomóc to niema nikogo tylko nieliczni... :(
  3. mam potencjalny domek dla Karlosa w Brzegu, koło Opola. Trzeba domek sprawdzić czy macie kogoś z tamtych okolic?? no i niestety transport potrzebny bo pan auta nie ma:(
  4. masakra... taki cudowny pies i nadal pozostaje niezauważony:( to jakaś porażka:placz:
  5. ja juz też osiadłam ic zekam na propozycje:) wybieram się w czwartek:) a to kolejna fotla Larego z nowego domku :)czyż nie jest piękny i dostojny :D imie pozostało to samo :p [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8789/kopiadsc0016.jpg[/IMG]
  6. to on taka zadziora jest pomimo braku siły nawet??
  7. Farciarz vel Ogonek bo takie też ma nowe imię z kotami dogaduje się jak najbardziej, pod warunkiem że mu z michy nie wyżerają :) ale biednego Miśka polubić nie chce i tak już chyba postanowił na dobre:( A nie daj Bóg jak się biedak trochę zatoczy na niego to od razu dostaje kuksańca:( zupełny brak tolerancji... :-( Kasa potrzebna jest bardzo. Może nie tyle na Ogonka (choć także) co na Miśka. Jego ostatnie leczenie kosztowało 350zł:( Proszę wasz roześlijcie wątek dalej, może znajdą się jakieś dobre duszyczki i wpłacą parę groszy.
  8. ludzie kochani KASA POTRZEBNA!! robie się monotematyczna ale ostatnie leczenie Miśka wyniosło prawie 350zł!! ta pani nie może sama zostać z takimi finansami. Roześlijcie watek dalej, zróbcie bazarki, róbmy cokolwiek. Diego już trochę zaakceptował Miśka, aczkolwiek miłości nie ma, ale Farciarz-Ogonek nie chce go za Boga polubić:(
  9. dostałam kaskę na bumisia allegro więc zaraz wystawiam i czekam na urywające sie telefony:)
  10. a co tu taka cisza??? hallooo kobitki gdzie wszyscy się podziali?? Farciarz został sam??:( wpłynęła jedna wpłata od ihabe w wysokości 40zł. BARDZO PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE dla Farciarza bo ostatnio była kasa potrzebna na jego zdrówko:( Zatruł się czymś i był przez 2 dni pod kroplówką a teraz ma antybiotyki. W dodatku przyplątało sie do tego zapalenie skory worka mosznowego i od wczoraj ma przemywane woreczek i pachwinę Cioteczki proszę was ruszcie jakoś głowa jakby mu pomóc. KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA:(
  11. wpłynęły na konto pieniążki na Miśka od jurmar98 - 50zł ihabe 40zł bardzo dziękujemy za wsparcie, przyda się Misiek obecnie cały czas jest na lekach na krążenie i stawy które bardzo mu pomagają w poruszaniu się. Troszkę już przytył i powoli przypomina juz psa :)
  12. nie już teraz robimy zwykłe wyróżnienie 12zł, nie opłaca się robić tamtej innej opcji. ciągle to samo konto
  13. poproszę o nr konta i dane na które mogę przelać 33zł z mojego bazarku. Kwota drobna ale zawsze kilka groszy. dodajcie może do pierwszego posta nr konta,aby takich niewiedzących jak ja było mniej :)
  14. nie było takiego spotkania jeszcze gdyż wbrew pozorom okres wakacji niekorzystnie wpływa na organizację wolnego czasu:( ja już skończyłam wakację więc może uda mi się ja zabrać na spacer:(
  15. juz jestem :)wróciłam z urlopowania i zaraz biorę się za porządek z ogłoszeniami,popatrzę na co kasa potrzebna;] jeśli ma ktoś zbędą kasę ;p to allegro można mu zrobić bo się skończyło;]
  16. może uda mi się jakoś na dniach pojechać do nich i zobaczyć czy mają chociaż co pić:( i czy są jeszcze w tym samym składzie...:(
  17. on cały czas czeka.... w jego oczach widać jeszcze nadzieję i pytanie..."gdzie sobie poszliście??" :placz::placz:
  18. jestem juz po długiej przerwie, jestem pod wrażeniem banerka ewatonieja:placz: wzruszający jak wymyślę jak tam do nich dotrzeć to pojadę i zrobię zdjęcia,ale nie mam prawka więc bazuję na innych a modliszka uciekła sobie w góry:( dom stały dla obu psów jest PILNIE potrzebny, ale dla Miśka bardziej gdyż jego stan "techniczny" nie pozwoli mu przeżyć zimy w piętrowej kamienicy;( i co zrobimy na jesień...znowu schron?? nie ma takiej opcji!!
  19. przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko
  20. jak patrzę na niego w boksie to ryczeć mi się chce ;( on cały czas patrzy na furtkę i czeka z myślę..."a może oni wrócą"?? :placz::placz: on tak strasznie płacze, szczeka, skamle...to jakiś obłęd :placz::placz: serce mi pęka tym bardziej że był to mój ukochaniec ateraz wrócił... a teraz inna smutna wiadmość o jego schroniskowym kumplu: przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko
  21. przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko
  22. przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko
  23. przepraszam za offa ale musimy uratować tego psa pilnie potrzebne wsparcie potrzebne dla Pabianickiego Topielca umieszczonego na tymczasie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/oto-tragiczna-historia-prawie-utopionego-psa-w-pabianicach-141975/#post12618847[/url] roześlijcie proszę jego wątek do kogo możecie aby jak najwięcej osób go zobaczyło, a nóż widelec komuś wpadnie w oko
×
×
  • Create New...