Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. ja proponuję imię najzwyczajniej w świecie Babunia :) a sunia faktycznie jest urzekająca. Sama jak ja pierwszy raz zobaczyłam to nie wiedziałam co to za stworzenie, wyłysiałe, bez reakcji...Może odrobina miłości przedłużyłaby jej życie :(
  2. ja już rozsyłałam na PW chyba z 50 razy :(
  3. matko jaka tu ciszaaa hop hoooppp gdzie są ludzie gdzie są deklaracje:( życie tego psa wisi na włosku :(
  4. tak tak dziewczyny doszły pieniążki od was wszystkich o ile dobrze pamiętam :p dziękujemy wam :) a eski dodajemy do deklaracji :) u Misia od wczoraj się nic specjalnego nie zmieniło :p wiadomo...takie zmiany zachodzą powoli w porównaniu z tym jak szybko się ich nabawił :( ja wyjeżdżam na weekend i będę w pn wieczorem więc wieści żadnych nie będzie, ale za to liczę że w pn będę mogła napisać że u misia wszystko cudownie :cool3:
  5. przecież zdjęcia nie sa takie złe, a nie ma nikt czasu na robienie lepszych, bo to kawałek drogi jest i nikt z nas czasu nie ma. Misiu czuje się znacznie lepiej. Powoli wychodzi na prostą :p Jest bardziej kontaktowy, ma lepszy apetyt, chodzi lepiej i stabilniej, nie kręci się już w kółko, nie obija o wszystko głową, tylko omija przeszkody. Czyli wniosek taki, że leki pomagają. co do kosztów. Miesięczny koszt utrzymania miśka to chyba kwota ponad 200zł jak nie więcej. A wizyty...z 500złjak nie więcej.
  6. czy ten psiak nadal nie ma domu?bo sąsiedzi chcą kupić jakiegoś psa dla córki i ten wpadł mi w oko, wygląda przyjaźnie, a ja szukam im jakiegoś towarzyskiego :)
  7. nie śpicie tylko nadal nie mam wieść, ale napewno Miśko czuje się lepiej :)
  8. nowe fotki pit bullki z Pabianic, która czeka na adopcję :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-pitbullka-red-nose-ze-swierzbem-w-pabianicach-138389/#post12820622[/url]
  9. nowe fotki pit bullki Samby :D [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzona-pitbullka-red-nose-ze-swierzbem-w-pabianicach-138389/#post12820622[/url]
  10. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5483/1009158x.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5826/1009141.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4467/1009142.jpg[/IMG] wydaje mi się że ona sobie teraz śpiewa: "...cudowne jest życie...pit bulla.." :):eviltong: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5645/1009155d.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/108/1009144.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8653/1009171.jpg[/IMG]
  11. a oto i są nowe fotki :) odważyłam się w końcu na spacer z nią :)Tylko że już na samym początku spaceru zdenerwował ją pan doktor bo chciał jej wszczepić mikrochipa no i się dziewczyna zbulwersowała i chciała pana zjeść :) Widać, że ktoś nauczył ją chodzić w kagańcu ale bardzo sprawnie go zdejmuje jak się wkurzy :) Dostała tabletki na stan zapalny oczu, bo o kropelkach nie może być mowy:p wolałaby je zjeść niż zakroplić :eviltong: co do spaceru... ciagnie konkretnie to fakt, ale myślę, a nawet jestem pewna że wynika to z jej niesporzytej energii. Bo widze z jaką ona radością pnie do przodu. Ale jak juz się wybiegała z patyczkiem i oponą (znalezioną) to była spokojnieja. Jest bardzo roztrzepana. Gdy schylałam sie po patyka szybko chwytała wtedy obojętnie co...smycz, patyk, ręka, mój aparat - myląc to z patykiem. Gdy łapała za smycz to rozumiała słowo "nie" !:p Bardzo lubi zabawę w ganianego, gdy to ona ucieka z patyczkiem :) Ale np. gdy mijał nas pies na ulicy to nie bulwersowała się, może była zbyt zmęczona :) [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9291/1009120.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5986/1009122.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2636/1009128.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8835/1009151.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4543/1009162.jpg[/IMG] ahh...te uszy :) [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3198/1009135.jpg[/IMG]
  12. szkoda że tak daleko mieszkają bo Katowice bo jakby sie psy spotkały to byłoby najlepiej, choć same z modliszką dobrze wiemy że u nas nie takie agregaty pokochały się z innym psem :D tylko jak poskromić tego wariata. Chyba przywiążę go do słupa BETONOWEGO aby nie wyrwał mi ręki i sprawdzę go na jakiejś odważnej suczce. Może wezmę amstaffkę Lolkę ona lubi psy :D bo cała reszta jest wypłoszona :(:-(
  13. jest jedna pani nim bardzo zainteresowana i od jakiegoś czasu z nią piszę, ale ma sukę i boi się że się nie zgodzą, więc trzeba przeprowadzić w końcu tą odważną próbę ;/ powiedziała ze obserwuje go już od dawna odkąd się u nas pojawił i podbił jej serce i jak do listopada nie znajdzie domu to ona już cos wtedy wymyśli ;p trzymam ją za słowo :p
  14. no więc tak, w pierwszym poście jest wszystko, informacje o psie, zdjęcia i nr postów gdzie są dalsze, nr konta, tylko z fakturami będzie problem, bo był u kilku lekarzy i juz tam sie nie wraca, teraz dopiero będzie miał raczej stałego weta. ;/ wiem że ludzie są brutalni i jak pies ma 4 łapy, 2 oczy to jest wg nich wszystko ok :( ale może jak doczytają ze pies walczy o życie to jednak ta aukcja będzie miała sens
  15. nikt jeszcze nie robił aukcji :( a do czego potrzebne są faktury?
  16. spojrzałam w to teraz ale za szybko mi przeskoczyło i nie doczytałam a nie wiem jak się cofa :eviltong: jak narazie nic nie kumam :eviltong::p spróbuje jeszcze raz, chyba że może mi to ktoś wytłumaczyć po polskiemu :eviltong: a najlepiej jakby zrobiła to jakaś inna ciocia bo ja groszem nie śmierdzę ;/
  17. to super że lubi pływanie i jeśli ma taką możliwość niech pływa jak najwięcej, wiadomo ze ruch jest zdrowy i wskazany, tym bardziej na jego łapki:p:p cudownie jest go widzieć w takim stanie, pamiętając chwile które ważyły na jego losie...
  18. już to robiłam, ale w wolnej chwili jeszcze raz to zrobię, najlepiej niech każdy powysyła po kilka wiadomości do ludzi
  19. wzruszające allegro :( te smutne mordki...wszystkie bym wzięła:placz: dzieki wam za wszystkie ogłoszenia:loveu:
  20. czas Fredka leci a tu zero zainteresowania:( miał obserwatora na allegro ale nic z tego nie wyszło, nawet zapytania nie było..nic :( a to przecież taki śliczny psiak:-(
  21. a więc tak... mam w końcu chwilę żeby przysiąść więc piszę sprawozdanie Wczoraj pan doktor faktycznie postawił trafne wnioski, które dzisiaj się potwierdziły. Na szczęście Misiu miał dziś lepszy dziś i zaprezentował się w lepszym wydaniu niż w sobotnią noc. Misio ma stwierdzone-oczywiście tylko na podstawie objawów,bo badania drogie- wysokie ciśnienie śródczaszkowe, dlatego staje w katach i chowa głowę. Dostał leki na zmniejszenie ciśnienia i na dniach powinien zacząć lepiej chodzić. Padło też dość prawdopodobne podejrzenie mikro wylewu, dlatego tak nagle teraz pogorszyło mu się. Odnowiły sie stare "uśpione" urazy i oto efekt. Wczoraj cały dzień przespał ze względu na upał i dziś od razu lepiej się czuł. Dzielny był przy bolesnych zastrzykach! Zuch chłopak!!:evil_lol: Ma też leki na zaczerwienione ucho, ale to taki drobiazg. W środę jedzie na ostatnią dawkę sterydów, które mają go chyba wzmocnić (nie wiem). No o lekach na stawy i przeciwbólowych nie wspominam bo to do końca życia będzie brał. W każdym razie po dzisiejszej obserwacji przez panią doktor, stwierdziliśmy że damy mu jeszcze czas. Leki i tak są wykupione na jakiś czas, resztę trzeba dokupić i zobaczymy jak będzie się czuł.Narazie POTRZEBUJEMY PIENIĘDZY bo wszystkie leki to suma bajońska. Misiek może pomieszkać sobie jeszcze z miesiąc tu gdzie jest a póxniej się pomyśli. Lada dzień powinno pojawić sie ogłoszenie w Pabianickiej gazecie, a nóż widelec moze ktoś się trafi, choć wychodzę z brutalnego założenia że w Pabianicach nie ma dobrych ludzi :-(:-(:p no to chyba koniec mojego wywodu.:p
  22. hallo czemu nikt się tym pięknym psiątkiem nie interesuje??:(
×
×
  • Create New...