-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
czyli uruchamiamy kontakty dziewczyny i szukamy. A czy jakaś kasa będzie potrzebna na ten DT? zawsze jakiś worek karmy może dostać na wyprawkę ze schroniska :) tylko problem z kasą za transport. napewno sporo sobie zaśpiewają :(
-
czyli podsumujmy... Misio jedzie do DT do BajkiB :) ma uzbierane narazie 170zł deklaracji + worek swojej ulubionej karmy :p mam nadzieję, że do momentu odjazdu Miśka będzie pełna kwota bo szkoda by było zostawić go bez finansów:( bo jak narazie nie ma nawet na leki :-( BŁAGAM SZUKAJCIE JAKCHIŚ SPONSORÓW:)
-
a nic tam:( ludzie umówili się na wizytę i nawet nie raczyli zadzwonić ze jednak nie przyjdą :angryy::angryy: ale to może i dobrze bo Ewelina od Tośki(Tosia jest wzięta z akcji dogo) z Katowic ma już formalne pozwolenie od męża na adopcję Karlosa:) No ale niestety trzeba czekac do listopada bo dopiero wtedy mogą go wziąć, bo jeszcze Tośka potrzebuje socjalizacji :)
-
padło podejrzenie że Lolcia jest wysterylizowana bo ma jakby blizne na brzuchu, no ale trudno stwierdzić, dlatego czekamy na ewentualną cieczkę i jak narazie nie ma nic. co do biodra. Ma RTG i widać że staw nie jest zupełnie na miejscu, ale jest to prawdopodobnie stary uraz. Moja prywatna wersja jest taka że miała jakiś powazny wypadek. Bo ta blizna na głowie i ta łapa składają mi się w jedno :-( ale ona chodzi normalnie i nie powinno ja to boleć. Jest gotowa do jazdy :p
-
a wogóle to ta Pani ostatnio wróciła z Londynu, a teraz wybiera się jeszcze gdzies tam, dziećmi zajmie się teściowa a psem - cyt "...no chyba tez ona" !!:angryy::angryy: poradziłyśmy jej aby zastanowiła się czy chce psa teraz czy np. po przeprowadzce, to olewająco wybełkotała że ona może teraz albo po przeprowadzce bo jej to bez różnicy :angryy: no ludzie...trzymajcie mnie :mad: i była ciężko poruszona naszą opinia na temat wyprowadzania psa przez 8 ltenie dziecko przy najbardziej ruchliwej ulicy miasta :mad: bez komentarza oczywiście na adopcje schroniskowe wpływu nie mamy, ale ani Pepe ani Tola pod tym adresem nie wylądują
-
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
no przeciez jest w banerku Ciapka gwiazdka symbolizująca TM jesli to was tak zastanawia:p -
jak dla mnie jest to sprawa znęcania się nad zwierzętami dla prokuratury i całej reszty. Napewno trzeba nagłośnić to w telewizji, z udziałem kamery napewno odzyska się resztę psów. To zawsze działa. Sama kiedyś załatwiałam sprawe przy użyciu telewizji i efekt 100% wy jako fundacja jesteście bardziej wiarygodni, trzeba napisać do jednej telewizji,drugiej, do programu Uwaga, wszędzie gdzie się da. Sami nie dacie rady. to wogóle jest w Warszawie? ja to myślę, ze te psy odsłużyły swoje i wcale nie poszły na emeryturę tylko zostały wywalone na poligon i pod wpływem lat spędzonych samotnie tak zdziczały. Skoro teren jest strzezony i ogrodzony, same tam nie przyfrunęły!! a nie da się tam przez płot jakos tych psów podejrzeć z kamera np?:mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy::angryy:
-
fajnie:) doliczę już jak wpłynie, a by się nie pogubić.:p to w takim razie na zabieg powinno już starczyć, będzie 200zł a jeśli nawet nie to jesteśmy już blisko. Od sukcesu dzieli nas już kilka groszy:) Z deklaracji brakuje jeszcze 55zł a więc cioteczki namawiajcie inne cioteczki, itd. Napewno jeszcze się ktoś znajdzie kto ma zbędny grosik :D:)
-
zawieziemy Rudą we wt wieczorem, a zoperują ją w śr rano:) i posiedzi sobie u nich z 5 dni, więc policzyłam że odbierze się ją w pn, żeby mieć spokojne sumienie że się wygoiło co do kosztów: 150zł(zabieg)+120zł(hotel) = 270zł bo wyszło mi 6 noclegów trochę mam wyrzuty sumienia, że ją spowrotem wywalimy na ulicę, no ale musi poczekać na swoją kolej :(
-
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
takie mam [B][SIZE=3][COLOR=Red]wpłaty na koncie[/COLOR][/SIZE][/B] od dobrych duszków:) 28.08 malagoss 20zł 28.08 RUTA93 30zł 31.08 Emilia2280 30zł 1.09 B.J (Toruń) 50zł 1.09 Pani_Sisi 15zł 2.09 Slarut(P-ce) 20zł [SIZE=4][COLOR=Red][B]razem 165zł[/B][/COLOR][/SIZE] :p;) Zakupy zrobione :) 30kg suchej karmy Brit dla seniora i 12 puszek a więc sporo jedzonka :) jutro jedziemy do babuni ale nie mogę się dodzwonić do tej pani więc mam nadzieję, że będzie w domu ;/ -
ja już prosiłam Patrycję aby zmieniła przede wszystki imie, fotki i opis ale ciagle nie ma czasu :( chyba że aga to zrobi co do suni koszt sterylki będzie 120-150zł:) +20zł/doba hotelik znalazłam takie dobre i tanie źródło:) no tylko pasowałoby aby po szpitalu pojechała do DT a nie na ulicę:( no ale jak nie będzie wyjścia to wróci na miejsce. Boję się że przez ten czas leczenia za bardzo oswoi się z ludźmi i nie będzie chciała zostać na tym swoim miejscu i zwieje nam gdzieś:( jutro się dowiem o terminy operacji
-
ania miała porozmawiać z odpowiednimi osobami w sobotę,czyli czekamy do weekendu, a transport hmmm trzeba szukać, może na wątku napiszę narazie tak orientacyjnie zapytanko:p aniu potrzebujemy koszt operacji,leków i jej przetrzymania w szpitalu,aby wiedzieć ile jeszcze zbierać. Karmę można wziąść jakąś ze schroniska jakby była potrzebna tylko ciii:eviltong::p
-
oto nazwy leków jakie Misiu bierze na stałe: Cinnarizinum Hasco 25mg Fortekor Pentaerythritol compositum 20mg ArthroFos DolfosSenior i byc może wróci do Canidryl 100mg :-(:-( a nazwa ulubionej karmy misia to Stone Crick karma ryżowa (jakaś nie polska) nie mogę znaleźć jej w necie. koszt jednego worka 15kg to 150zł -10% rabatu