Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. czyli uruchamiamy kontakty dziewczyny i szukamy. A czy jakaś kasa będzie potrzebna na ten DT? zawsze jakiś worek karmy może dostać na wyprawkę ze schroniska :) tylko problem z kasą za transport. napewno sporo sobie zaśpiewają :(
  2. super dzięki wam dziewczyny:) podzieliłam teraz darowizny na wykorzystane które poszły na dotychczasowe leczenie i na niewykorzystane czyli będziemy składać na fundusz który pójdzie z Misiem do DT :)
  3. wiadomo że nigdy niczego nie możemy byc pewni bo nie wiadomo co będzie jutro, ale generalnie tak :loveu::p no chyba że do tego czasu znajdzie sie inny równie cudowny domek to pojedzie:p
  4. emilia konto jest w pierwszym poście, tytuł przelewu już niech zostanie ten sam,bo ja zgłupieję :p:oops: dziękujemy za taką dużą pomoc finansową:loveu:
  5. czyli podsumujmy... Misio jedzie do DT do BajkiB :) ma uzbierane narazie 170zł deklaracji + worek swojej ulubionej karmy :p mam nadzieję, że do momentu odjazdu Miśka będzie pełna kwota bo szkoda by było zostawić go bez finansów:( bo jak narazie nie ma nawet na leki :-( BŁAGAM SZUKAJCIE JAKCHIŚ SPONSORÓW:)
  6. a nic tam:( ludzie umówili się na wizytę i nawet nie raczyli zadzwonić ze jednak nie przyjdą :angryy::angryy: ale to może i dobrze bo Ewelina od Tośki(Tosia jest wzięta z akcji dogo) z Katowic ma już formalne pozwolenie od męża na adopcję Karlosa:) No ale niestety trzeba czekac do listopada bo dopiero wtedy mogą go wziąć, bo jeszcze Tośka potrzebuje socjalizacji :)
  7. padło podejrzenie że Lolcia jest wysterylizowana bo ma jakby blizne na brzuchu, no ale trudno stwierdzić, dlatego czekamy na ewentualną cieczkę i jak narazie nie ma nic. co do biodra. Ma RTG i widać że staw nie jest zupełnie na miejscu, ale jest to prawdopodobnie stary uraz. Moja prywatna wersja jest taka że miała jakiś powazny wypadek. Bo ta blizna na głowie i ta łapa składają mi się w jedno :-( ale ona chodzi normalnie i nie powinno ja to boleć. Jest gotowa do jazdy :p
  8. a wogóle to ta Pani ostatnio wróciła z Londynu, a teraz wybiera się jeszcze gdzies tam, dziećmi zajmie się teściowa a psem - cyt "...no chyba tez ona" !!:angryy::angryy: poradziłyśmy jej aby zastanowiła się czy chce psa teraz czy np. po przeprowadzce, to olewająco wybełkotała że ona może teraz albo po przeprowadzce bo jej to bez różnicy :angryy: no ludzie...trzymajcie mnie :mad: i była ciężko poruszona naszą opinia na temat wyprowadzania psa przez 8 ltenie dziecko przy najbardziej ruchliwej ulicy miasta :mad: bez komentarza oczywiście na adopcje schroniskowe wpływu nie mamy, ale ani Pepe ani Tola pod tym adresem nie wylądują
  9. no przeciez jest w banerku Ciapka gwiazdka symbolizująca TM jesli to was tak zastanawia:p
  10. Olga po co kopiowałaś swoją wypowiedź? Już postanowione że Misiek pojedzie do BajkiB tylko czekam na wiadomość co do terminu. Gdzieś w połowie września będzie wiadomo. Worek karmy kupimy to starczy mu na miesiąc jak nie dłużej (jest możliwość kupienia worka po cenie hurtowej):p
  11. słuchajcie mam sponosorkę dla maskotki:0 dzowniła do mnie pani która chce zapłacić za jej operację:) teraz nie mam czasu więc napisze wieczorem wszystko , baj:):lol:
  12. jak dla mnie jest to sprawa znęcania się nad zwierzętami dla prokuratury i całej reszty. Napewno trzeba nagłośnić to w telewizji, z udziałem kamery napewno odzyska się resztę psów. To zawsze działa. Sama kiedyś załatwiałam sprawe przy użyciu telewizji i efekt 100% wy jako fundacja jesteście bardziej wiarygodni, trzeba napisać do jednej telewizji,drugiej, do programu Uwaga, wszędzie gdzie się da. Sami nie dacie rady. to wogóle jest w Warszawie? ja to myślę, ze te psy odsłużyły swoje i wcale nie poszły na emeryturę tylko zostały wywalone na poligon i pod wpływem lat spędzonych samotnie tak zdziczały. Skoro teren jest strzezony i ogrodzony, same tam nie przyfrunęły!! a nie da się tam przez płot jakos tych psów podejrzeć z kamera np?:mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy::angryy:
  13. ja nie wiem skąd ty masz tyle optymizmu :( boję się ze Miś tam pojedzie a my zostaniemy bez kasy i trzeba będzie kombinować :-(
  14. kurcze cały czas tyle jeszcze kasy brakuje na ten DT :( zaczynam widzieć w czarnych barwach :(:placz::placz: już zaczął się wrzesień a tu kasy ani ciut więcej:placz::placz: cioteczki roześlijcie swoim znajomym watek,może ktoś kto chciałby mu pomóc jeszcze o nim nie wie:-(:-(
  15. fajnie:) doliczę już jak wpłynie, a by się nie pogubić.:p to w takim razie na zabieg powinno już starczyć, będzie 200zł a jeśli nawet nie to jesteśmy już blisko. Od sukcesu dzieli nas już kilka groszy:) Z deklaracji brakuje jeszcze 55zł a więc cioteczki namawiajcie inne cioteczki, itd. Napewno jeszcze się ktoś znajdzie kto ma zbędny grosik :D:)
  16. zawieziemy Rudą we wt wieczorem, a zoperują ją w śr rano:) i posiedzi sobie u nich z 5 dni, więc policzyłam że odbierze się ją w pn, żeby mieć spokojne sumienie że się wygoiło co do kosztów: 150zł(zabieg)+120zł(hotel) = 270zł bo wyszło mi 6 noclegów trochę mam wyrzuty sumienia, że ją spowrotem wywalimy na ulicę, no ale musi poczekać na swoją kolej :(
  17. gdzieś na wątku jest:) wpisz może w wyszukiwarce może znajdzie
  18. takie mam [B][SIZE=3][COLOR=Red]wpłaty na koncie[/COLOR][/SIZE][/B] od dobrych duszków:) 28.08 malagoss 20zł 28.08 RUTA93 30zł 31.08 Emilia2280 30zł 1.09 B.J (Toruń) 50zł 1.09 Pani_Sisi 15zł 2.09 Slarut(P-ce) 20zł [SIZE=4][COLOR=Red][B]razem 165zł[/B][/COLOR][/SIZE] :p;) Zakupy zrobione :) 30kg suchej karmy Brit dla seniora i 12 puszek a więc sporo jedzonka :) jutro jedziemy do babuni ale nie mogę się dodzwonić do tej pani więc mam nadzieję, że będzie w domu ;/
  19. aniu czyli ty w sobotę będziesz w stanie odpowiedzieć nam na te wszystkie ważne organizacyjnie pytania?:) :p ile za operację i leki ile za pobyt miesięcznie no i kiedy?? cioteczki błagam niech każda da grosza od siebie!!:-(:mad::mad: za paliwo też trzeba by zwrócić ewentualnie:(w końcu to 400km:(:]
  20. ja już prosiłam Patrycję aby zmieniła przede wszystki imie, fotki i opis ale ciagle nie ma czasu :( chyba że aga to zrobi co do suni koszt sterylki będzie 120-150zł:) +20zł/doba hotelik znalazłam takie dobre i tanie źródło:) no tylko pasowałoby aby po szpitalu pojechała do DT a nie na ulicę:( no ale jak nie będzie wyjścia to wróci na miejsce. Boję się że przez ten czas leczenia za bardzo oswoi się z ludźmi i nie będzie chciała zostać na tym swoim miejscu i zwieje nam gdzieś:( jutro się dowiem o terminy operacji
  21. ania miała porozmawiać z odpowiednimi osobami w sobotę,czyli czekamy do weekendu, a transport hmmm trzeba szukać, może na wątku napiszę narazie tak orientacyjnie zapytanko:p aniu potrzebujemy koszt operacji,leków i jej przetrzymania w szpitalu,aby wiedzieć ile jeszcze zbierać. Karmę można wziąść jakąś ze schroniska jakby była potrzebna tylko ciii:eviltong::p
  22. zdjęcia są genialne no i komentarze również :) sama słodycz :) myślę że skoro są na stronie schroniska to dużo da bo coraz więcej osób odwiedza naszą stronę:p tęsknię za nimi :( teraz taka pogoda deszczowa idzie że powinny ja spędzić już w swoich domach :(
  23. oto nazwy leków jakie Misiu bierze na stałe: Cinnarizinum Hasco 25mg Fortekor Pentaerythritol compositum 20mg ArthroFos DolfosSenior i byc może wróci do Canidryl 100mg :-(:-( a nazwa ulubionej karmy misia to Stone Crick karma ryżowa (jakaś nie polska) nie mogę znaleźć jej w necie. koszt jednego worka 15kg to 150zł -10% rabatu
  24. 95zł:( (jest w pierwszym wątku podliczone):p zupełnie nie wiem co z nią zrobić, jak ja uchornic teraz od cieczki, zanim my się zrzucimy na DT troche czasu minie a jej zegar biologiczny nie poczeka na lepsze czasy :(
  25. jak mi starczy dziś czasu to przejdę się sprawdzić nazwę :p
×
×
  • Create New...