Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Trzymaj się astku :( Nie odchodz! Trzymam kciuki !!!
  2. Jakie śliczne :loveu: Hop po domek śliczności :loveu:
  3. Oj silke ty lepiej tak nie pisz bo ja nie do takich rzeczy zdolna... Czyli mam pakować się i rano jechac po psa? :diabloti: Gdzie mieszkasz? Adres proszę :cool3:
  4. Może specjalnie nie otworzył? Podobno dużo pracuje i jest w domu przed wieczorem. W niedziele pewnie w domu lub pojedzie z psem na giełde :/
  5. [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9936/dscf0480.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9803/dscf0501.jpg[/IMG] [B]Jak skoczysz to ci nakopie ! [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5894/dscf0484b.jpg[/IMG] No tak lepiej ! [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2536/dscf0486k.jpg[/IMG] Uwaga!! [/B][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4636/dscf0487c.jpg[/IMG] [B]Aport!! [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8666/dscf0490.jpg[/IMG] Nie nie to nie dla mnie :) [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4476/dscf0491.jpg[/IMG] Hop do góry ;) [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1157/dscf0492z.jpg[/IMG] Rzuć rzuć !! :cool3: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4915/dscf0494.jpg[/IMG] ... Proszę!!! [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3839/dscf0495s.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [/B]
  6. Silke ja bym brała takie cudo :loveu: Sama mam podobną suczkę :razz: one są kochane takie szkraby :evil_lol: 7 godzin dla psa to pikus. Ja wychodze o 7 z nimi i wracam po 14 i to jest na prawde no problem dla psa. Kazdy chyba kto ma psa tak ma bo wiadomo ludzie pracują i to jest norma. Więc nie wykręcaj się takimi błachostkami i bierz pchlarza do siebie :loveu: Bo Ci go sama zawioze :diabloti:
  7. xxxx52 dobrze gadasz. Faktycznie po Twoim poście przyjrzałam się lepiej zdjęciom i żadnych ranek nie widze. Obserwuje temat od jakiegoś czasu i jestem załamana... nie rozumiem co ta kobieta musi mieć źle poukładane w głowie żeby nie widziec ze coś z tym psem nie tak ? Może faktycznie sprzedawca wcisnął jej grzywacza :lol: Ale bez żartów najważniejsze że dostaje tabletki i niedługo będzie w dobrych rękach. Najważniejsze po zabraniu jej stamtąd jest kąpiel i jedzenie... Trzymam kciukasy za Ciebie Nefri :multi:
  8. Na bazarku na dogo. Tak jak najbardziej przykuwają wzrok przechodniow podczas wyjazdów. Jak jade z nią gdzies w miescie to mam naokoło zawsze kogos kto o nią pyta.. szkoda ze tylko pyta.
  9. [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/274/frytus.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5046/2903091330.jpg[/IMG]
  10. Gosiu mogłabyś napisać jak tam Cary i wstawić jakieś nowe fotki psiaka? Widzę że nie tylko ja na to czekam :cool3: W końcu tyle ludzi pomoglo mu ;)
  11. Jestem! Żyjemy! Mateusz już mowić nie mogla ale twardo się trzymał :cool3: Pies cudowny! Z początku bal się wsiasc do auta .. no to na rączki i do środka. Całą drogę spał mi na kolanach, wtulał się we mnie i oglądał świat za szybą :loveu: Potem już przekupilam go zeby sam wsiadł do auta podczas postojow i od razu sie nauczyl ;) To jest strasznie mądry i kochany pies! Dzwoniłam dzisiaj do Matiego i mówil ze pies jest rewe! Taki spokojny, nic nie zniszczył nawet nie nasikał ani nic w ogóle jest zachwycony :loveu: Ja tu nastawiałam go na pożarcie mebli i tapczanów haha :razz: Powiem szczerze że Felicjusz przy odpowiednich ludziach jest na prawde spokojny i karny czego nie moglam stwierdzic przy jego poprzedniej włascicielce która go rozpieszczała za bardzo, dlatego taki nieokrzesany był :diabloti: W weekend wproszę sie do nich na piwo i zobacze jak się zachowuje. Zdjęcia będą oczywiscie! Dajcie mu tylko trochę sie zadomowic. :lol: Marlena Ciebie równiez było baaardzo miło poznać :loveu: I Twoje sierściuchy... wycałuj :p P.S Fel zjadł podczas zabawy zabawke-króliczka kuzynki która sie z nim bawiła ( myślała ze nic mu nie zrobi i straciła jedną maskotkę :evil_lol: )
  12. Jeżeli wszystkie moje plany pójdą ok to w piątek. :diabloti:
  13. Ta Pani mieszka w Gdańsku nie w Gdynii i na dodatek 2 osiedla ode mnie ;) ( 2 czy 3 przystanki autobusowe ) Napisze tak. Tam są nowe osiedla, bloki kilku letnie. Tereny wspaniałe. Pola, lasy, łąki, wielki staw z obejsciem ( chodnikiem ) gdzie jest idealny wybieg dla psow. Szczegolnie na spacery. :cool3:
  14. Śledzę wątek od samego początku i strasznie się ciesze z takiego obrotu sprawy ;) Czy mogłabym pomóc jakoś z wizytą ? P.S Może podac komus kom. bo jade jutro do wawy po reazlizacje adopcji asta wiec jutro mnie nie bedzie. ;)
  15. Ona kocha się wygrzewać przy szybie od drzwi balkonowych jak słoneczko daje :loveu:
  16. Aaa razi mnie ;) [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5520/2303091410.jpghttp://[/IMG][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5520/2303091410.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9334/2403091440.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/4403/2403091438.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/3761/2503091648.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/2949/2503091644.jpg[/IMG]
  17. Hihi no no ciotki / wujkowie trzymajcie trzymajcie :razz:
  18. Ta ma chyba cały czarny ogon i brązowego duzo na pysku troche inaczej niz ta ale mozna sie zawsze spytac ;)
  19. Pewnie że tak nawet sie nie pytać!
  20. Ok ;) To o 13:30 przy skm ? Kto jeszcze chętny ?
  21. [quote name='M&T']No to luzik :D Ja mogę w soboty po 12 :) Np. za tydzień :cool3: Tylko jakby ktoś czekał na mnie przy dworcu SKM to bym była niezmiernie wdzięczna[/quote] Super mi pasuje. Za tydzien w sobote. godzina 14? Reszcie pasuje? M&T jasne że bede na Ciebie czekać na skmce ;) Pytanie gdzie się umawiamy. Może przy tym parku przy pks ? Tam jest jakaś kaplica z chartem długowłosym.
  22. [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2241/2103091204.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7183/2103091208.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. Dzisiaj to już chyba za pozno zeby się umawiac ? Chyba ze jacyś chętni. Salsa(zgadłam:P) jest oczywiscie mile widziana :) Socjalizacji dla kazdego psa dobra :) Czy tylko weekendy wam pasują?
×
×
  • Create New...