-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
Taa :P Wino to ja moge.. ale pić :P A śpiewać to Ty będziesz :lol: Przy machaniu łopatą haha :diabloti: Ja także jestem za budową kojców ;)
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[url=http://allegro.pl/show_item.php?item=566138603]Nie odbieraj jej wiary w człowieka! ASTKA FRYTKA! (566138603) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Ponowiłam allegro. Polepszyłam i pogrubiłam na stronie głównej. -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Jakieś bono wyskoczyło :mad: ja pierdziu ... potroiło się i jeszcze adresy sie nie pokazują. No nie ważne. Tak czy siak na kilkunastu stronach oglosilam sunie -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
To mało powiedziane ze wspaniała. Nie wiedziałam ze jest taka mądra. To na prawde ideał psa domowego. Na razie kilka bo na złość wyłączyli mi prąd :P [U][url=http://www.bono-polska.pl]Karma dla psa BONO, karma dla kota PETTY. WITAMY. Karma dla psa, karma dla ps -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
To mało powiedziane ze wspaniała. Nie wiedziałam ze jest taka mądra. To na prawde ideał psa domowego. Na razie kilka bo na złość wyłączyli mi prąd :P [U][url=http://www.bono-polska.pl]Karma dla psa BONO, karma dla kota PETTY. WITAMY. Karma dla psa, karma dla ps -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
To mało powiedziane ze wspaniała. Nie wiedziałam ze jest taka mądra. To na prawde ideał psa domowego. Na razie kilka bo na złość wyłączyli mi prąd :P [url=http://www.bono-polska.pl/]Karma dla psa BONO, karma dla kota PETTY. WITAMY. Karma dla psa, karma dla ps -
Boszzz jak się cieszę że maluch znajdzie dom ! A czy nowy domek wie jaki jest jego charakterek :razz: Czy pociąg wchodzi w gre ?
-
Dziekujmy matce naturze ze nie pozwoliła nam go zamknąć w boksie :shake: To znaczy jest światelko w tunelu że zostanie u nich ?
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Przydałoby się jeszcze żeby spała w swoim domku stałym ;) Zaraz porobie ogłoszenia. Specjalnie wzięłam sobie jednodniowy urlop od szkoły :diabloti: Inni nazywają to wagarami :evil_lol: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe to mało powiedziane :loveu: To jest w zupełności wychowany pies! Tylko ktoś okrutny doprowadził ją do takiego stanu zdrowia! Ale psychicznego urazu nie ma w ogóle! Widać że poprzedni właściciel ją kochał i o nią dbał. Szkoda tylko że oddał w takie nieodpowiedzialne napisze gorzej okrutne i bestialskie ręce!! Napisze w skrócie. Frytka to pies który przypomniała sobie ciepło domowe, legowisko, miski pełne jedzenia, zabawki, kochających opiekunów i miłość!! Które doznała od młodości u swojego Pana który musiał ją niestety oddać na katusze choć nie wiedział! ( chyba dobrze zrozumiałam ? ) To wszelkie zaprzeczenie mitów o amstaffach! Sama jestem pod wrażeniem jej inteligencji i posłuszeństwa ! Nie jest nachalna gdy jem, nie wrzuca sie do lozka gdy ja zwale ( wtedy budzi TZ i prosi go zeby podniosl kołdrę a ona wskoczy szybciutko tak żebym nie widziala !! :P ) Nie sprawia żadncyh problemów przy kąpieli i spacerach. Szmał z nią nawet na roziąganej starej smyczy do 10 kg i wystarczyło jedno lekkie przyciegniecie by stała koło nogi. Nawet nie bierze łapczywie z ręki jedzenia! Jest po prostu cudem na 4 łapach! Prócz tylko tego że moja sunia próbowała ją odepchnąć gdy Fryta chciała wziasc z jej miski ktora jest koło jej posłania (inki) pokazując zęby i Fryta się na nią rzucila i złapała jej głowe. Ale zaraz puściła. Mój błąd że pozwoliłam jej się zbliżyć. Inka skończyła tylko z małą dziurą przy pysku ale widać ze sunia nie chciała bo od razu ją puściła, tylko broniła się. Strasznie się wystraszyłam i teraz mam nauczke by nie zostawiac misek na ziemi.:roll: Teraz juz zostawiam Frytke przypiętą do łozka by nie mogla dojsc do posłania Iny. A teraz kilka zdjęć suni po spacerze i zabawie z oponą :P ( ubóstwia ją ) Wykąpana i najedzona ;) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8073/2302091702.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6624/2302091703.jpg[/IMG] -
Tydzień cudów!Starsza ONKa wróciła do właścicieli!!!:D:D
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Dokładnie ! 10 lat to przesada. Ja bym jej dawała 7 -8. Mówcie że nie wiecie ale oceniacie ją na 7 ;) -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Vitka wiesz co mogłabyś napisać ze chcesz taką Frytkę :diabloti: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Fryta już czyściutka i pachnąca :loveu: Jest niesamowita ! Totalne zaprzeczenie mitów o amstafach ! Jest taka kochana ! Jak tylko zobaczyła klatkę schodową od razu chciała wejść! Do domu weszła jak do siebie ! Położyła się na dywanie normalnie jakby od małego tu mieszkała ! I patrzała się na nas jakby mówiła " czego? jestem u siebie " :loveu: Po prostu cudo ! Nie da się tego opisać trzeba po prostu ją poznać. Byliśmy już na spacerze. Fakt jak znalazła oponę nie dało się napatrzeć jak z wielką chęcią i radością ją gryzie ! Wręcz pożera! A biega ! Jak spidi gonzales :lol: Nie licząc dwóch drzew które połamała ( przez TZ :P ) ... dobrze ze nas nikt nie widział :lol: Wieczorem jeszcze odbyła się kąpiel :) Nie pachniała fiołkami ( Natalia :P ) Stała grzecznie i posłuszna jak aniołek. Tylko na końcu troche się bała. Nie podobają jej się troche świnki :D Boi się ich i ze strachu powarkuje ;) Próbowała także wsadzić łeb do klatki z myszami żeby zobaczyć co tam się tak rusza :cool3: A teraz leży w łózku pod kołdrą koło TZ-ta ... wiem wiem pierwszy i ostatni raz :) Komu pies ideał !? Komu ?! -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Zmień tytuł ;) Że szukamy DS :) -
Tydzień cudów!Starsza ONKa wróciła do właścicieli!!!:D:D
Kana replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
I jak tam sunia się miewa? Może jakieś nowe zdjęcia. Jakiś odzew był z ogłoszeń ? -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
Kana replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
Strasznie się cieszymy :diabloti: Więc musze nauczyc sie do tej pory chodzenia z kagańcem... tzn. yy Fryta :lol: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Prawda prawda co ta cioteczka pisze ;) Własnie jesteśmy po spacerku. I było super ;) Fryta zapoznaje się z terenami. A teraz znów śpi na posłanku taka zmęczona. -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
Kana replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
Dora jest świetna! Mam nadzieje że będę miała ją okazje poznać jak i Ciebie ;) Chętnie wybrałabym się z wami na takie np. spotkanko astów z Frytą dopóki u mnie będzie ;) Więcej zdjęć proszę :diabloti: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
No i już sunia śpi na kocyku :loveu: Jest cudowna. Chociaż troszeczkę jeszcze się boje :) hihi Raz się zjeżyła na moją i się przestraszyłam ale juz jest ok. Tak czy inaczej same razem zostawać nie będą jak bede wychodzic. Teraz czekamy na fotki od fotografa :diabloti: Dzięki Natalia i no całej ekipie :cool3: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Oj widze że obowiązkowa będzie kąpiel. Czekami czekam a was nie ma jeszcze :razz: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Przerażające. A to jej córka tak ? Jej ale się boję :shake: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Super :loveu: Boże jak ja się boje :-( Takiego stresa to chyba nie miałam nawet jak byłam na dywaniku u dyrektorki :eviltong: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
A jaką karmę jej zamowilas? Jakbym mogła jeszcze jakoś pomóc to dzwoń. Czekamy do soboty ! :D -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
To kiedy się możemy was spodziewać :cool3: -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Frytka :P Chociaż mi też bardziej się Sabina podoba :loveu: My czekamy i czekamy ;) :cool3: