Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. On jest... BOSKI !!! Mogę mu zrobić allegro,alegratke i wrzucic na trojmiasto ?? :loveu:
  2. Nie chodzi mi o ogloszenia. Nie mam zbytnio czasu wertowac calego watku. Dlatego zadam kilka pytan i proszę kogoś kto jest w temacie o info : 1.Jaka jest teraz sytuacja tych psów? 2.Gdzie one przebywają i ile ich jest ? 3.Które to suczki ? 4.Jaka pomoc jest potrzebna? Z góry dziękuje za szczegó[I]łowe [/I]odpowiedzi :loveu:
  3. Jest miejsce dla Bialego u P. Marka w hoteliku. Kochana ciotka Agnieszka rozmawiala z nim a takze ze znajomą treserką psów a dokladniej bulterierow gdzie często zdazaly sie jej biale psy takze gluche. Ma z nimi doświadczenie i moglaby trenować z naszym Bialym . Tylko pieniedzy brak... 400 zl za hotel miesiecznie. Potrzebne sa stale deklaracje jak i wplaty jednorazowe! Chociaz po 10-20 zl! :placz:
  4. No nie tylko sterylka ale i usuniecie tych gruczolow/guzów.
  5. Przydaloby sie wiecej zdjęć suni ;] Gdzie teraz sunia przebywa? Tzn w jakiej miejscowosci. Potrzebne sa ogloszenia ?
  6. Na ktorej stronie jest dokladny opis suniek ?
  7. Ale piękna sunia ;] Czy planujecie ją jakoś z tamtąd wyciągnąć ? Jakieś deklaracje ?
  8. A gdzie sunia ?:D :diabloti:
  9. Kana

    Po przejściach

    [B]OniISucz [/B]czy bedziecie sunie sterylizowac? Ciesze sie, że w końcu Honey trafila do prawdziwej rodziny !
  10. W to nie wątpimy ale Ty chyba chcesz dostać po lapach ... :mad: za nie wklejanie zdjęć !! :diabloti:
  11. Dziewczyny przepraszam jestem zalatana tyle psow na glowie :oops: O Gutka nie bylo ani jednego telefonu... :placz: Schroniska wszystkie powiadomione, w radiu nawet mowili plakaty byly ale juz chyba sie zerwaly. Nie mam czasu robic nastepnych. Może w weekend. Boje się ze ktoś go przygarnal nawet nie oglaszając tego. A do domu nie wroci bo wystraszyl sie glupiego przechodnia ktory go chcial zlapac za skore na karku :angryy:
  12. Dziękuje!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
  13. Jesssuuu super :crazyeye: Nawet nie zdazylam zrobic allegro :diabloti:
  14. Tak dokladnie :D Albo takiego ktory nie rozroznia tylu od przodu :evil_lol:
  15. Wydaje mi sie ze tak ale nie znam wszystkich.. trzeba rozsylac wici :loveu:
  16. Bez znizek 500 zl. Ze znizkami 200-300 zl. Bede wiedziala dokladną kwotę w przyszlym tygodniu. Uruchomilam kilku super znajomych którzy postarają się zalatwić to po niskich kosztach. Ale musze pamietac ze cena nie powinna zbytnio az tak grac roli gdyz to nie bedzie zwykla sterylka lecz usunięcie gruczolow a ja jej nie dam byle burakowi pod nóż :mad:
  17. Przydalyby się jeszcze opsiy ;] P.S Allegro dla dzialki caly czas wisi.
  18. Noż nie co to za muzyka :D Nie rób z amstaffa arystokraty :diabloti::loveu:
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-przerazonej-vegi-na-operacje-masz-w-portfelu-2-zl-mozesz-pomoc-do-14-10-g-20-a-147759/#post13068145[/URL]
  20. [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2786/dscn0606.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3138/dscn0575hr.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8311/dscn0557p.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/8936/dscn0559.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7630/dscn0577.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/374/dscn0556p.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/4004/dscn0572v.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4844/dscn0607l.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4435/dscn0593n.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6820/dscn0574.jpg[/IMG]
  22. Ja zrobilam taki ladny dyplom i zdjęcie z podziękowaniami a wy nawet cegielki nie kupiliscie :shake: Ale na bazarkach to mozna pisac hop ^^
  23. Oj dziewczyny mialam wam tyle do napisania i rpzez to ze sie nie odzywalyscie zapomnialam! Dzisiaj gdy bylysmy na spacerku spotkalysmy tatusia naszego kolegi amstaffa który odkrecal kolo w samochodzie. Wszystko bylo ok, poki kumpel nie podniósł łoma z podłogi... Vega po prostu wyrwala jak nadalej wyrywając obrożę i prawie wyrwała mi rękę... Nawet nie chce myśleć dlaczego :shake::angryy: [SIZE=1]To piszecie że zdjęcia chcecie? :diabloti:[/SIZE]
  24. VEGA JEST BAARDZO SMUTNA :( Zadna ciotka jej nie odwiedza...
  25. Ja pierdziele jak bedziesz cos wiedzial o psach daj znac. :angryy:
×
×
  • Create New...