-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
Stalowy Orson.Owczarek o wyjatkowej urodzie.MA DOM Dąbrówka k/Wejherowa
Kana replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
On jest... BOSKI !!! Mogę mu zrobić allegro,alegratke i wrzucic na trojmiasto ?? :loveu: -
Nie chodzi mi o ogloszenia. Nie mam zbytnio czasu wertowac calego watku. Dlatego zadam kilka pytan i proszę kogoś kto jest w temacie o info : 1.Jaka jest teraz sytuacja tych psów? 2.Gdzie one przebywają i ile ich jest ? 3.Które to suczki ? 4.Jaka pomoc jest potrzebna? Z góry dziękuje za szczegó[I]łowe [/I]odpowiedzi :loveu:
-
Jest miejsce dla Bialego u P. Marka w hoteliku. Kochana ciotka Agnieszka rozmawiala z nim a takze ze znajomą treserką psów a dokladniej bulterierow gdzie często zdazaly sie jej biale psy takze gluche. Ma z nimi doświadczenie i moglaby trenować z naszym Bialym . Tylko pieniedzy brak... 400 zl za hotel miesiecznie. Potrzebne sa stale deklaracje jak i wplaty jednorazowe! Chociaz po 10-20 zl! :placz:
-
Przydaloby sie wiecej zdjęć suni ;] Gdzie teraz sunia przebywa? Tzn w jakiej miejscowosci. Potrzebne sa ogloszenia ?
-
Na ktorej stronie jest dokladny opis suniek ?
-
A gdzie sunia ?:D :diabloti:
-
[B]OniISucz [/B]czy bedziecie sunie sterylizowac? Ciesze sie, że w końcu Honey trafila do prawdziwej rodziny !
-
W to nie wątpimy ale Ty chyba chcesz dostać po lapach ... :mad: za nie wklejanie zdjęć !! :diabloti:
-
W-WA,MIŃSK!!! Dwie malizny- Ratlerek z synem - GUCIO UCIEKŁ Z DS!!!
Kana replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przepraszam jestem zalatana tyle psow na glowie :oops: O Gutka nie bylo ani jednego telefonu... :placz: Schroniska wszystkie powiadomione, w radiu nawet mowili plakaty byly ale juz chyba sie zerwaly. Nie mam czasu robic nastepnych. Może w weekend. Boje się ze ktoś go przygarnal nawet nie oglaszając tego. A do domu nie wroci bo wystraszyl sie glupiego przechodnia ktory go chcial zlapac za skore na karku :angryy: -
[Gdynia] PENELOPA śliczna suka owczarek niemiecki znalazła dom!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Jesssuuu super :crazyeye: Nawet nie zdazylam zrobic allegro :diabloti: -
Bez znizek 500 zl. Ze znizkami 200-300 zl. Bede wiedziala dokladną kwotę w przyszlym tygodniu. Uruchomilam kilku super znajomych którzy postarają się zalatwić to po niskich kosztach. Ale musze pamietac ze cena nie powinna zbytnio az tak grac roli gdyz to nie bedzie zwykla sterylka lecz usunięcie gruczolow a ja jej nie dam byle burakowi pod nóż :mad:
-
Przydalyby się jeszcze opsiy ;] P.S Allegro dla dzialki caly czas wisi.
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
Kana replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Noż nie co to za muzyka :D Nie rób z amstaffa arystokraty :diabloti::loveu: -
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2786/dscn0606.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3138/dscn0575hr.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8311/dscn0557p.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/8936/dscn0559.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7630/dscn0577.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img2.imageshack.us/img2/374/dscn0556p.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/4004/dscn0572v.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4844/dscn0607l.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4435/dscn0593n.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6820/dscn0574.jpg[/IMG]
-
Oj dziewczyny mialam wam tyle do napisania i rpzez to ze sie nie odzywalyscie zapomnialam! Dzisiaj gdy bylysmy na spacerku spotkalysmy tatusia naszego kolegi amstaffa który odkrecal kolo w samochodzie. Wszystko bylo ok, poki kumpel nie podniósł łoma z podłogi... Vega po prostu wyrwala jak nadalej wyrywając obrożę i prawie wyrwała mi rękę... Nawet nie chce myśleć dlaczego :shake::angryy: [SIZE=1]To piszecie że zdjęcia chcecie? :diabloti:[/SIZE]