Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Postaram się w czwartek do niego podjechac.
  2. Widać tutaj jaka ta w rude latki ( Anu tak?? :eviltong:) jest mniejsza od siostry :diabloti:
  3. W czwartek Bialy bedzie wyciagniety z boksu by go "potestowac". Trzymam kciuki i dziewczyny uwazajcie! Dalej prosimy o pomoc nie mam pomyslu procz hotelu co z nim zrobic :shake::shake:
  4. Jaaa nie wierze suuuuper!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Szczęścia w nowym domu ;]
  5. Jak chociaz troche bysmy znaly psiaka bysmy wiedzialy chociaz jak sie zachowuje, w domu, na dworzu, na smyczy, z psami, przy ludziach itp. To na pewno by juz ktoś zdecydowal sie wziac go chociazby na DT. Dziewczyny czy juz bylyscie u niego? Banerek zrobie jak wróce z zajęć. :loveu:
  6. Przede wszystkim sie opanuj. Chyba nie chcesz żeby Cię wyrzucili z forum za nie przestrzeganie regulaminu. Po drugie mamy duzo psow ktore musimy uratowac i teraz jest na prawdę ciężko. Moim zdaniem jeżeli boisz się o życie czlonka rodziny moglabys zawiezc go d schroniska. No nie wiem nie mam pomyslu. Watpie zeby ktoś mial miejsce by go wziasc do siebie.
  7. Halo halo ale proszę tu zadnej dyskusji nowej nie robić.. :mad:
  8. Zwracam honor ;] :diabloti:
  9. Ale ja nie wyczytalam ze pies jest bialy.:shake: Aleksandro pies akceptuje tylko Twoją siostre to znaczy, że na was warczy? Ma problemy z dominacją ?
  10. Wiesz tekst tekstem jego trzeba pierw z tamtą wyciągnąć. Moze okaze sie super beproblemowym psem tyle ze z wadą to moze ktoś zaproponuje DT u siebie. A tak jezeli o psie nic nie wiemy jedynie tyle ze jest gluchy to nikt nie chce brac psa w ciemno...:shake:
  11. Jaka slicznota ;] Ma allegro ?
  12. Ponawiam pytanie jak tam glucholec? Dziewczyny a moze ktoś zna tanszy hotelik ?:shake:
  13. Czy ktos jest z okolic kto moglby pojechac do tego schroniska obejrzec psy i pogadac z kierownikiem schroniska na ich temat ?
  14. Zwal jak zwal. Dla mnie to nieslownosc i tyle. Nie bede sie klocic. Szkoda tylko tych nadziei dla suni. Mogla chociaz nie mowic o opcji zostania suni na stale. :cool1: Proszę nie odbierać to jako ataku. Po prostu jestem taka, że wale prosto z mostu szczerze. I co myślę. ;)
  15. I tak bym cudaka nie dala! :diabloti: Do gory pieknisiu ;]
  16. Czy Emir albo ktos kto ma jakiś dostęp do informacji może napisać co z sunią i wstawić nowe zdjęcia? Tu chyba wszyscy czekają :diabloti:
  17. Biedna niunia :( Trzymaj się kochana i hop po domek!:loveu:
  18. Troche glupio nie uwarzasz? Jak ktoś się deklaruje, że sunie weźmie na stale a potem to odkręca bo jest inna sunia to troche nieuczciwe. A jak będzie nastepna ktora jej się spodoba to tamtej tez nie wezmie ?:shake: Bardzo nie lubie ludzi nie slownych. :roll:
  19. Tak Vega rozszarpywala fafle Luny w strzepki ale to nawyk od amstaffa Teddy'iego :evil_lol: [SIZE=5][COLOR=Red][B]Dziewczyny mamy pierwsze sprzedane cegielki na allegro ! Na kwote 25 zl ~!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  20. Powiedzialam ze zrobie mu kololowe :D Boston ma jednego obserwatora :cool3:
  21. Tak mam wplate 30 zl na glucholca. Deklaracji niestety zero :placz: Doddy nie moze pomoc bo w fundacji brak funduszy. Jedynie jak my zbierzemy fundusze na hotel. Chociaz zeby go wyciagnac, zobaczyc jak sie zachowuje :shake: Dziewczyny wyciagalyscie go juz w boksie?
  22. Wspaniale że udalo wam się go wyciągnąć!
  23. Nawet imienia nie ma ... :placz: DT okazalby się zbawieniem...
  24. Nie ma ani jednej stalej deklaracji :( A także domku brak :placz:
×
×
  • Create New...