Jak chociaz troche bysmy znaly psiaka bysmy wiedzialy chociaz jak sie zachowuje, w domu, na dworzu, na smyczy, z psami, przy ludziach itp. To na pewno by juz ktoś zdecydowal sie wziac go chociazby na DT.
Dziewczyny czy juz bylyscie u niego?
Banerek zrobie jak wróce z zajęć. :loveu: