Jaki słodki nochalek... i te mądre oczka! :):)
[url]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/2009-12-22/Foto0179.jpg[/url]
Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt!:)
[IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
Dinuś jest prześliczny... Moim zdaniem jest raczej podobny do labradora, tylko ma rudawą sierść.
Widać, to po pyszczku, uszkach i łałoczku, co jest charakterystyczne dla labków. ;)
Pozdrawiamy i zapraszamy do nas!
Wesołych Świąt!:)
[IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
O, jaki książę tutaj jest... ;)
[url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/IMG_1969.jpg[/url]
Fajne zdjęcia!
Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt!:)
[IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
[B]Mysia_[/B], wyglądasz jak aniołek! :) Świetnie...
[B]Paulina87[/B], świetne zdjęcie, to mało powiedziane... ;)
Mrocznie!:diabloti:
[IMG]http://i50.tinypic.com/2d9v0go.jpg[/IMG]
Witamy się! Sopelek jest prześliczny! Uwielbiam te jego czarne kropki... ;)
Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt!
[IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
Czekamy na Ciebie i zdjęcia Twojej kochanej Salsinki! :)
Baw się dobrze, a my wszyscy życzymy Tobie Wesołych, Spokojnych i Zdrowych Świat Bożego Narodzenia! :)
[IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
Widzę, że Sara się obija i tylko szaleje, zamiast przygotowywać się do Świąt...
A gdzie malowanie pazurków i przygotowywanie potraw?
Pozdrawiamy. :)
[IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
Przeglądam i przeglądam Waszą galerię i zdjęć dokopać się nie mogę.. ;)
Twój Basterek ma śliczny pyszczek!
Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt!:)
[IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
Dziękujemy wszystkim za życzenia!
Dla was również mamy skromną karteczkę. ;)
[IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL="http://i45.tinypic.com/10ngcao.jpg%5B/IMG%5D"][/URL][/FONT][/COLOR]
Bo jest przedrostek "ab", bo np. anhaben, vorhaben, losgehen, einladen- to czasowniki rozdzielnie złożone...
I jestem przekonana na 90 %, że abhaben, to czasownik rozdzielnie złożony..
To będzie w takim razie: [B]Lisa hat heute ab[/B]. ;)
Ach, dziękujemy. ;) A tak szczerze mówiąc, to ja też sobie przygotowania świąteczne olewam, bo w tym roku wszyscy jedziemy do mojej siostry! Tak więc wszystko na jej głowie... haha :)