Jump to content
Dogomania

Aga&Ganja

Members
  • Posts

    1134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga&Ganja

  1. Jaki słodki nochalek... i te mądre oczka! :):) [url]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/2009-12-22/Foto0179.jpg[/url] Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt!:) [IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
  2. Szalony ten Twój Chester! :) A to, co za beagielek? http://i50.tinypic.com/m8inax.jpg Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt!:)
  3. Aga&Ganja

    Dino :)

    Dinuś jest prześliczny... Moim zdaniem jest raczej podobny do labradora, tylko ma rudawą sierść. Widać, to po pyszczku, uszkach i łałoczku, co jest charakterystyczne dla labków. ;) Pozdrawiamy i zapraszamy do nas! Wesołych Świąt!:) [IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
  4. Aga&Ganja

    Diana :)

    Śliczna ta Twoja Dianuśka! A kicia czaruje... ;) Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt! [IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
  5. O, jaki książę tutaj jest... ;) [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/IMG_1969.jpg[/url] Fajne zdjęcia! Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt!:) [IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
  6. [B]Mysia_[/B], wyglądasz jak aniołek! :) Świetnie... [B]Paulina87[/B], świetne zdjęcie, to mało powiedziane... ;) Mrocznie!:diabloti: [IMG]http://i50.tinypic.com/2d9v0go.jpg[/IMG]
  7. Witamy się! Sopelek jest prześliczny! Uwielbiam te jego czarne kropki... ;) Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt! [IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
  8. Czekamy na Ciebie i zdjęcia Twojej kochanej Salsinki! :) Baw się dobrze, a my wszyscy życzymy Tobie Wesołych, Spokojnych i Zdrowych Świat Bożego Narodzenia! :) [IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
  9. W takim razie czekamy na zdjęcia! :)
  10. Widzę, że Sara się obija i tylko szaleje, zamiast przygotowywać się do Świąt... A gdzie malowanie pazurków i przygotowywanie potraw? Pozdrawiamy. :) [IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
  11. A tu same życzenia. ;) Dalej się obijasz? ;p
  12. Przeglądam i przeglądam Waszą galerię i zdjęć dokopać się nie mogę.. ;) Twój Basterek ma śliczny pyszczek! Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt!:) [IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG]
  13. Fajne, to zdjęcie Twojego czorta w czapce.. ;) A Ty wcale nie wyglądasz na groźna z tymi symbolami szatana! ;p
  14. Dziękujemy wszystkim za życzenia! Dla was również mamy skromną karteczkę. ;) [IMG]http://i47.tinypic.com/xkujah.jpg[/IMG][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL="http://i45.tinypic.com/10ngcao.jpg%5B/IMG%5D"][/URL][/FONT][/COLOR]
  15. Witamy się pięknie! Śliczne zdjęcia zimowe... ;) Pozdrawiamy.
  16. Bo jest przedrostek "ab", bo np. anhaben, vorhaben, losgehen, einladen- to czasowniki rozdzielnie złożone... I jestem przekonana na 90 %, że abhaben, to czasownik rozdzielnie złożony.. To będzie w takim razie: [B]Lisa hat heute ab[/B]. ;)
  17. Jak mam pomagać siostrze, jak ona jest o ponad 400 km stąd? :eviltong:
  18. Pomogłabyś rodzicom, a nie ;p
  19. A czasownik "abhaust", to nie jest rozdzielnie złożony?
  20. My także chcielibyśmy złożyć wam życzonka. :) [IMG]http://i45.tinypic.com/10ngcao.jpg[/IMG]
  21. Ach, dziękujemy. ;) A tak szczerze mówiąc, to ja też sobie przygotowania świąteczne olewam, bo w tym roku wszyscy jedziemy do mojej siostry! Tak więc wszystko na jej głowie... haha :)
  22. A tu od nas skromna karteczka z życzeniami! :) [IMG]http://i45.tinypic.com/10ngcao.jpg[/IMG]
  23. Skromna karteczka ode mnie i Ganji! :) [IMG]http://i45.tinypic.com/10ngcao.jpg[/IMG]
  24. Cześć wam! Co u Was słychać? Jak przygotowania do Świąt? :) Pozdrawiamy.
  25. Śliczne zdjęcia... Najbardziej mnie ujęło zdjęcie jamniczka. ;) Pozdrawiamy.
×
×
  • Create New...