Jump to content
Dogomania

Aga&Ganja

Members
  • Posts

    1134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga&Ganja

  1. Kochani, co u Was słychać? :) Pozdrawiamy.
  2. I ostatnie dwa zdj
  3. Ciąg dalszy zdjęć! :) [IMG]http://i47.tinypic.com/2gvvvuo.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2wf48r6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/ztj7m0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2w1xkc1.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/wrj0xi.jpg[/IMG]
  4. Uhu ha nasza zima zła! Ale my się zimy nie boimy! :) [IMG]http://i45.tinypic.com/2z8cnl2.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/r7lo37.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/23wqtyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/3310jnm.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/12639jc.jpg[/IMG]
  5. Witam... Fajne masz psiaczki! Czekamy na nowe zdjęcia. ;) Pozdrawiam.
  6. Przepraszamy, że tak długo się nie odzywaliśmy... ;) Zaraz to nadrobię zdjęciami! :):)
  7. Ale u was zima... ;) Super!! [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-4.jpg[/url] Pozdrawiamy!
  8. Piękne zdjęcia! :) Pozdrawiamy.
  9. Snoopy, to prześliczny beagluś! ;) Myślę, że te fotki, które masz na pierwszej stronie, świetnie opisuję charakter begala! ;) Pozdrawiamy.
  10. Słodka ta Twoja Fredzina! [url]http://images8.fotosik.pl/136/0467ab3b259b1d1fmed.jpg[/url] Pozdrawiamy!:)
  11. Ta Twoja Shira jest boska... Nie mogę się na nią napatrzeć! Na ten jej wiecznie zadowolony pysiol i te piękne oczy... :):) Pozdrawiamy!
  12. Również dołączam się do gratulacji i chciałam również powiedzieć, że widzę tu bardzo ładne zdjątka! :) Pozdrawiamy! ;)
  13. Witamy Milę i jej Pańcię! :) Jak się trzymacie i czujecie? Pozdrawiamy cieplutko! ;)
  14. Witam... Właśnie przekopuje Twoją galeryjkę i nie mogę doszukać się zdjęć Salsy... :mad: Co to ma znaczyć? :shake: A tak poza tym, jak się czujesz? Jak zdrówko? Pozdrawiamy cieplusio! :)
  15. Fajnie się psiaki bawią... ;) Pozdrawiamy.
  16. Pozytywna kobieta! :) [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-1.jpg[/url] Pozdrawiamy! ;)
  17. Dziękujemy ślicznie wszystkim za odwiedziny! :)
  18. A co znowu z aparatem Twoim? ;p
  19. Witam dziewczynki! :)
  20. [IMG]http://i48.tinypic.com/125ggzk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29uvcxg.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/s4tlcy.jpg[/IMG] Życzymy wam udanego dnia! :)
  21. [quote name='Cavy']Kot wiekszy od Lisy :turn-l:[/QUOTE] Oj chyba nie... ;p
  22. No to kilka zdjęć na DZIEŃ DOBRY! :) [IMG]http://i47.tinypic.com/i4edkx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/25i91mo.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2ym6a0z.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ef70hi.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2hmo7ma.jpg[/IMG]
  23. Dzień dobry! :) [url]http://img121.imageshack.us/img121/7720/p1010808n.jpg[/url] Ale z tej Lisandry słodziak. :)
  24. [quote name='wiki4']One urządziły sobie pogaduszkę w mojej galerii beze mnie :-o[/QUOTE] Kto taki? ;p
  25. Dobranoc, trzymaj się, a mi życz, żebym szybko wyzdrowiała. :):)
×
×
  • Create New...