Uhu ha nasza zima zła! Ale my się zimy nie boimy! :)
[IMG]http://i45.tinypic.com/2z8cnl2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/r7lo37.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/23wqtyu.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/3310jnm.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/12639jc.jpg[/IMG]
Witam... Właśnie przekopuje Twoją galeryjkę i nie mogę doszukać się zdjęć Salsy... :mad:
Co to ma znaczyć? :shake:
A tak poza tym, jak się czujesz? Jak zdrówko?
Pozdrawiamy cieplusio! :)
No to kilka zdjęć na DZIEŃ DOBRY! :)
[IMG]http://i47.tinypic.com/i4edkx.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/25i91mo.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/2ym6a0z.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/2ef70hi.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2hmo7ma.jpg[/IMG]