No ja też nie wiem, czy mam jakiś talent... Ale chyba nie! No zdarzają się takie beztalencia, jak my! :evil_lol:
No jedynie, co umiem śpiewać, czy co tam robić... :evil_lol:
Oo! Co prawda, to prawda! Nieraz naśmiałam się z tych "talentów"!! :evil_lol:
A Mam Talent oglądasz? :eviltong:
Taak, czarno-białe zdjęcia są baardzo klimatyczne. :cool3:
A dziękuję, dziękuję... Tylko ja jestem taki czort, że wszystko w czerni i bieli.. To podoba mi się najbardziej! [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/eviltongue.gif[/IMG]
Czuję się do doopy i staram się poprawić swój humor oglądając moje "artystyczne" zdjęcia...
Pooglądajcie razem ze mną... :eviltong:
[URL="http://i48.tinypic.com/j12ids.jpg%5B/IMG%5D"]http://i48.tinypic.com/j12ids.jpg[/URL]
[URL="http://i49.tinypic.com/2lkqo7t.jpg%5B/IMG%5D"]http://i49.tinypic.com/2lkqo7t.jpg[/URL]
[URL="http://i46.tinypic.com/wi9ens.jpg%5B/IMG%5D"]http://i46.tinypic.com/wi9ens.jpg[/URL]
[URL="http://i50.tinypic.com/efqo2o.jpg%5B/IMG%5D"]http://i50.tinypic.com/[/URL][URL="http://i50.tinypic.com/efqo2o.jpg%5B/IMG%5D"]efqo2o.jpg[/URL]
[URL="http://i48.tinypic.com/9jiyhf.jpg%5B/IMG%5D"]http://i48.tinypic.com/9jiyhf.jpg[/URL]
[B]jonquilla[/B], i ciekawie jest... :eviltong: Dzisiejsze zajęcia- opuszczone, więc pewnie nieszybko! :eviltong::evil_lol:
Ja to do ycd się nie nadaję, ale z chęcią oglądam. :eviltong:
Dobra chociaż kondycja... :eviltong:
Nie martw się, ja mam tam samo... Jestem wysoka i chuda, a ja chcę mieć płaściutki brzuszek plus do tego mięśnie. ;) Teraz ćwiczę, chodzę na tańce i wgl staram się aktywnie spędzać czas. :eviltong: