Jump to content
Dogomania

Aga&Ganja

Members
  • Posts

    1134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga&Ganja

  1. [quote name='as_kate']Efekt zmniejszania, w dodatku przez chyba najgorszy z możliwych sposobów ;) Ale to przez lenia :p[/quote] Dobra, niech Ci będzie... :eviltong:
  2. [quote name='as_kate']Aga, rozumiem. kolejna osoba mnie odmładza ^^[/quote] Tak, tak. Właśnie... :eviltong: O to mi chodziło! :diabloti:
  3. [quote name='iwcza']Tak, jasne :cool1: Z D J Ę C I A ![/quote] Ale nic nie mam... :look3:
  4. Fajny ten ogon, ale jakiś takie to mało wyraźne :eviltong:
  5. Aga&Ganja

    Tofik ;)

    [quote name='iwcza']Jak go skończę :eviltong: na razie wygląda okropnie :shake:[/quote] Nieważne :eviltong: Pokaż :cool3:
  6. A jakie ciasto wcinałaś? :eviltong:
  7. [quote name='as_kate']a starych to nie :cooldevi:[/quote] Nad tym bym się zastanowiła... :eviltong:
  8. Słodka ta Twoja Fredzia! :loveu: Pozdrawiamy.
  9. Aga&Ganja

    Tofik ;)

    [quote name='iwcza']zobacz sobie u nas na blogu[/quote] Podaj stronkę do bloga... :cool3:
  10. Witamy nowych! :) [quote name='iwcza']:mad::mad::mad:[/quote] cii :diabloti:
  11. [quote name='mineralna_']dla mojej cioty :diabloti:[/quote] Jakiej cioty?! :evil_lol:
  12. Witamy! Lisa jest przesłodka! :loveu: Ma cudowny pyszczek... Pozdrawiamy! ;)
  13. [quote name='*zaba*']Dotarlam do jednej znajomej halgre, pisala, zebym sie nie martwila, ze H. byla dzisiaj na gg...[/quote] No to dlaczego tu, na forum się nie odzywa?
  14. Cześć! Co u Was słychać? ;)
  15. Super zdjęcia, ale to najlepsze! :) [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/DSCF4528.jpg[/url]
  16. Słodki pyszczek! ;) [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17614.jpg[/url]
  17. No to sobie poczekacie... :eviltong:
  18. [url]http://images8.fotosik.pl/106/f26094e5a24b5cf1.jpg[/url] I jak się takiej nie oprzeć... ;)
  19. Mam nadzieję, a raczej wszyscy mamy nadzieję, że nic z wami nie jest... Strasznie się przestraszyłam, jak dowiedziałam się, że od dłuższego czasu was nie ma... Myślę, że niedługo zawitacie tutaj z Dindusiem i jego ferajną. Czekamy na Was!
  20. Ucz się tam dobrze, a my czekamy na zdjęcia! ;) Pozdrawiamy.
  21. Jakie on ma zgrabne łapki... :lol: [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17546.jpg[/url] Pozdrawiamy. :)
  22. Ale zaspany chłopak... :lol: [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/puch.jpg[/url] Pozdrawiamy. ;)
  23. Nutkę można dosłownie schrupać.... [url]http://i38.tinypic.com/2ylld9j.jpg[/url] :loveu::loveu: zakochałam się... Pozdrawiamy. PS. Mój banner został zrobiony prze Shel. ;)
  24. Jaki słodki pysiol :loveu: [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz120.jpg[/url] Pozdrawiamy. :)
×
×
  • Create New...