[quote name='as_kate']Efekt zmniejszania, w dodatku przez chyba najgorszy z możliwych sposobów ;) Ale to przez lenia :p[/quote]
Dobra, niech Ci będzie... :eviltong:
[quote name='*zaba*']Dotarlam do jednej znajomej halgre, pisala, zebym sie nie martwila, ze H. byla dzisiaj na gg...[/quote]
No to dlaczego tu, na forum się nie odzywa?
Mam nadzieję, a raczej wszyscy mamy nadzieję, że nic z wami nie jest...
Strasznie się przestraszyłam, jak dowiedziałam się, że od dłuższego czasu was nie ma... Myślę, że niedługo zawitacie tutaj z Dindusiem i jego ferajną.
Czekamy na Was!